طراحی سایت: ما در اینجا هستیم تا به شما در زمینه طراحی وب سایت کمک کنیم و برای شما وب سایت طراحی کنیم. طراحی ما برای شما براساس نیازهای شغلی شما می باشد. اگر بخواهیم راحت تر برای شما بگوییم  این کار به صورت سفارشی با سلیقه و نیاز کار فرما می باشد. ما آماده همکاری برای کلیه اصناف می باشیم که این اصناف شامل: فروشگاه های اینترنتی، املاک، رزرو نوبت اینترنتی ، پزشکی ، حقوقی ، خبری ، سایت شرکتی و… می باشد.

طراحی سایت | طراحی سایت چیست | ماهور وب سایت

ما سایت شما را به صورت کاملاً حرفه ای طراحی کرده و همه اصول سئو و استاندرارد های طراحی سایت را برای شما در نظر می گیریم .

یکی از نکات مهم در ساخت و طراحی سایت سرعت بالا و بهینه سازی سایت می باشد که اگر این کار درست صورت نگیرد سرعت سایت شما پایین و کند می شود و این باعث آن می شود که دیگر رقبا از شما پیشی بگیرند و ساینت شما روند نزولی را طی می کند.

طراحی یک سایت خوب و ایده آل شما را در رسیدن به یک کسب و کار پر رونق بسیار یاری میدهد.

 هزینه طراحی سایت

در اینجا نمی توان گفت که دقیقاً هزینه طراحی یک سایت چقدر می شود ولی این نکته را باید بدانید که هزینه ساخت یک سایت بستگی به امکاناتی دارد که برای آن در نظر گرفته می شود.

برای سایت اول باید اهدافی را که کار فرما دارد بعد از این کار امکاناتی را سایت لازم دارد در نظر گرفته و بعد از این کار می شود گفت که هزینه چقدر می باشد.

بعد از فهمیدن امکانات مورد نیاز در سایت در شرکت های پیشرفته آن را به واحد فروش اعلام می کنند و بعد از آن هزینه دقیقی به کار فرما اعلام می شود.

خدمات خرید هاست و دامین حرفه ای یکی از نکات مهم در کسب و کار شما می باشد حتماً برای طراحی هاست و دامین با دقت این کار را انجام داد.

یکی از چالش های که در طول سال با آن مواجه می شوید تمدید اعتبار اینها می باشد که باید قبل از پایان اعتبار آن آن را تمدید کرد تا دچار مشکل نشوید.

خدمات تمدید اعتبار و گرفتن  دامین همه این ها برای شما هزینه های را دارد . 

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد پاسخ این سوال اینجاست. با پیشرفت همه چی در جهان امروز مخصوصاً رشد فضاهای مجازی و گوشی های امروزی و نیازی که امروزه به این وسیله داریم باید سایت را طوری طراحی کرد که بر روی گوشی و تبلت نیز به شکل مطبوعی دیده شود اینجا نیاز به طراحی وب سایت به شکل  ریسپانسیو (Responsive Web Design) به کار گرفته می شود. در این طراحی دیگر نیازی به اسکرول افقی صفحات وب سایت نیست با ان روش کاربر را راضی و دسترسی به آن را توسط دستگاه های دیگر به شکل عجیبی راحت تر می کند.

یکی دیگر از مزیت های این کار این است که اگر دنبال بازاریابی آنلان هستید در این روش دسترسی به شبکه های اجتماعی را برای شما جود می آورد.

طراحی سایت چیست | قیمت طراحی سایت | ماهور وب سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

شما هم می توانید داری یک فروشگاه اینترنتی بشوید فقط این را باید در نظر داشته باشید که قبل از شروع آن باید برنامه ریزی درستی را داشته و اگر کسب و کار شما منحصر به فرد می باشد که برگ برنده را در دست دارید این امر موجب آن می شود که یک فروشگاه کسب و کار را بدون ترس  راه اندازی کرده و سود کلانی را با یک روش  درست  وحلال به جیب بزنید.

وظیفه سئو چیست؟

شما اگر دنبال کسب و کار اینترنتی هستید باید این را بدانید که نیاز به بهینه سازی سایت خود دارید. تا با این کار بتوانید رتبه سایت خود را در موتور های جستجو بالا برده و رقبای خود را کنار زده و بتوانید بهتر دیده بشوید.

برای این کار نیاز به ابزار سئو، سرعت بالای سایت و بهینه شدن خودکار کدهای سایت دارید.

امنیت بالای سایت

برای حفظ اطلاعات و جلوگیری از ورود ویروس ها که باعث خرابکاری آن در site می شوند بتوانیم مقابله بکنیم نیازمد یک طراحی امنیتی  چند لایه، رمز گذاری داده های حساس و استفاده از پروتکل امنیتی ssl می باشید تا بتوانید از ورود ویروس های خرابار به site جلوگیری کرده و اجازه خراب کاری ندهید.

طراحی سایت در کرج

با پیشرفت علم و تکنولوژی همه چیز تحت تاثیر این پیشرفت و تکنولوژی قرار گرفته است. زندگی ما انسان ها دیگر یک بخش جدا ناشدنی از دنیای  دیجیتال می باشد. در دنیای دیجیتال داشتن یک وب سایت برای رونق دادن به کسب و کار خود و یا فروش محصولاتی که دارید  جزو یکی از الزامات شده است.

دیگر برای دنیای امروز فرقی ندارد که شما کسب و کار بزرگی دارید یا کسب و کار کوچکی دارید هر کسی که بخواهد در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیتی را انجام بدهد  باید حتماً یک وب سایت داشته باشد. داشتن وب سایت امتیازاتی را برای صاحب آن دارد که در اینجا به آنها می پردازیم.

یکی از این ویژی  ها  که باید برای داشتن وب سایت داشته باشید این می باشد که برای شما  کسب وکارتان  فرصت های  خوب و زیادی را به وجود می آورد. اگر شما محصولاتی دارید و می خواهید پیشرفتی را داشته باشید و نباید این فرصت را  از دست بدهید.

سئو تخصصی سایت توسط کارشناسان با تجربه و حرفه ای ماهور  در کرج و سایر شهر هاو سایر شهر ها وب سایت

شماره تماس 09126942637 و 09910299717

طراحی سایت در کرج | طراح سایت | ماهور وب سایت

طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج

اگر شما  دنبال موفقیت در کسب و کار خود هستید باید حتماً یک وبسایت داشته باشیم. داشتن یک وب سایت خوب به شما استراتژی های زیادی در زمینه بازاریابی به وجود می‌آورد که یکی از این نکات مثبت این می باشد که لازم نیست شما و یا کاربر در جا و یا مکان خاصی حضور داشته باشید.

کاربران از هر کجا که بخواهند می توانند از سایت شما دیدن کنند و بدون محدودیت هر شخصی می تواند در هر کجا که باشد از وب سایت شما کند. همانطور که در بالا اشاره کردیم بیشتر فضاهای مجازی وابسته به وب سایت می باشد.

بیشتر تبلیغات های فضای مجازی وابسته به وب سایت است و حتی  تبلیغات در اپلیکیشن ها موبایل نیزهمه وابسته به وب سایت می باشند و برای این کار باید شما یک وب سایت خود را طراحی کنید.