سئو

پیوندهای خارجی در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

سئو | سئو سایت | فرایند بهینه سازی وب سایت

پیوندهای خارجی در وردپرس: در افزونه Yoast SEO ، پیوندهای خارجی را بررسی می کند . آیا  لینک خارجی در پست یا صفحه شما وجود دارد؟ در صورتی پیوند خارجی اضافه نکرده اید لطفاً یک پیوند خارجی به محتوای خود اضافه کنید! چه اصراری وجود دارد که چنین پیوندی اضافه باید کرد؟

پیوندهای خارجی در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

پیوندهای خروجی چیست؟همانطور که می دانید پیوندهای داخلی یعنی  از یک صفحه در وب سایت خود به صفحه دیگری در وب سایت خود پیوند بزنیم. این پیوندها  می توانند به بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو کمک کنند ، Yoast SEO یک ابزار پیوند داخلی برای آن دارد. حالا نوبت به پیوند خاری می رسد که در د نوع می باشد:

  • پیوندهای که از وب سایت های دیگر به وب سایت شما لینک می شوند که ما به این لینک های ورودی یا بک لینک می گوییم.
  • پیوندهای که از وب سایت شما به وب سایت دیگری پیوند داده می شود که  در واقع  پیوندهای خروجی نامیده می شود.

پیوندهای خروجی در Yoast SEO بر روی مورد دوم تمرکز دارد: پیوندهایی از وب سایت شما به وب سایت دیگری پیوند داده می شود.

بررسی لینک های خروجی چه کاری انجام می دهد؟

بررسی پیوندهای خارجی تعداد پیوندهایی را که به پست یا صفحه خود اضافه کرده اید محاسبه می کند. این پیوندهای به دو  شکل  no followed و follow توسط متور های جستجو دنبال می شوند.

  • follow یا دنبال شده به این معنی است که موتورهای جستجو می توانند این پیوندها را دنبال کنند و برای مقاله شما ارزشمند است و این احتمال وجود دارد تا  به آن بالاترین رتبه بندی بدهد.
  • پیوندهای غیرمجاز اجازه نمی دهد موتورهای جستجو آنها را از طریق وب سایت دیگر دنبال کنند. به این ترتیب ، آنها کمک هیچ کمکی  نمی کنند یا ارزش افزوده ندارند.

به منابع خود پیوند دهید!

آیا برای بررسی پیوندهای خروجی گلوله بازخورد نارنجی یا قرمز دریافت کرده اید؟ سپس با اضافه کردن حداقل یک پیوند خروجی دنبال شده به هر مقاله ای ، آن را سبز کنید.

با کدام منابع مشورت کرده اید و کدام یک به شما پاسخ صحیح داده اند؟ به آنها مراجعه و پیوند دهید ، زیرا آنها شایسته آن هستند. شما دوست دارید دیگران نیز همین کار را برای شما انجام دهند.

ناگفته نماند که شما باید پیوندهایی را انتخاب کنید که مربوط به بازدید کنندگان شما باشد.

و اگر فکر می کنید بازدید کنندگان شما ممکن است بخواهند درباره موضوعی بیشتر بدانند و نمی خواهید خودتان آن محتوای خاص را ارائه دهید ، آنها را برای شخصی که این کار را انجام می دهد ارسال کنید.

اگر همه ما به منابعی که بهترین آنها را می دانیم پیوند دهیم ، در نتیجه نتایج جستجو بالاتر هستند و همه ما سود می بریم!

پیوندهای خارجی در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

چرا باید پیوندهای خارجی را به پست خود اضافه کنید؟

در Yoast SEO  هر صفحه باید دارای  یک پیوند خروجی باشد. این کار به  شدت در سئو شما مؤثر می باشد . این لینک های خارجی به مانند یک زنجیر می توانند سایت های زیادی را به هم وصل کنند.Yoast SEO  از شما می خواهد که پیوند های خارجی را به سایت خود و صفحه مربوطه اضافه کنید.

با اضافه کردن پیوند خارجی ،  وب سایت شما  به وب سایت های بعدی متصل می شود و آن وب سایت به وب سایت بعدی و این زنجیره ادامه دارد.

با این کار ، ما یک وب ایجاد می کنیم که از یک وب سایت مرتبط به وب سایت دیگر گسترش و گسترش می یابد.

این پیوند های خارجی  به Google کمک می کند تا نقاط را به هم متصل کند و یا به بینگ کمک می کند تا اطلاعاتی راجع به سایت ها و یا صفحات مربوط به یکدیگررا پیدا کند. با اتصال وب و ساختاری وب  به موتورهای جستجو کمک می کند تا وب سایت های خوبی پیدا کنند.

پس پیوند های خارجی  دارای اهمیت زیادی هستند در مورد اینکه سئوی سایت شما را بالا ببرد.

آیا پیوندهای خارجی برای SEO مهم هستند؟

لینک های خارجی قطعاً برای افزایش سئو و بالا بردن سئو سایت شما بسیار مهم هستند.

نه فقط  برای SEO شما ، بلکه برای SEO سایت های دیگر نیز اهمیت دارد. پیوند خارجی به شما کمک می کند تا تأمین کننده مشتری و البته بازدید کننده برای خود و سایتی که به شما لینک شده است را باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *