طراحی سایت

طراح سایت کرج | دیزاین وبسایت | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت وردپرس | قیمت طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

طراح سایت کرج: گاهی اوقات طراحان وب را «خالقان وب» یا «طراحان صفحه اصلی» می نامند. کار اصلی یک طراح وب  در کرج طراحی و تولید یک وب سایت به درخواست مشتری مانند یک شرکت یا یک فرد است. ما ساختار کلی را در نظر خواهیم گرفت تا مشتری بتواند وب سایتی را که مشتری در نظر دارد ایجاد کند و طرحی ایجاد کند که استفاده از آن آسان باشد و جذابیت آن را منتقل کند.

طراح سایت کرج | دیزاین وبسایت | ماهور مارکتینگ

اگر شما یک طراح وب آزاد هستید، ممکن است در همه چیز از فعالیت های فروش گرفته تا برنامه ریزی برای برنده شدن در معاملات شرکت داشته باشید، اما در بیشتر موارد، مانند طراحان وب داخلی ، از زمان ایجاد وب سایت درگیر خواهید بود.

در اینجا محتویات تجاری را که طراح وب پس از دریافت سفارش از مرحله تولید وب سایت انجام می دهد به طور مشخص معرفی می کنیم.

ساختار و طرح وب سایت خود را تعیین کنید: ابتدا، در مورد یک طرح کلی برای وب سایت خود تصمیم بگیرید.

تصاویر کلیدی و تصویر کلی وب سایت خود را با در نظر گرفتن تنظیمات اولیه و حجم کلی تعیین کنید.

طراح سایت کرج

مهم است که برندسازی و زیبایی شناسی را در نظر بگیرید، اما در مورد طراحی وب، عملکرد نیز ضروری است.

طراح سایت کرج | دیزاین وبسایت | ماهور مارکتینگ

صفحات وب سایت را UI (رابط کاربری) می نامند و با در نظر گرفتن قابلیت اجرا طراحی می شوند، بنابراین دانش UI نیز لازم است.

(بنابراین، در مورد طراحانی که به دنبال طراحی هایی با قابلیت عملکرد بالا از جمله اپلیکیشن های غیر از وب هستند، برخی از افراد همراه با عنوان طراح وب، خود را «طراحان رابط کاربری» می نامند.)

انجام طراحی وبسایت

کار بعدی که طراح وب انجام می دهد تصمیم گیری در مورد رنگ و دکوراسیون وب سایت است. از نرم افزارهای گرافیکی مانند ” فتوشاپ ” برای تصمیم گیری در مورد طرح رنگ وب سایت و طرح آرم ها و نمادها استفاده کنید.

در نهایت، شما داده‌های طراحی را برای صفحه وب خود ایجاد می‌کنید که به آن کامپ طراحی می‌گویند. اساساً کار تا این مرحله معمولاً با مشورت تولیدکنندگان وب، مدیران وب و مشتریان انجام می شود.

طراح سایت کرج

کدگذاری وب سایت

پس از توافق مشتری در مورد طرح‌بندی کلی وب‌سایت، کدنویسی با استفاده از زبان‌های سازنده وب‌سایت مانند HTML، CSS و JavaScript انجام می‌شود.

HTML عناصری مانند جملات و تصاویر را نمایش می دهد، CSS مکان، فونت، اندازه فونت، رنگ و غیره را مشخص می کند و جاوا اسکریپت حرکت را بیان می کند.

ما با توجه به سهولت استفاده و زیبایی ظاهر، لوگوها و آیکون ها را بر اساس یک چیدمان تقریبی که از قبل تعیین شده است طراحی می کنیم.

تمرکز و صبر برای طراحان وب ضروری است، زیرا تنظیمات نهایی طراحی در کوچکترین واحدهای داده به نام پیکسل انجام می شود.

طراح سایت کرج

طراحان وب معمولاً فکر می‌کنند که زمان زیادی را با رایانه‌ها می‌گذرانند، اما فرصت‌های زیادی برای تعامل با مردم دارند، مانند ملاقات با مشتریان. طراحان وب ملزم به داشتن مهارت های ارتباطی و همچنین مهارت های طراحی هستند زیرا آنها باید به دقت به درخواست های مشتری برای وب سایت ها گوش دهند

چگونه یک طراح وب شویم؟

برای تبدیل شدن به یک طراح وب، هیچ مدرک خاصی لازم نیست . با دانش و مهارت می توانید شغلی پیدا کنید حتی اگر بی تجربه باشید.

البته، اگر در گذشته در زمینه کارهای مرتبط با وب تجربه داشته باشید، یا اگر قبلاً در دوره وب شرکت کرده اید و مهارت های پیشرفته ای کسب کرده اید،

به عنوان یک نیروی فوری از شما استقبال می شود . اگر می خواهید یک طراح وب باشید، حداقل به دانش اولیه HTML و CSS نیاز دارید.

HTML و CSS زبان هایی هستند که در ساخت و طراحی وب سایت ها استفاده می شوند. این یک زبان نسبتا ساده است، بنابراین یادگیری نوشتن اولیه آسان است.

طراحان وب با دانش گسترده ای مانند دانش بالادستی مانند سرورها و برنامه نویسی و دانش بازاریابی وب برای جذب و بهبود وب سایت ها مفید هستند و با حداقل دانش مورد نیاز برای اینگونه تولید وب انجام می شود.

طراح سایت کرج

در نتیجه:

شغل یک طراح وب در کرج برای کسانی که به طراحی علاقه دارند و کسانی که کسب مداوم دانش و مهارت های جدید و استفاده از آنها را به عنوان مهارت های خود لذت بخش می دانند، مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *