دسته بندی نشده

وظایف سئوکار در کرج | حقوق سئوکار در کرج | ماهور

وظایف سئوکار در کرج: سئو کار در کرج مانند هر شهر دیگری با دانش و امکاناتی که در اختیار دارد باید روش‌ های درستی برای موفقیت در سئو‌ سایت  و پروژه را به کار بگیرد. البته داشتن آگاهی به تنهایی کافی نیست، زیرا در رقابت در کلمه های دشوار گاهی امکان دارد بدون اینکه بدانید با ده‌ ها سایت که هرکدام تیمی حرفه ای دارند مجبور شوید رقابت کنید. خود این امر کار را برای مدیران به دلیل هزینه های بالا کمی سخت می‌ کند.

وظایف سئوکار در کرج | حقوق سئوکار در کرج | ماهور

در بعضی از موارد دیده شده است که مدیران بر طبق رقبای موجود تصمیم می گیرند، سئو را از اولویت در دوره‌ هایی خارج نمایند.

سئوکار حرفه ای از نظر اینکه سایت از لحاظ ساختاری برای موتور های جستجو مثل گوگل درست ساخته شده است یا نه  بررسی لازم را انجام می دهد.

سئو کار، گذشته سایت را جمع آوری می کند. در سه ماه اخیر بررسی می کند که چه میزان محتوا و چه تعداد پیوند خارجی یا همان بک لینک برای این سایت کار شده است و آیا این لینک ها مفید و حرفه‌ ای بودند یا خیر.

وظایف سئوکار در کرج | حقوق سئوکار در کرج | ماهور

سئوکار وضعیت رقبا را بررسی می کند تا تصمیم درستی را بتواند بگیرد و برای آینده برنامه‌ ریزی درستی انجام دهد و پروژه ساخت سایت را مدیریت نماید. سپس می تواند وقتی که قابلیت های سایت را شناخت و پیشینه سایت را جمع آوری کرد و رقبا را تحلیل کرد برای پیشرفت پروژه تصمیم بگیرد. سپس اطلاعات را در کنار هم می چیند و نقشه راه را به دست می‌ آورد.

روش های بررسی سئو سایت

با توجه به مواردی که گفته شد چطور می توان به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شد؟ در مورد اول، احتیاج به دانش برنامه نویسی دارد مثلاً تعداد خط های سازنده در صفحات سایت به نسبت محتوا نباید خیلی زیاد باشد یعنی بیشتر از ۸۵ تا ۹۰ درصد نباشد. از کد های سنگین استفاده نشود. در مورد دوم حمع آوری اطلاعات سایت را می‌ توان از پرسنل سوال کنید و یا اینکه می توانید با ابزار های تحلیل آن را انجام دهید.

پس نیاز به ست کردن ابزار هایی مثل گوگل وب مستر و گوگل آنالیتیک دارید. برای بررسی رقبا نیز تحلیل سئو سایت رقبا خوب است. می توان تا یک هفته زمان گذاشت و جایگاه حقیقی و میزان کاری که رقبا انجام می‌ دهند را مورد بررسی قرار داد. در مورد بعدی نیز شما باید لیست توانایی های مجموعه را به دست بیاورید.

وظایف سئوکار در کرج

سئو در کرج | سئو چیست | ماهور وب سایت

حداقل ۶ ماه آینده در این برنامه ریزی باید قرار داشته باشد و در آخر لیست هدف ها تهیه شود و کارهایی که باید انجام شود و لیست جزئیات وظایف افراد برای موفقیت در سئو نیز تهیه گردد.

حالا می توان از وظایف سئو کار به تهیه و انتشار مطلب سئو شده، لینک سازی درونی بین محتوا ها، سئو و لینک سازی خارجی، کامنت گذاری و بررسی روند کار در وب مستر گوگل اشاره کرد.

وظایف سئوکار در کرج

دلایل استخدام سئو کار در کرج

یکی از دلایل استخدام سئو کار در کرج این است که مطمئن شوید که سایت شما برطبق ساختار های منطق و موتور های جستجو طراحی شده است. هنگامی که یک طراح، طرح سایت شما را ایجاد می کند کار به اتمام نرسیده است. باید صبر نمایید تا سئو کار ایرادات سئو آن را تعیین کند و آن را به طراح بگوید تا آن را رفع نماید.

بین طراح و سئو‌کار ارتباط تنگاتنگی همیشه وجود دارد. در تحویل پروژه اولین کار این است که ساختار سایت شما را از نظر طراحی و نوع قرار گرفتن المان ها مورد بررسی قرار دهند و ایراد هایی که سئو کار در طراحی از دیدگاه بهینه سازی در سایت پیدا می کند به طراح بگوید تا بتواند آن ها را به گونه ای که به ساختار و طرح کلی آسیبی وارد نشود تغییر دهد.

دومین دلیل استخدام سئو کار در کرج این است که در خصوص محتویات سئو و نوع نوشتن آن ها مشاوره می‌ دهد.

برای بخش ها و مقالات سایت نوشتن محتوا بر عهده سئو کار نیست. او  می‌‌تواند مشاوره دهد و اگر تمایل داشتید او به شما مترجمانی که در نوشتن مطالب، بر طبق سئو سایت اطلاعات دارند را معرفی می کند.

وظایف سئوکار در کرج

محتویات سایت و مطالب را بررسی می‌ کند تا این اطمینان را پیدا کند که همه محتوا ها با هدف سایت و آن صفحه مرتبط می باشند و همه اصول برای نوشتن آن ها به کار رفته است.

بررسی تکنیک های داخلی سئو سایت نیز علت دیگر استخدام سئو کار در کرج است. سئو کار وظیفه بررسی همه متا‌تگ ها، گوگل وب مستر ها و غیره  دارد و اگر ایرادی را دید باید سریعا آن را برطرف کند. سئو‌ کار‌همچنین در خصوص بک لینک ها و سئو خارجی نیز به شما مشاوره می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *