دسته بندی نشده

فرایند سئو چیست | seo چیست | افزایش رتبه سایت

اصول سئو | سئو وب سایت | مراحل بهینه سازی سایت

فرایند سئو چیست: سئو به چه معنی می باشد؟  این سوال را شاید خیلی از شما از خود پرسیده باشید SEO یا سئو چه معنی را دارد باید بدانید که این کلمه مخفف و یا بهتر بگویم بر گرفته از کلمه Search Engine Optimization می باشد اگر بخواهیم معنی واژه ای این کلمه را پیدا کنیم بدین معنی می باشد که بهینه سازی مور جستجو گر می باشد.

فرایند سئو چیست | seo چیست | افزایش رتبه سایت

سئو کردن سایت یک امر حیاتی برای سایت می باشد می باشد و این کار اصلاً کاری غیر اخلاقی نمی باشد یا بخواهیم با این کار موتور جسجو گر را گول بزنیم و آن را فریب بدهیم. سئو یک روش کاملاً نرمال می باشد برای دیده شدن و اینکه پیدا شدن راحت توسط موتور های جستجو گر.

سئو کار چیست و به چه کسی سئو کار می گویند؟کسی که بهینه سازی سایت را را بر عهده دارد سئو کار نامیده می شود و یک سئو کار باید بداند که الگو ریتم ها مدام در حال تغییر می باشند و باید دانش خود را همیشه به روز رسانی کند. سئو یک کار پیچیده و در عین حال با صبر و حوصله زیاد می باشد و سئو کار باید با علم و دانشی که دارد این فرایند را پیاده سازی کند تا نتایج خوبی در موتور های جستجو گراشته باشد. گوگل دارای معیار های زیادی برای رتبه بندی خود می یاشد این معیارها در حدود 200 معیار می باشد و یک سئو کار این را ب خوبی میداند که باید هماین معیارها را در نظر بگیرد برای اینکه یک  سایت را بهینه سازی بکند.

فرایند سئو چیست | seo چیست | افزایش رتبه سایت

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

سئو کردن سایت یک نیاز برای سایت می باشد به این خاطر که موتورهای جستوگر به خوبی و به راحتی بتوانند مار پیدا کنند. اگر کار الی سئو را بخواهیم شر دهیم این می باشد که سئو در اصل محدودیت هایی را که در هنگام جستجوی کاربر ایجاد می شود را بر طرف می کند.

یک سئو غلط باعث این می شود که ما از دید کاربر پنهان بمانیم و باید در هنگام سئو کردن حتماً با دقت فراوان و توسط یک متخصص سئو این کار انجام بگیرد.

باید در هنگام بازدید ها این را یک رقابت بدانم که هر کسی محتای بهتر و سئو بهتری انجام بدهد محبوب تر می شود.

شاید برای شما هم جالب باشد که تمام جستجوهای که توسط گوگل انجام می شود توسط ربات هایی به نام رباهای خزنده ایجاد می شود.

این ربات ها الگو های مشخصی را برای درک محواهای ما دارند که اگر هر کدام از این الگو ها را رعایت نکنید در هنگام سرچ شانسی برای دیده شدن ندارید و این اتفاق می تواند برعکس باشد یعنی رتبه شما افزایش یابد.

سئو درون صفحه

اگر برای شما بخواهیم سئو درون صفحه را به زبان ساده بگویمش، سئو درون صفحه محتویاتی که در سا هست اعمم از تصاویر، نوشته ها، فیلم ها، پوندها و … می باشد. به طور کلی اگر بیشتر توضیح بدهیم هر آنچه که شما در سایت به اشتراک می گذارید مربوط به سئو رون صفحه می شود. باید این را بدانید که این قسمت از سئو بسیار مهم می باشد و نظارت و دقت زیادی را در اشتراک گذاری محتوا ها می گذارد و باید خیلی به آن توجه کرد.

سئو بیرون صفحه

اگر دنبال بالا آوردن رتبه سایت خود در هخنگام جستجو هستید بای بداند که بهینه سازی بیرون صفحه شامل ارتقاء های می شود که که در خارج از وب سایت شما صورت می پذیرد و این باعث می شود که سایت شما ارتقاء پیدا کند و رتبه خوبی را در هنگام جستجو ها به خود اختصاص بدهید. سئو صفحه بیرون یا SEO On Page را به زبان ساده تر بگوییم پیوندهای می باشد که سایت های دیگر ما را پیوند کرده ما را معرفی می کنند این پیوند ها نتایج خوبی را در جستجو ها برای ما رقم می زند.

سئو سیاه چیست؟ سئو سفید چیست؟

اگر بخواهیم معنی دو واژه سئو سفید و سئو سیاه را توضیح بدهیم یا بگوییم این دو چه معنی را دارند باید بگویم استفاده از ترفندها و الگوریتم های سئو در جهت جلب مشتری، رضایت مشتری،  و رعایت همه قانون ها و اصول اخلاقی را سئو سفید گویند. برعکس این موضوع یعنی سوء استفاده از ضعف موتور های جستجوگر و گول زدن آنها و در کنار این ها راض نبودن مشتریان بازدید کننده را سئو سیاه می گویند. گوگل با استفاده از ابزاری که دارد هر چند ه یکبار این ساتها را شناسایی کرده و آنها را تنبیه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *