دسته بندی نشده

قیمت سئو در کرج | حقوق سئوکار | ماهور مارکتینگ

بازاریابی سئو | حق الزحمه سئوکار در کرج | ماهور مارکتینگ

قیمت سئو در کرج: سئو بهینه کردن موتور های جستجو است به عبارتی مجموعه اقدامات و فرآیند هایی است که در آن جایگاه سایت یا یک صفحه از وب سایت برای یک یا چند کلید واژه  بهبود و ارتقا پیدا می‌ کند که این افزایش رتبه موجب افزایش ترافیک ورودی از موتور های جستجو می شود.

قیمت سئو در کرج | حقوق سئوکار | ماهور مارکتینگ

اگر صفحات وب سایت کسب و کار شما در نتایج جستجوی گوگل جایگاه بهتری داشته باشند، باعث افزایش وب‌ سایت شما می شود و همچنین اشخاص از برند شما آگاهی پیدا می کنند و مشتریان جلب می شوند و در نتیجه فروش افزایش پیدا می کند؛ اما اگر وب سایت برای جستجوی عباراتی که در صفحه نتایج جستجوی گوگل مرتبط است نشان داده نشود بیشتر مشتریان از دست داده می‌ شوند.

سئوکار در کرج

تاریخچه سئو به دهه ۹۰ میلادی و ظهور موتور های جستجو برمیگردد. امروزه سئو به عنوان یک استراتژی بازاریابی موثر و صنعت گسترش یافته معرفی می‌ شود.

قیمت سئو در کرج | حقوق سئوکار | ماهور مارکتینگ

موتور جستجو چیست؟

موتور جستجو کمک می کند که اشخاص اطلاعات که نیاز دارند را در اینترنت پیدا کنند، مثل گوگل و بینگ. موتور های جستجو برای اینکه وب سایت ها را در هنگام جستجوی کلید واژه های گوناگون رتبه بندی کنند، عملکرد یکسانی ندارند.

تفاوت عملکرد به دلیل هوش مصنوعی مورد استفاده در هر کدام است.

دلیل تصرف بازار موتور های جستجو به وسیله گوگل این است که گوگل هنگام جستجو به کاربران نتایج بهتری را نشان می دهد و کار جستجو در اینترنت را برای کاربران راحت‌ تر می‌ کند. منظور از موتور جستجو همراه گوگل است.

چگونگی کار موتور جستجو

موتور های جستجو مثل گوگل و بینگ برای اینکه صفحات گوناگون را در وب سایت ها بررسی کنند از ربات ها بهره می گیرند. ربات ها در حقیقت برنامه های کامپیوتری می باشند که از سایتی به سایت دیگر می‌ روند و شروع به جمع آوری اطلاعات مربوط به صفحات گوناگون می کنند.

این اطلاعات را در یک پایگاه داده بزرگ فهرست یا اصطلاحاً آیندکس می کنند و در مرحله بعد در فهرستی که گردآوری شده است صفحات موجود صدها فاکتور را در نظر می‌ گیرند و رتبه بندی و تجزیه و تحلیل می‌ کنند. نتیجه فرایند مشخص شدن رتبه صفحات گوناگون از سایت های متفاوت برای یک کلید واژه است.

عملکرد موتورهای جستجو چهار مرحله را شامل می شود:

خزش: نگاه کردن و بررسی کردن صفحات وب سایت ها که اصطلاحاً کراولینگ یا خزیدن نام دارد.

فهرست کردن: فهرست کردن صفحاتی که مشاهده شده‌ اند. رتبه‌ بندی صفحات: رتبه بندی نتایج بر اساس کلمات کلیدی که توسط کاربر وارد شده است.

نمایش نتایج به کاربر

دلیل مهم بودن سئو

یکی از بخش های مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ سئو است. مردم برای اینکه پاسخ سوالات شان را پیدا کنند و از محصول مورد نظر خود اطلاعاتی پیدا کنند و نیز خدمات دیگر کلید واژه ها را در موتور های جستجو وارد می کنند. سئو باعث می شد که وب سایت شما ترافیکی بیشتری داشته باشد.

در فضای دیجیتال بهتر دیده شوید و در نتایج گوگل رتبه بالاتری را کسب کنید. در جذب مشتری تاثیر زیادی دارد. برای این که رتبه بالاتر را بگیرید نباید به گوگل مبلغی بدهید. ترافیکی که از سئو ناشی می شود مستمر است. و این بر خلاف بقیه روشهای دیجیتال مارکتینگ است.

قیمت سئو در کرج

عامل های زیادی در لیست قیمت سئو و هزینه نهایی که برای سئو سایت وجود دارد تاثیر گذار است. قیمت نهایی هر سئو در هر سایتی با وب سایت دیگر فرق می کند و این مشخص کردن قیمت با توجه به واکاوی چند ساعته ای است که روی وب سایت انجام می شود.

هزینه سئو کلمات کلیدی یک وب سایت عددی نیست که از قبل مشخص شده باشد. جای تأمل دارد اگر بدون هیچ گونه بررسی و تحقیق میدانی برای سئو سایت لیست قیمت سئو بیان شود. از مواردی که در لیست قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت تاثیر دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. میزان رقابت بین کلمات کلیدی
  2. عمر وب سایت و دامنه سایت
  3. وضعیت و میزان رقابت بین کلمات کلیدی
  4. میزان محتوا های اختصاصی وب سایت و کیفیت آن ها
  5. تعداد کلمات کلیدی‌ که برای سئو سایت وجود دارد.
  6. تعیین جایگاه سایت بعد از اینکه قرار داد سئو سایت تمام می‌ شود.
  7. استفاده کردن از تکنیک های سئو کلاه سفید

برای اینکه ترافیک و مشتری بیشتری جمع شود کلمات کلیدی یک وب سایت به چند کلمه کلیدی محدود نمی‌شود

در یک پروژه سئو جدید باید بر روی طیف گسترده ای از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کرد تا از دید گوگل فرآیند سئو بهینه تر و طبیعی تر نشان داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *