دسته بندی نشده

متخصص سئو | بهینه سازی موتور جستجو | ماهور مارکتینگ

متخصص سئو | بهینه سازی موتور جستجو | ماهور مارکتینگ

متخصص سئو: سئوکار بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی و تیم شما است. اگر بازدیدهای زیادی در وب سایت خود نداشته باشید، ممکن است لازم باشد کارهای بیشتری در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود انجام دهید. آیا در آن خوب نیستید؟ مشکلی نیست سئوکاران حرفه ای ما در کرج  می توانند به شما کمک کند. “سلطان کلمات کلیدی” می تواند ترافیک بیشتری از آنچه در ساعات شلوغی پیدا می کنید ایجاد کند.

متخصص سئو | بهینه سازی موتور جستجو | ماهور مارکتینگ

ما یک آژانس بازاریابی آنلاین در  کرج هستیم، اما مشتریانی در سراسر کشور داریم. بنابراین مکان شما مهم نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تجارت و آنچه برای تکمیل وظایف لازم است، ادامه دهید.

یک  سئوکار دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

یک متخصص بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا سئوکار رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ، یاهو و … بهبود می بخشد.

طراحی سایت رایگان | آموزش طراحی وبسایت | ماهور مارکتینگ

این متخصص بهینه سازی روی صفحه را برای ایجاد نتایج جستجوی مرتبط، تجربیات مثبت کاربر، ترافیک وب سایت بیشتر، حجم سرنخ و آگاهی از برند ارائه می دهد.

سئوکار کرج

“هدف اولیه یک متخصص سئو مانند هر بازاریاب دیگری است: ایجاد فروش بیشتر برای یک شرکت.”

سئوکار حرفه ای با استفاده از تاکتیک‌های هوشمندانه در صفحه ، استفاده از کلمه کلیدی، پیوند داخلی، URLهای تمیز و غیره سایت شما را ارتقا می بخشد.  یک متخصص سئو می‌تواند دید وب‌سایت را در موتورهای جستجو بهبود بخشد، که البته منجر به افزایش ترافیک و فروش می‌شود.

سایر وظایف شامل پیاده سازی و حفظ عنوان و متا تگ ها، تغییر مسیر URL، و خطاهای 404 است. تجزیه و تحلیل حضور رقبای خود در وب؛ نظارت بر کنسول جستجوی گوگل و ابزارهای وب مستر مشابه؛ شناسایی فرصت های لینک سازی؛ و قراردادهای مذاکره با آژانس ها و فروشندگان از دیگر وظایف سئوکاران حرفه ای ما در کرج می باشد.

مهارت سئوکار | سئو سایت کرج | ماهور مارکتینگ

برخی از متخصصان سئو همچنین با اعضای بازاریابان خلاق و تیم های بازاریابی برای توسعه ابتکارات جدید و به روز رسانی و مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی برای بهبود تعامل کاربران همکاری نزدیکی دارند.

 سئوکار

سئو بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) است. البته دانش SEM برای متخصصان سئو ضروری است، اما برای همه از بازاریابان گرفته تا نویسندگان آزاد مفید است.

یک سئوکار حرفه ای به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

مهارت های ارتباطی همه چیز است. اگر مشتری شما را استخدام کند تا سایت خود را توسعه دهید، باید بتوانید بهترین رویکرد را توصیف کنید و توضیح دهید که چرا برای مشتری شما بهترین است.   “دانستن تفاوت بین تغییراتی که می تواند به پیشرفت وب سایت شما آسیب جدی وارد کند و تغییراتی که می تواند به پیشرفت وب سایت کمک کند” – و پیش بینی روندها و تأثیر آنها بر ترافیک آینده نیز مهم هستند.

البته باید Google Analytics (یا هر ابزار تجزیه و تحلیل وب دیگر) و همچنین ابزارهای SEO مانند SEMrush و Moz را بشناسید.

فعالیت های یک سئو کار حرفه ای

به عنوان یک متخصص سئو، هدف شما این است که صفحات وب را به بالاترین رتبه ممکن در صفحه نتایج جستجو برسانید. صفحه نتایج جستجو به عنوان SERP – صفحه نتایج موتور جستجو  نیز شناخته می شود .

 سئو کرج

SERP بر اساس محاسبات پیچیده الگوریتم ساخته شده است. هنگامی که جستجو می کنید، الگوریتم شما را در فهرست گوگل جستجو می کند. این الگوریتم بر اساس بیش از 200 عامل رتبه بندی قضاوت می کند که کدام صفحات مرتبط ترین نتایج برای جستجوی شما هستند.

ویژگی های سئوکار حرفه ای | سئو سایت | ماهور مارکتینگ

به عنوان یک متخصص سئو، شما بهینه سازی های فنی را انجام می دهید، محتوا ایجاد می کنید و اعتبار ایجاد می کنید.

سمت متخصص سئو شامل وظایف زیر است:

بهینه سازی های فنی به بهبود سرعت بارگذاری وب سایت ها فکر کنید. سرعت بارگذاری یک فاکتور مهم رتبه بندی برای دسکتاپ و موبایل است. هیچ کس نتایج جستجویی که به کندی بارگیری می شوند را دوست ندارد.

سئو سایت کرج

لینک بیلدینگ . ساخت لینک بخش مهمی از سئو است. هنگامی که در حال ساخت لینک هستید، سعی می کنید از وب سایت های دیگر به وب سایت خود ارجاع دهید.

نوشتن متون سئو. وقتی متون سئو می نویسید، به گونه ای می نویسید که محتوا به رتبه بالاتر در گوگل کمک کند.

تجزیه و تحلیل رفتار جستجو با تجزیه و تحلیل، فرصت ها و فرصت های جدیدی پیدا خواهید کرد که با آن می توانید استراتژی محتوای خود را تیز کنید.

روندها و تحولات را دنبال کنید. چشم انداز SEO به سرعت در حال تغییر است. گوگل هر روز الگوریتم را به روز می کند. همچنین آزمایش مداوم با عملکردهای جدید وجود دارد. به عنوان یک آژانس سئو باید به روز باشید تا از فرصت ها استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل و بهینه سازی UX. سئوی خوب به بازدیدکنندگان سایت بستگی دارد. بنابراین تجزیه و تحلیل چگونگی تجربه بازدیدکنندگان سایت از وب سایت شما بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *