دسته بندی نشده

سئو وردپرس | هزینه سئو وردپرس کرج | ماهور مارکتینگ

سئوکار وردپرس کیست | سئوکار کرمانشاه | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس: تناسب این سیستم مدیریت محتوا با سئو از دلایلی است که وردپرس را محبوب کرده است.

ولی به این معنی نیست که فقط اگر وردپرس را نصب کنید همه نکته هایی که به سئو وردپرس ارتباط دارد

را رعایت کرده اید و در گوگل رتبه شما بیشتر می‌ شود. شما باز هم نیاز دارید که تکنیک ها

و ترفند های تکمیلی سئو را یاد بگیرید و آن ها را به کار بگیرید.

سئو وردپرس | هزینه سئو وردپرس کرج | ماهور مارکتینگ

درباره سیستم مدیریت محتوای وردپرس نکته مثبت این است که وردپرس با سیستم مدیریت محتوای سئو هماهنگی و سازگاری دارد.

وردپرس

یک سیستم مدیریت محتوای خیلی دوست‌ داشتنی وردپرس است. بیشتر از ۴۰ درصد از وب سایت هایی که روی اینترنت هستند، از این سیستم بهره می گیرند. استفاده از وردپرس در خیلی از وب سایت های معروف مثل نیویورکر ،مجله تایم، بی بی سی آمریکا، ادوبی بلاگ، والت دیزنی و مرسدس بنز دیده می شود. حتی سایت کاخ سفید آمریکا نیز از وردپرس بهره می گیرد. وب سایت های معروف ایرانی خیلی از خبرگزاری ها و سایت های محتوا محور مثل سایت تجارت نیوز، سایت چطور، سایت متمم و مجله دیجی کالا از این سیستم بهره می گیرند.

کاربری آسان، سازگاری و انطباق پذیری بالا، جامعه کاربری گسترده از دلایلی است که ورد پرس را محبوب کرده است. کاربری آسان آن به این صورت است که اگر شما دانش برنامه نویسی هم نداشته باشید ولی می توانید یک سایت وردپرسی طراحی کنید.وردپرس دارای هزاران سایت و تالار گفتگو است که به وسیله آن ها می توانید با بقیه کاربران ارتباط بگیرید و با آن ها دانش خود را به اشتراک قرار دهید. وردپرس صد ها افزونه و هزاران پوسته دارد ولی شما سایت وردپرسی را می‌ توانید با توجه به احتیاجات خود شخصی سازی نمایید.

سئو وردپرس | هزینه سئو وردپرس کرج | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس

انتقال به سیستم مدیریت محتوا به وسیله شما، نمی تواند موفقیت شما در صفحات جستجو را مشخص کند. وردپرس  یک ابزار جادویی نیست و به تنهایی جایگزین یک استراتژی کارآمد نمی شود. تلاش شما برای بهبود سایت وردپرسی باید همچنان ادامه داشته باشد. همانطور که گفته شد، سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساده است. این سادگی کمک می‌ کند که در تولید و انتشار محتوا زمان بسیاری را صرفه جویی کنید و خیلی از احتیاجات سئو به صورت پیش فرض در ورد پرس توجه شده است. قسمت عظیمی از آن به مباحث تکنیکال مربوط می شود ولی زیبایی ورد پرس،  جنبه های گوناگون سئو تکنیکال را بهبود می‌ بخشد.

نکات مهم برای افزایش رتبه و سئو وردپرس

نصب کردن یک افزونه سئو وردپرس:وردپرس در مقایسه با سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا و ویکس و غیره در عرصه سئو به تنهایی می‌ تواند عملکرد نسبتاً خوبی داشته باشد. اما پیشنهاد ما به شما این است که برای سایت وردپرس خود یک افزونه سئو مناسب نصب نمایید. با نصب کردن یک افزونه سئو سایت وردپرس روی بهینه سازی چیزی که گوگل برای سایت شما می بینید، می توانید کنترل داشته باشید. برای این کار افزونه های بسیاری موجود است که از بین آن ها افزونه یوست سئو دارای محبوبیت بیشتری می باشد. در زمینه سایت وردپرس افزونه رنک مث نیز یک افزونه ای است که تازه وارد شده است.

ایجاد نقشه سایت XML

برای اینکه از ساختار هر سایت درک بهتری دریافت شود و بررسی آن بهتر انجام شود گوگل و بینگ به وسیله خزنده هایشان از نقشه سایت بهره می‌ گیرند.

طراحی سایت در کرج

اجباری در به وجود آوردن نقشه سایت برای سایت های کوچک نیست، ولی داشتن آن موجب می شود که از سایت تان به گزارش‌ های بهتر و موثر دسترسی داشته باشید. توصیه ما تهیه یک نقشه از XML می باشد. با این کار تصویر روشنی از ساختار سایت به موتور های جستجو عرضه می کنید و گوگل سریع تر از انتشار مطالب جدید در سایت شما آگاه می‌ شود.

ثبت کردن نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول

بعد از اینکه نقشه سایت را به وجود آوردید، باید به ثبت کردن آن در گوگل سرچ کنسول اقدام کنید تا از وضعیت سایت وردپرس خود اطلاعات بیشتری را بتوانید به دست بیاورید.

ایندکس دسته بندی نوشته ها و محصولات

اعمال این استراتژی به صورت اختیاری می باشد. ولی اگر دسته بندی ها را در گوگل ایندکس کنید، میزان ارتباط و موثر بودن محتوای شما را بیشتر می کند. افزایش ترافیک، بهبود رتبه و بهبود سئو وردپرس نتیجه آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *