دسته بندی نشده

منظور از سئو چیست | بهترین طراح سایت کرج | ماهور

منظور از سئو چیست: واژه سئو این روزها زیاد به گوش می رسد،  اما معنای آن برای اکثر مردم مبهم است. مخفف سئو بهینه سازی موتور جستجو می باشد که به زبان فارسی به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. جدای از این، می توانید با آن به عنوان بازاریابی دیجیتال نیز برخورد کنید، اگرچه این یک اصطلاح کمی گسترده تر است و علاوه بر SEO شامل موارد دیگری نیز می شود.

منظور از سئو چیست | بهترین طراح سایت کرج | ماهور

سئو دقیقا به چه معناست؟

به طور کلی  این فرآیند بهینه سازی و بهبود یک سایت برای بهتر کردن آن از دیدگاه موتورهای جستجو (گوگل، یاندکس، بینگ) است. در بهینه‌سازی، موارد خاصی به خود وب‌سایت و خارج از آن اضافه می‌شود ،  بنابراین وقتی در هر یک از موتورهای جستجو ، عبارتی جستجو می‌شود، نتایج بالاتری به دست می‌آید.

همانطور که می دانید در موتورهای جستجو مانند گوگل، کلیدواژه ای وارد شده و نتایج مرتبط با همان کلمه کلیدی از لحاظ معنایی نمایش داده می شود. سئو سایت کرج به طور کلی و همچنین سئوی محلی ، این کار را انجام می دهد که هنگام وارد کردن کلمات کلیدی خاص، یک سایت بالاتر از دیگر سایت ها ظاهر شود.

سئوکار شیراز

اهمیت سئو سایت کرج در دنیای دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 بهینه سازی تنها بخشی از بازاریابی دیجیتال است. یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده برای کاربران (یکی از وظایف سئو) به راحتی در سایر روش‌های بازاریابی نیز پیاده‌سازی می‌شود. هنگامی که یک سایت در نتایج موتورهای جستجو به طور طبیعی/ارگانیک و نه پس از پرداخت هزینه تبلیغات ظاهر می شود، این پایدارترین رویکرد تجاری است. به این ترتیب، وب سایت ترافیک رایگان دریافت می کند، بازدید و فروش ایجاد می کند و مهمتر از همه، اعتماد ایجاد می کند. رقبا نمی توانند به راحتی از وب سایتی که حضور ارگانیک قوی دارد پیشی بگیرند. موتورهای جستجو با توجه به حضور ارگانیک و ترافیک آن به سایت قضاوت می کنند که یک وب سایت چقدر می تواند قابل اعتماد باشد. همچنین با بالاتر ظاهر شدن در نتایج، به ناچار بازدیدکنندگان بیشتری را به خود اختصاص می دهد که منجر به فروش بیشتر می شود.

سئو سایت کرج

مفاهیم اصلی در سئو سایت کرج

بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین نمی‌دانند که چرا وب‌سایت آن‌ها هنگام جستجو برای محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهند، در وهله اول قرار ندارد. متخصصان سئو همچنین گاهی اوقات در درک موارد دیگری که یک سایت برای پیشی گرفتن از رقبا نیاز دارد مشکل دارند. این یک اشتباه رایج است که انتظار داشته باشیم هنگام طراحی یک وب سایت یا فروشگاه آنلاین، توسعه دهنده به طور خودکار بهینه سازی سئو را نیز انجام دهد.

بهینه سازی سایت 3 حوزه اصلی را پوشش می دهد:

تعداد دفعات مرور سایت؛

CTR یا تعداد کلیک های یک سایت؛

تعامل بازدیدکنندگان با محتوای داخل سایت.

این سه مورد اصلی هستند که تعیین می کنند یک سایت در موتورهای جستجو چقدر خوب عمل می کند.

سئوکار نبریز

بدون بهبود این سه ویژگی، یک وب سایت نمی تواند درآمدی را که به ارمغان می آورد افزایش دهد،

رتبه بندی کلمات کلیدی خود را بهبود بخشد یا ترافیک بازدیدکنندگان خود را افزایش دهد.

اکثر متخصصان سئو سایت کرج به شما خواهند گفت که همه چیز به خزیدن و نمایه سازی سایت بستگی دارد،

اما حقیقت این است که چیزهای زیادی وجود دارد که باید بهبود یابند.

همه چیز دقیقاً با نحوه کار موتورهای جستجو شروع می شود. آنها به برخی از سایت ها اولویت می دهند و برخی دیگر آنها را در نتایج پایین می فرستند،

منظور از سئو چیست | بهترین طراح سایت کرج | ماهور

 

یعنی موتورهای جستجو قوانین بازی را تعیین می کنند. با این حال، ابتدا وب سایت باید ایندکس شود و این را موتور جستجو با یکی از ربات های خود، می سازد.

نمایه سازی چیزی شبیه «دیدن» است. هنگامی که موتور جستجو قبلاً سایت را دیده است، آماده است تا تعیین کند که آیا شایسته قرار گرفتن در موقعیت های برتر است یا خیر.

اگر با کلمات کلیدی جستجو شده مطابقت داشته باشد، شایسته است در یکی از اولین موقعیت ها قرار گیرد.

طراحی سایت کرج

همچنین باید بهترین ارزش را برای کاربران فراهم کند، یعنی با کلیک بر روی لینک، کاربران باید مدتی در داخل آن بمانند، مقاله بخوانند، ویدیو ببینند یا به نوعی با محتوا تعامل داشته باشند. در غیر این صورت، این یک علامت بد برای موتورهای جستجو است و آنها وب سایت را در رتبه پایین قرار می دهند

منطق این است

“اگر کاربران برخی از کلمات کلیدی را در موتور جستجو وارد کردند، سایت را دیدند، روی آن کلیک کرده و بلافاصله آن را ترک کردند،

به این معنی است که اطلاعات مورد نیاز را به کاربران  ارائه نکرده است، بنابراین دلیلی برای بالا بودن آن وجود ندارد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *