سئو سایت seo site : seo مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد. معنای سئو در زبان فارسی بهینه کردن سایت در موتورهای جستجو می باشد. با سئو کردن سایت بازدید سایت بالا می رود و رتبه آن بالا میرود و در این شرایط محصولات و خدمات سایت دارای مشتری های بسیاری در سراسر کشور میشوند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 09126942637 و 09910299717 تماس حاصل نمایید.

سئو سایت seo site | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

ماهور وب سایت در این مقاله قصد دارد به شرح کامل موضوع سئو سایت برای شما عزیزان به طور کامل بپردازد.شما باید برای افزایش رتبه سایت خود با سئوکار با تجربه و متخصصی قرارداد ببندید که هزینه و وقت شما هدر نرود. کارشناسان ما با تجربه و دانشی که دارند در خدمت شما عزیزان می باشند.

سئو سایت چیست؟

در مورد سئو سایت باید گفت که باید برای افزایش رتبه سایت و ارتقای آن در صفحات موتورهای جستجو به الگوریتم های گوگل پیروی کرد. گوگل هر روز برای خودش الگوریتم هایی طراحی میکند که سئوکار باید با شناسایی این الگوریتم ها مهمترین و موثرترین آنها را به کار بگیرد و سایت خود را ارتقا دهد.

سئو دانشی نیست که توسط کتاب به شخص منتقل شود و یا یک دوره مشخص شده باشد شخص بعد از پایان آن دوره متخصص شود و دیگر نیاز به آموزش نداشته باشد یادگیری سئو پایان ندارد سئوکار باید همیشه پیگیر یادگیری الگوریتم های جدید باشد و بتواند استراتژی های سئو را به درستی انجام دهد.

سئو تخصصی seo site

سئوی تخصصی سایت به صورتی است که مراحل سئو باید به صورت حرفه ای و تخصصی انجام شود ، مقالات به صورت یونیک باشند عکس ها فتوشاپ شوند، بک لینک سازی ها درسایت های معتبرو مرتبط و دارای امتیاز بالا انجام شوند .

تولید محتوای حرفه ای

محتوا به هیچ عنوان نباید کپی باشد کاملا باید به صورتی نوشته شود که مختص به سایت شما باشد نه سایت های دیگر، خیلی ها بر این باورند که می توانند منبع خود را کتاب بگذارند و مطالب کتاب را بنویسند ولی این کار نیز جواب نمی دهد زیرا ممکن است که آن کتاب قبلا داخل سایتی گذاشته شده باشد و یا مطالب آن خیلی تخصصی باشد و برای بازدید کنندگان جالب نباشد. شما باید محتوای خود را به صورت ساده و قابل درک بنویسید که خواننده با خواندن آن خسته نشود و جذب محتوای شما شود.

سئو وردپرس

وردپرس ممکن است که بهترین ابزار برای مدیریت کردن تولید محتوا در بحث seo نباشد  اما صد درصد جز بهترینها می باشد. برای استفاده از وردپرس باید اصول سئو آن را بشناسید تا با استفاده از آن رتبه سایت و شمار بازدید کنندگان خود را بالا ببرید. وردپرس برای هرکاری افزونه مخصوص خودش را دارد که مهمترین افزونه آن افزونه سئو می باشد که اسم این افزونه yoast seo می باشد.

سئو سایت seo site | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

افزونه yoast seo

برای سئو سایت افزونه های بسیاری وجود دارند که برای افرادی که تازه کارهستند انتخاب را پیچیده می کند ولی بهترین افرونه های سئو وردپرس یکی yoast seo و دیگری All In One SEO Pack می باشد. این دو افزونه دارای معایب و مزایایی میباشد.

انواع seo site

سئو دارای انواع مختلفی می باشد کهعبارتند از:

 1. کلاه سفید

در این روش همه اصول و قوانین سئو انجام می شود و سئوکار قصد دور زدن و فریب موتور جستجو را ندارد.

 1. کلاه سیاه

در این روش اصول و قوانین سئو انجام نمی شود و سئوکار قصد دور زدن و فریب موتور جستجو را دارد.

seo site

چه مراحلی باید برای سئو سایت انجام شود؟

 1. چک کردن اینکه سایت ایندکس شده یا نه

یکی از امکاناتی که در وردپرس وجود دارد این است که از ایندکس شدن سایت میتواند جلوگیری کند و مانع ایندکس شدن آن شود. این در زمانی اتفاق می افتد که فرد وقتی وردپرس را نصب می کند گزینه ی نمایش به موتورهای جستجو را فعال میکند. با فعال کردن این گزینه مانع ایندکس شدن سایت میشوید.

شخص وقتی قصددارد طراحی های مختلفی را بر روی سایت خود تست کند و نمی خواهد که گوگل آن راببیند این گزینه را فعال میکند ولی بعد از اینکه کارش تمام شد و قصد داشت بر روی سئو کار کند و سایت خود را ایندکس کند باید این گزینه را غیرفعال کند و تیک آن رابردارد.

 1. پیوند یکتای مناسب
 2. انتخاب افزونه مناسب برای سئو سایت
 3. فعال سازی سایت مپ
 4. ثبت کردن سایت در ابزاری به اسم سرچ کنسول
 5. تولید محتوادرسایت
 6. افزایش دیدگاه در سایت
 7. بالا بردن سرعت سایت دربارگذاری
 8. Ssl سایت را فعال کردن
 9. و غیره

سئو سایت seo site ارزان چیست؟

در اینجا قصد داریم در مورد سئو ارزان برای شما عزیزان توضیحاتی چند بگوییم. سئو کردن سایت و یا استخدام یک نفر برای شما هزینه های را دارد و اگر کسب و کار شما هنوز رونق لازم را ندارد پس باید در ابتدای کار به فکر سئو کردن ارزان سایت باشید.

اگر بخواهیم سئو ارزان را توضیح بدهیم سئو ارزان به دو بخش تقسیم می شود.

1)در مورد سئو ارزان باید چند نکته مهم را برای شما شرح دهیم  برای این کار اگر شما قصد دارید هزینه زیادی  برای سئو و تلید محتوا نکنید باید مطالب کپی که از قبل در گوگل می باشد استفاده کنید.

سئو ارزان چیست | سئو با قیمت کم | ماهور وب سایت

این مطالب نتها برای سایت شما خوب نمی باشد بلکه رنک سایت شما را نیز در گوگل پایین می آورد.

گوگل با امکانات پیشرفته ای که دارد مطالب کپی را تشخیص می دهد و برای شما امتیاز منفی محسوب می شود و حتی در برخی موارد با تنبیه شدید گوگل مواجه می شود.

برای شما در مطالب بعدی شرح خواهیم داد که چگونه می شود تولید محتوای ارزان را انجام داد. 

2)در بخش بعدی درباره سئو ارزان باید گفت که هزینه ای را که برای لینک بیلدینگ می کنید باید به شکل چشم گیری پایین بیاورید.

منتها این تصور غلط را از خود دور کنید که بروید و لینک های ارزان را تهیه کنید و فکر کنید که هزینه سئو را ارزان تر کرده اید.

شاید باورش برای شما سخت باشد ولی این کار باعث می شود که نتها مفید نباشد آسیب های زیادی را برای سئو شما ایجاد کند.

برای خرید بک لینک و روش های بک لینک خرید بک لینک ارزان باید حساب شده عمل کرد بعضی لینک های ارزان از دید شما ارزان می باشد ولی در حقیقت اسیب های جدی را برای شما به بار می آورد که غیر قابل جبران می باشد.  

سئو سایت در کرج

یکی از نکاتی که باید برای ارتقای سایت در نظر داشته باشید. سئو می باشد. داشتن سایت  به تنهایی باعث این نمی‌شود که شما کسب و کار خود را رونق بدهید و یا اینکه بتوانید از این طریق به درآمدهای گزافی برسید. باید برای دیده شدن و اینکه خود را به همه و یا به مشتریان معرفی کنید.

سئو سایت seo site

روش های زیادی وجود دارد که یکی از این روش ها دیده شدن در صدر نتایج گوگل و موتور های جستجو می باشد. این کار به خودی خود به وجود نمی آید و نیازمند یکسری موارد می باشد که یکی از این موارد سئو و یا بهینه سازی سایتمی باشد. برای بهینه سازی باید برنامه دقیقی داشت  و این برنامه باید طبق الگوریتم های گوگل باشد.

شما با سئو کردن  می توانید از رقبای خود پیشی گرفته و در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید. در صدر نتایج قرار رفتن باعث این می‌شود که شما بهتر دیده بشوید و بازدید های زیادی را به داخل سایت خود بکشانید و این یعنی فروش محصولات و رونق دادن به  کسب و کار شما و  در جهت بالا بردن در آمد و سود دهی برای شما.

سئو تخصصی سایت توسط کارشناسان با تجربه و حرفه ای ماهور  در کرج و سایر شهر هاو سایر شهر ها وب سایت

شماره تماس 09126942637 و 09910299717

سئو سایت در کرج | seo site | ماهور وب سایت

بهینه سازی سایت وردپرس در کرج

سئو کردن یا بهینه سازی سایت باعث می شود که جایگاه شما در صدر نتایج جستجو تغییر کند و قرار گرفتن در صدر نتایج یعنی پیشی گرفتن از رقبای که محصولات شما را ارائه می دهند.  وقتی در صدر نتایج قرار بگیرید مشتریان زیادی را به درون سایت و یا فروشگاه شما کشیده می شود که سود و در آمد شما را بالا می برد.

سئو سایت seo site

یکی دیگر از فواید سئو سایت این می باشد که شما را به درآمد زیادی می‌رساند و یا بهتر بگویم که سود شما را چند برابر می کند این مهم در صورتی انجام می‌شود که شما در صدر نتایج قرار گرفته باشید و کاربران زیادی را به درون سایت خود بکشانیم .برای سئو کردن و هزینه ای که برای سئو می خواهید بپردازید را نباید هزینه بدانید باید بدانید  بلکه یک سرمایه گذاری برای آینده می باشد.

سئو حرفه ای و با ضمانت سایت توسط کارشناسان با تجربه و حرفه ای ماهور  در کرج و سایر شهر ها وب سایت

شماره تماس 09126942637 و 09910299717