دسته بندی نشده, سئو, سئوکار

قیمت سئو سایت | طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

سئو | قیمت طراحی سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

قیمت سئو سایت: چه قیمتی باید برای خدمات سئو و به سئوکار بپردازم یا پرداخت کنم؟ چه چیزی باید بخشی از بسته خدمات سئو باشد؟ این سوالات بسیار رایج هستند. با هم فکر کنیم؟

ما درخواستی از یک ارائه دهنده بهینه سازی موتور جستجو، خدمات سئو دریافت کردیم. او نظر ما را در مورد اینکه مناسب ترین قیمت و پیشنهاد برای خدمات سئوی او چیست می خواست.

این موضوع را می توان هم از نقطه نظر اینکه چه کسی یک سرویس سئو را ارائه می دهد و چه کسی استخدام می کند، تجزیه و تحلیل کرد.

قیمت سئو سایت | طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

توجه داشته باشید که قیمت گذاری هر خدماتی از جمله سئوکاری همیشه یک کار پیچیده است. ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا متوجه شوید که بدون سود کار می کنید، قیمت شما بسیار بالاتر از بازار است یا اینکه شانس ارائه خدمات تکمیلی و کار و درآمد بیشتر و بهتر را از دست می دهید.

ما همیشه روی یک نکته تاکید می کنیم: زمان پول است. بنابراین، تصمیم به استخدام یک سئوکار شایسته، حتی با قیمت بالاتر، مطمئناً بهترین هزینه و فایده را در طول زمان ارائه می دهد.

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید ببینیم که چگونه سئوکاران معمولاً برای خدمات خود هزینه دریافت می کنند

. ما دریافتیم که شش مدل از محبوب‌ترین مدل‌های صورت‌حساب وجود دارد که توسط اکثر سئوکاران استفاده می‌شود. آن ها هستند:

قیمت سئوکار در ساعت

شاید این رایج‌ترین قالب نباشد، اما ساده‌ترین قالب برای اعمال است.

این کار بر اساس چند ساعت طول می‌کشد تا یک کار معین انجام شود، قیمت های مختلفی برای خدمات اینگونه سئو وجود دارد.

از آنجایی که کار سئو با توجه به موضوع سایت بسیار متفاوت است، معمولاً از مشاوره استفاده می شود تا یک متخصص با تجربه به تیم خود سایت در مورد بهترین روش انجام کار آموزش دهد.

قیمت سئوکار با قرارداد یا تسویه ماهانه

شاید محبوب ترین مدلی باشد که مشتریان مبلغی از پیش تعیین شده را پرداخت می کنند یا با پرداخت ماهانه قراردادی را امضا می کنند.

با توجه به ویژگی های خدمات سئو، که نتایج آن بین 4 تا 6 ماه طول می کشد تا نتایج واقعی را نشان دهد (و تا 12 ماه برای مناطق با رقابت زیاد). بنابراین، تعیین حداقل ماه برای استراتژی‌های مورد استفاده برای کارآمد بودن معمول است.

قیمت سئو سایت | طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

سئو سایت کرج

 پرداخت برای نتایج (رتبه‌بندی یا ترافیک)

این یک روش معمول برای برخی از سایت‌هایی است که فقط می‌خواهند برای گروه خاصی از کلمات کلیدی یا اصطلاحات رتبه خوبی کسب کنند یا به سطوح از پیش تعیین شده ترافیک برسند.

معمولاً شرکت‌ها تعیین می‌کنند که چه موقعیت‌هایی را می‌خواهند (مثلاً موقعیت 1، یا 2 یا 3، یا صفحه اول) یا حداقل تعداد بازدیدهای ارگانیک برایشان اهمیت دارد.

سپس با رسیدن به آن آستانه، بهای خدمات سئو را پرداخت می کنند.

این نوع قیمت گذاری می تواند مشکلاتی را ایجاد کند، به خصوص زمانی که به آن مرتبط شودبازدید برخی از پادمان‌ها  از جمله ممنوعیت استفاده از هرزنامه، شمارش تنها ترافیک ارگانیک از جستجوها، و غیره باید اعمال شوند.

این قالب نیازمند نظارت بسیار دقیق توسط ابزارهای متریک است. این یک مدل مخاطره آمیز است که برخی از آن در وب سایت خود استفاده می کنند و سپس آن را به مشتری می فروشند یا اجاره می دهند.

 پرداخت برای “بسته ترافیک”

این نوع صورتحساب (یا پرداخت) تحویل مقدار معینی از سرنخ ها را در ماه تعریف می کند. معمول است که پرداخت از قبل انجام می شود و تسویه حساب هر ماه تمدید می شود.

این برای ارائه دهنده جالب است، زیرا در صورت موفقیت آمیز بودن کار می تواند مشتری را مدت بیشتری نگه دارد. همچنین برای پیمانکار مهم است که می تواند هر ماه سرمایه گذاری خود را با توجه به فصلی خاص کسب و کار خود کم و بیش تغییر دهد.

سئوکار حرفه ای کرج

تقسیم سود

این شیوه قیمت گذاری سئوکار چندان رایج نیست، اما با اینحال  به آن اشاره می کنیم زیرا گاهی  که شرکت دیجیتال مارکتینگ بر ارائه خدمات تمرکز کند، ممکن است از این شیوه پرداخت استفاده کند.

در این قالب، قیمت سئوکار  شامل هزینه اولیه کمتر و کمیسیون موفق در فروش است.

این قالب پیچیده‌تر است، زیرا به همدستی بسیار قوی بین شرکت‌ها بستگی دارد، زیرا طرف قرارداد باید اطلاعات فروش خود را باز کند.

یکی دیگر از مشکلات این مدل، زمانی که در آن دیجیتالی می شود، شروع به “گران به نظر رسیدن” می کند. ما از صفر شروع می کنیم، بنابراین تنها تمایل به رشد است و پیمانکار این احساس را دارد که هزینه زیادی می کند. او همچنین در تردید است که آیا این رشد نتیجه سرویس سئو به تنهایی است یا به دلیل کارهای انجام شده در کانال های دیگر یا سرمایه گذاری های آفلاین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *