دسته بندی نشده

قیمت طراحی سایت با وردپرس | طراحی سایت ارزان | ماهور

خدمات سئو سایت در کرج | سئو وردپرس کرج | ماهور 

قیمت طراحی سایت با وردپرس: وردپرس نرم افزاری است که برای ایجاد یک وب سایت، وبلاگ یا برنامه های کاربردی می توانید از آن استفاده کنید. وردپرس رایگان است. بیشتر از ۶۰ میلیون نفر، انتخاب آن ها وردپرس بوده است. وردپرس در سال ۲۰۰۳ به وسیله یک بیت کد با تعداد کاربرانی که بسیار کم بودند حتی کمتر از انگشت های دست برای این که به زیبایی و نشر سیستمی معماری تمایل داشتند کار خود را شروع کرد. بعد از آن بزرگ ترین وبلاگ نویسی میزبانی در جهان شد. وردپرس نرم افزاری با منبع باز است.

قیمت طراحی سایت با وردپرس | طراحی سایت ارزان | ماهور

پروژه منبع باز بود وردپرس به این معنی است که در سراسر جهان صدها نفر روی آن مشغول به کار هستند و نیز به این معنی است که برای هر نوع سایتی بدون اینکه هزینه را پرداخت کنید مجوز و آزادی های دیگر را می توانید استفاده کنید.

طراحی سایت ارزان

مزایای استفاده از وردپرس

استفاده از وردپرس راحت است و به سرعت و به راحتی  می توانید صفحات جدید، پست های وبلاگ، تصاویر و غیره را اضافه کنید و چون تکنولوژی آن ساده است زمانی که برای قالب بندی صرف می شود کم است.

دسترسی به آن آسان است از هر کامپیوتری می توانید وب سایت را مدیریت کنید. نیازی به ویرایش با نرم افزار FTP ندارد و خودش یک سیستم مستقل است. یک صفحه جدید یا پست وبلاگ، فرمت متن، آپلود تصاویر، فایل های ویدیویی، آپلود اسناد، گالری تصاویر را و … را بدون اینکه به نام افزار های FTP و HTML احتیاج داشته باشید می توانید به وجود بیاورید. موتور های جستجو به سایت های وردپرس بسیار علاقه دارند .هر صفحه پست و تصویری می تواند کلمات کلیدی متا تگ، توضیحات و عنوان خود را داشته باشد و برای کلمات کلیدی خاصی بهینه شود. با وردپرس شما می توانید سایت خود را کنترل کنید و آن را به راحتی به روز رسانی کنید بدون اینکه برای به روزرسانی و  آپدیت ساده در انتظار یک طراح سایت باشید.

وردپرس امکان رشد دارد. صد ها هزار صفحه یا پست های وبلاگ را می توانید در سایت خود داشته باشید، بدون اینکه عملکرد سایت کاهش پیدا کند و هر زمانی که بخواهید می توانید صفحه جدیدی را اضافه یا ویرایش را انجام دهید.

برای ورد پس می‌توانید چند کاربر را انتخاب کنید و میزان دسترسی و قابلیت های هر کاربر را مشخص کنید.

وردپس دارای صفحه ساز گرافیکی است.

قیمت طراحی سایت با وردپرس | طراحی سایت ارزان | ماهور

معایت‌ طراحی سایت با وردپرس

وردپرس می تواند آسیب پذیر باشد مگر اینکه یک پلاگین برای مقابله نصب کنید. وردپرس‌ می‌ تواند بسیار پرهزینه باشد. خود وردپرس رایگان است، یعنی دانلود و نصب وردپرس رایگان است‌ ولی فقط اینکه شما وردپرس را داشته باشید کفایت نمی‌کند. اگر می خواهید که وب سایت شما جز ۷۰ میلیون وب سایتی که با وردپرس کار می‌کنند باشد باید هزینه کنید. برای اینکه اطمینان حاصل کنید سایت وردپرسی شما صحیح طراحی شده است و مدام فعالیت دارد باید چند میلیون هزینه کنیم و فقط راه آن این است که خودتان طراح سایت وردپرسی باشید.

به صورت مداوم باید آن را به روز رسانی کنید.

و ….

قیمت طراحی سایت با وردپرس

در زمینه وب سایت همه ما ملاک های گوناگونی را در نظر می گیریم و‌ هماهنگ با آن ملاک ها و هدف هایمان به سفارش ساخت سایت مبادرت می کنیم. بدون شک یکی از گزینه‌ های مهمی که مد نظر اکثر ماست مبحث مالی طراحی یک سایت است. قیمت طراحی سایت با وردپرس به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با دانستن قیمت طراحی سایت با وردپرس می توانید در این زمینه راحت تر برنامه ریزی داشته باشید. سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای انعطاف بالایی است و از نظر بهینه سازی سایت یعنی سئو به گونه‌ ای کدنویسی شده است که نسبت به CMS هایی که موجود هستند بهتر فعالیت می کند، این قدرت را به شما می دهد تا تقریباً هرگونه وب سایت یا وبلاگی را به وسیله آن راه اندازی کنید.

گفته شد که قیمت طراحی سایت با وردپرس به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت طراحی سایت با وردپرس بستگی به نوع طراحی آن دارد، در حقیقت هزینه طراحی آن زمانی بیشتر می شود که قابلیت های سایت بالاتر باشد. هزینه طراحی سایت با وردپرس به طور معمول از بقیه فریم و رک ها و cms ها مناسب تر است.

وردپرس با اینکه ساده است اما می‌ تواند قابلیت های زیادی برای کاربران به وجود بیاورد. یکی از دلایلی که کاربران زیادی به استفاده از وردپرس ترغیب می شوند این است که هزینه ساخت تکمیل سایت با وردپرس مناسب تر است. قیمت سفارش سایت با وردپرس به نسبت ارزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *