دسته بندی نشده

کلمات کلیدی در وردپرس | کلمات کلیدی چیست | ماهور وبسایت

سئو حرفه ای | تأثیر بررسی سئو سایت | ماهور وبسایت

کلمات کلیدی در وردپرس: هنگام نوشتن یک پست یا یک صفحه ، توصیه ما به  شما این است که از کلمات کلیدی در عنوان های  خود استفاده کنید. این کار باعث آن می شود که  پیدا کردن این مطالب  را برای کاربران و موتورهای جستجو آسان می کنید. اما استفاده ، ما اهمیت ذکر عبارت اصلی شما را در اوایل پست خود توضیح خواهیم داد. و همچنین یاد خواهید گرفت که Yoast SEO چگونه می تواند به شما در انجام این کار کمک کند!

کلمات کلیدی در وردپرس | کلمات کلیدی چیست | ماهور وبسایت

کلمات کلیدی چیست؟ کلمات کلیدی عبارتی است که می خواهید پست یا صفحه شما برای آن نوشته شود. به عنوان مثال ، ممکن است شما در مورد نحوه ساخت یک ماده غذایی  یک پست بنویسید.

برای یافتن کلمات کلیدی باید تحقیق کنید و آنچه کاربران به دنبال آن هستند را پبدا کنید. این شانس شما را برای نتایج سرچ  افزایش می دهد.

بنابراین ، ممکن است شما در پایان با یک عبارت کلیدی مانند “شروع فلان غذا ”  وقتی کاربران به دنبال دستورالعمل های مربوط به نحوه ساختن آن غذا می گردند ، ممکن است پست شما را در نتایج جستجوی Google پیدا کنند.

سئو کلمات کلیدی

پست های خود با کلمات کلیدی شروع کنید

نوشتن یک مقدمه خوب و آموزنده  یکی از نکات مهم  در نوشتن پست ها می باشد. در همان چند خط اول متن ، باید توجه خوانندگان خود را جلب کرده و آنها را مجبور کنید در صفحه شما بمانند.

لازم به یادآوری است که بیشتر افراد صفحات را اول به شکل رو خوانی اولیه  می کنند تا اگر نظرشان جلب شد بعد آنها را با دقت کامل بخوانند.

در ابتدای پست کلمه کلیدی خود را وارد کنید و این درک مطلب پست شما را برای خوانندگان خیلی راحت تر خواهید کرد.

 

تاثیر مقدمه

کاربران تنها کسانی نیستند که باید با مقدمه نظر آنها را جلب کنید. موتورهای جستجو نیز دوست دارند مقدمه ها را “بخوانند”. درج  کلمات کلیدی در ابتدای متن مانند این است که به موتورهای جستجو سرنخ مربوط به موضوع پست خود را بدهید.

علاوه بر این ، Google گاهی اوقات از پاراگراف اول شما برای ایجاد توضیحات متا استفاده می کند. بنابراین در ابتدا با اضافه کردن کلمات کلیدی خود به این موتوره لطف می کنید.

کمی این کار راحت و آسان به نظر می رسد. در ابتدا کلمات کلیدی را اضافه کنید و ادامه را نیز با همین کیفیت بنویسید.

کلمات کلیدی در وردپرس | کلمات کلیدی چیست | ماهور وبسایت

Yoast SEO چگونه به شما کمک می کند؟

Yoast SEO در بررسی مقدماتی همراه با یک کلمه کلیدی است.  بعد از افزودن کلمات کلیدی وپس از بررسی مطمئن می شود که آن را در مقدمه متن خود وارد کرده اید یا نه.

ترجیحاً ، شما باید از کلمات کلیدی خود در همان جمله اول استفاده کنید تا موضوع خود را فوراً روشن کنید. Yoast SEO Premium به شما امکان می دهد کلمات مترادفی را برای کلمه کلیدی اضافه کنید و سپس هنگام تحلیل مقدمه ، آنها را در نظر می گیرد.

چگونه می توان مقدمه های خوبی نوشت که شامل کلمات کلیدی باشد؟

یک متن خوب  از یک مقدمه خوب  شروع می شود. اگر می توانید ، کلمات کلیدی خود را در آن جمله اصلی اضافه کنید. بعد با استفاده از بقیه متن در مورد آنچه کاربران  از پست انتظار دارند  صحبت کنید.

فراموش نکنید که مخاطبان شما فقط شامل بازدیدکنندگانی نیستند که از داستان ها و محصولات شما دیدن می کنند.  بعضی اوقات ، در همان ابتدا نمی توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید با یک حکایت یا یک سوال قابل توجه بکنید که خواننده را به خود جلب کنید. در چنین مواردی ، هر چه زودتر این کلمات را با کلمات کلیدی خود دنبال کنید ، تا  روشن کنید که صفحه شما درباره چه موضوعی می باشد.

بهتر است که  خوب ، مختصر و دقیق باشد. سعی کنید با تمرکز بالا  شروع به نوشتن درباره چیزهای به  موضوع خود ربط دارد صحبت کنید.

استفاده زیاد از کلمه کلیدی

از همه مهمتر ، مراقب باشید از کلمات کلیدی خود زیاد استفاده نکنید ، زیرا این کار باعث تکرار بیش حد در متن شما می شود.

Yoast SEO Premium می تواند در آنجا به شما کمک کند ، با این ویژگی که به شما امکان می دهد مترادف و عبارات کلیدی مرتبط را برای کلمات کلیدی خود اضافه کنید.

هنگامی که مترادف ها را وارد می کنید ، این پلاگین آنها را در تجزیه و تحلیل معرفی شما شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *