دسته بندی نشده

قیمت مقاله برای سایت | تولید محتوا | ماهور وب سایت

تولید محتوا در وردپرس2 | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

قیمت مقاله برای سایت: وضع زندگی ما با خواندن، نوشتن و مهارت های بالای نگارش مقاله عجین شده است. در دنیای امروز کسب و کار های کوچک و بزرگ به دنبال سفارش مقاله یا محتوای متنی برای وبلاگ، وب سایت و شبکه اجتماعی هستند تا رضایت و توجه مشتریان را بگیرند و رتبه سایت خود را ارتقا داده و بالا ببرند.

قیمت مقاله برای سایت | تولید محتوا | ماهور وب سایت

امروزه نویسندگان به دنبال این هستند که مقالات تاثیرگذاری را نگارش کنند و نظر کارفرما را جلب کنند و مقاله ای را تحویل دهند که کارفرمایان از آن رضایت داشته باشند. برای نگارش مقالات آموزشی، تبلیغاتی، سرگرم کننده، علمی، نگارش پایان نامه و تحقیق دانشگاهی مهارت و تجربه لازم است.

وبلاگ نویسان و بازاریابان شبکه های اجتماعی در حوزه مقالات مناسب شبکه های اجتماعی برای جذب توجه مخاطب نویسندگان خوبی هستند.

قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده عالی باید اصول نگارش را یاد بگیرید؛ یعنی اصول زبان فارسی و ادبیات فارسی را بلد باشید. در این زمینه کتاب‌ ها و منابع گوناگونی وجود دارد. نویسندگان حرفه ای مقالات در سایت‌های دورکاری دانش و تخصص کافی را در حوزه اصول نگارش و زبان فارسی دارند. آن ها به خوبی می‌ توانند از داستان سرایی، استعاره ها و سبک های نگارشی استفاده کنند.

سئوکار حرفه ای در کرج

مقاله نویسی

می‌ توان گفت نویسندگی مقاله جزء یکی از مشاغل حساب می شود. اگر شما می خواهید به نویسنده ی کار آمدی تبدیل شوید  و آن را به عنوان شغل اول یا دوم خود در نظر بگیرید پس باید آن را جدی بگیرید. نویسندگان حرفه ‌ای با فروش مقالات و نگارش آن ها درآمد کسب می‌ کنند و هزینه های زندگی خود را پرداخت می‌ کنند.

سررشته ویراستاری را یاد بگیرید. نویسندگان حرفه ای به جز اینکه اصول نگارش را به خوبی بلدند با ویراستاری و اصلاح متن نیز آشنایی دارند؛ خطاهای املایی و نگارشی باعث کاهش  ارزش و خوانایی محتوایی که تولید شده است می شود.

نویسنده خوب باید مهارت جستجو را داشته باشد. در مورد یک موضوع به مهارت جستجو در وب نیاز است. واژه هایی که اصلی و فرعی هستند، احتیاج مخاطب، سفارش دهنده مقاله را به خوبی بشناسند. نظرات و مقالات رقبا را پیدا و مورد تحلیل و تجزیه قرار دهد. نوشته ها را تایپ کند و با نرم افزار مناسب آنها را تحلیل و ویراستاری کند تا خطاهای املایی و نگارشی را اصلاح کند و نیز بتواند عکس متناسب متن را اضافه کند. امروزه نوشتن مقاله محدود به نگارش دستی نمی‌ شود. بنابر این نویسندگان مقالات حداقل باید کار با نرم افزار ورد را بلد باشند.

قیمت مقاله برای سایت | تولید محتوا | ماهور وب سایت

ویژگی های نویسندگان

نویسندگان کار بلد به جز خواندن و نوشتن برای استدلال و تحلیل در مورد موضوع، از مهارت های فکری و شناختی بهره می گیرند. قبل از اینکه بنویسند در مورد موضوع خوب فکر می کنند.

نویسندگان مقاله باید مدیریت زمان داشته باشند. نظم و مدیریت بسیار مهم است تا بتوانند مقالات را در موعد مقرر تحویل دهند. اگر مدیریت زمان نداشته باشند و مقاله سر تایم گفته شده  به دست مشتری نرسد موجب نارضایتی او می شود و درآمد او پایین می آید.

مقالات از راه موتور های جستجو به دنبال جذب ترافیک هستند. برای همین محتوا باید بهینه سازی شود تا تکراری نباشد و از موضوع به خوبی محافظت کند.

قیمت مقاله برای سایت

قیمت مقاله برای سایت به عامل های مختلفی مانند محتوا، حجم مقاله، مدت زمان تحویل مقاله، سابقه و تخصص نویسنده بستگی دارد. مقاله ها بر اساس تعداد کلماتی که نوشته شده است یا میزان ساعت کاری که صرف شده است قیمت‌ گذاری می ‌شوند. در سایت های دورکاری درصدی از اجرت نویسنده مقاله برای کارمزد سایت کسر می شود که به طور کلی روی هزینه نهایی مقاله اثر می‌ گذارد.

قیمت مقاله برای سایت گاهی توافقی و بر اساس توافق بین سفارش دهنده و فریلنسر مشخص می شود.

فرآیند سفارش و نگارش مقاله

در ابتدا باید ثبت سفارش انجام شود و بعد مدیر محتوای سایت با توجه به موضوعی که سفارش‌ دهنده داده است واژه های اصلی و فرعی را مشخص کند. بعد از اینکه موضوع و کلید واژه ها تعیین شدند بر اساس احتیاجی که مشتری و مخاطب دارد به ایده پردازی در مورد عناوین اصلی و فرعی در آن مقاله پرداخته می شود و بعد در منابع معتبر جستجو انجام می شود و شروع به نگارش مقاله می کند و در پایان مقاله را سر موقع تحویل می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *