دسته بندی نشده

کاربرد سئو سایت چیست | بهترین سئوکار خانم کرج | ماهور

بهترین طراحی سایت در کرج | سئوکار خانم | ماهور مارکتینگ

کاربرد سئو سایت چیست: آیا وب سایت حرفه ای خود را ایجاد کرده اید ، اما وقتی برای جستجوی آن به گوگل می روید ، هرگز آن را در صفحه اول نتایج پیدا نمی کنید؟ اگر پاسخ «بله» است، بدانید که این برای بسیاری اتفاق می‌افتد، بالاخره گزینه‌های کمی در نتایج هر صفحه ظاهر می‌شوند.

کاربرد سئو سایت چیست | بهترین سئوکار خانم کرج | ماهور

به همین دلیل سئو بسیار مهم است. اساساً بهینه سازی موتورهای جستجو به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و این فرآیندی است که برای افزایش دید وب سایت خود به آن نیاز دارید.

 

برای اکثر شرکت ها، قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجو به معنای متمایز شدن از رقبا است. به هر حال، مردم در سراسر جهان هر روز جستجوهای متعددی را در اینترنت انجام می دهند.

سئو سایت کرج

در واقع، گوگل پربازدیدترین سایت است.گوگل از اولین حضور خود در سال 1997، اولین گزینه برای جستجو و خرید یک محصول یا خدمات بوده است. با این حال، بیشتر جستجوها در صفحه اول متوقف می شوند.

بنابراین اگر یک کسب و کار آنلاین دارید و مخاطبان نمی توانند شما را در بین نتایج صفحه اول پیدا کنند، به سادگی مشتریان خود را از دست می دهید.  اما، اگر هنوز نمی‌دانید چرا سئو مهم است، در این مقاله در مورد دلایلی که چرا باید در استراتژی سرمایه‌گذاری کنید صحبت خواهیم کرد.

کاربرد سئو سایت چیست | بهترین سئوکار خانم کرج | ماهور

سئو سایت چیست؟

به عبارت ساده، سئو فرآیند بهبود صفحه وب شما برای افزایش دید آنلاین آن است. هرچه سئوی شما بهتر باشد، افراد بیشتری با انجام جستجوهای آنلاین شما را پیدا خواهند کرد.

موتورهای جستجو از ربات‌ها برای پیمایش در هزاران صفحه وب و ارائه مرتبط‌ترین پاسخ به پرسش‌های جستجو استفاده می‌کنند. اگر محتوای شما با موتور جستجو مرتبط باشد، صفحه شما در اولین نتایج ارگانیک (غیر پولی) ظاهر می شود.

سئو یک استراتژی ضروری برای دیجیتال مارکتینگ است زیرا به شما امکان می‌دهد به صورت آنلاین اقتدار خود را ایجاد کنید و مخاطبان خود را افزایش دهید و مشتریان خود را به خریداران دایمی تبدیل کنید.

معنی سئو سایت در طراحی سایت

هنگام صحبت در مورد سئو، نکته دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفت و ان اهمیت سئو در طراحی سایت است. اگر وب‌سایت شما شفاف یا سازگار با موبایل نیست، افراد زیادی احتمالاً صفحه را ترک می‌کنند و محصول مشابهی را در جای دیگری می‌خرند.

طراحی سایت کرج

طراحی صفحه اصلی شما به اندازه استراتژی های بازاریابی و سئو مهم است. ما در مورد اهمیت جذب بازدیدکنندگان جدید صحبت کرده‌ایم، اما حفظ آنها در سایت و ترغیب آنها به خرید محصولات شما نیز مهم است.

از اندازه تصاویر گرفته تا برچسب ها، ویژگی ها و رنگ ها، هر عنصری در وب سایت شما باید از تجربه کاربر پشتیبانی کند. جذابیت بصری وب سایت به رتبه بندی شما کمک می کند و بازدیدکنندگان شما را در صفحه شما درگیر نگه می دارد.

افزایش ترافیک ارگانیک با سئوسایت

هنگامی که یک کسب و کار دیجیتالی را اداره می کنید، اولین هدف شما جذب افراد به وب سایت شماست. هرچه افراد بیشتری از صفحه شما بازدید کنند، احتمال خرید محصولات و خدمات شما توسط مشتریان جدید بیشتر می شود.

با توجه به اینکه 53 درصد از ترافیک وب سایت از جستجوی ارگانیک است ، سئو موثرترین ابزار شما برای جذب مشتری است. اگر سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبط رتبه بندی شود، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد. به همین دلیل برای کسب رتبه در صفحه اول گوگل به سئو نیاز دارید.

 افزایش اعتبار برند با سئو سایت

سئو نه تنها به ترافیک ارگانیک بلکه به اعتبار برند کمک می کند. افراد تمایل دارند به سایت هایی که در صفحه اول گوگل ظاهر می شوند اعتماد بیشتری داشته باشند و فقط تعداد کمی از آنها جستجوهای خود را در صفحه دوم انجام می دهند.

به طور کلی، مردم برای پاسخ به سؤالات خود و در نهایت خرید یک محصول، به چند نتیجه اول اعتماد می کنند. بنابراین، مگر اینکه یک برند معتبر در بازار باشید، مهم است که تلاش کنید تا در اولین نتایج جستجو ظاهر شوید.

به احتمال زیاد، مشتریان جدید با تایپ کلمات کلیدی خاص به جای نام تجاری شما، شما را پیدا خواهند کرد. بنابراین اگر مردم صفحه شما را در بالای جستجوها ببینند و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند، به برند شما اعتماد خواهند کرد و از سایت شما خرید می کنند.

 دستیابی به هدف مخاطبین با سئو سایت

همانطور که گفتیم، مشتریان بالقوه احتمالا شما را با جستجو در گوگل پیدا می کنند. استفاده از سئو برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص به معنای تقسیم بندی مخاطبان و جذب مشتریان بالقوه واقعی است.

ایجاد آگاهی از برند شما همچنین به معنای هدف قرار دادن مشتریان ایده آل، ایجاد مخاطبی است که به صفحه شما برای محصولات و خدمات خاص اعتماد کند. احتمالاً برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات مورد نیاز از شما به صفحه شما بازخواهند گشت.

با استراتژی سئوی مناسب، می توانید به طور خاص شخصیت خریدار خود را هدف قرار دهید و کسب و کار خود را در طول زمان توسعه دهید.

 

در پایان

شرکت دیجیتال مارکتینگ ما در کرج رشد شرکت شما را با استفاده از استراتژی های بازاریابی و فروش، تجزیه و تحلیل داده ها و بهینه سازی نتایج، تولید محتوا و کمپین های متمرکز بر عملکرد تسریع می کند. برای سئو ، سایت کسب و کار خود با ما تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *