سئو سایت, سئوکار, طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس کرج | قیمت سئو سایت | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت با وردپرس | سئوکار تهران | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت وردپرس کرج: امروزه طراحی  سایت بر اساس استانداردهای خاص به اندازه تنظیم یک رابط برای فروشگاه تجاری یا خدماتی شما مهم است! هنگام طراحی یک وب سایت، باید به یاد داشته باشید که الگوها یا استانداردهای طراحی سلیت خاصی قبلاً ایجاد شده است، به این معنی که آنقدرها هم که برخی فکر می کنند تصادفی نیست.

این عمدتا برای طراحان جدید یا کسانی که تصمیم به ایجاد یک وب سایت برای اولین بار دارند مهم است. طراحی وب سایت شما برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. زیرا جذب مشتری به سایت شما تنها بخش اول نبرد است.

طراحی سایت وردپرس کرج | قیمت سئو سایت | ماهور مارکتینگ

برای استفاده از خدمات خود باید مشتریان را در سایت خود نگه دارید. اما انجام صحیح آن و رعایت استانداردهای طراحی وب بسیار مهم است.

در واقع، کاربران می توانند به سرعت هر چیزی را تنها بر اساس واکنش های احساسی و جذابیت بصری رتبه بندی کنند. طبق یک مطالعه گوگل، تنها 0.05 ثانیه طول می کشد تا بازدیدکنندگان اولین تاثیر را در وب سایت شما بگذارند. آیا می توانید آن را تصور کنید!

بنابراین کار طراح اصلی جذب کاربر با حداقل یک عنصر در صفحه است که در نتیجه سایت در یک ثانیه بسته نمی شود. افراد عادی (بازدید کنندگان) فضای سایت، سطح ارتباط با کاربر و ظاهر کلی آن را احساس می کنند.

به همین دلیل است که شما باید برخی از استانداردهای طراحی وب را دنبال کنید تا وب سایت خود را مناسب و آسان برای بازدیدکنندگان کنید. برای رسیدن به این هدف تیم دیجیتال مارکتینگ ما در کرج همراه شما خواهد بود.

استانداردهای طراحی سایت به چه معناست؟

اگر  سایت شما به بازدیدکننده نگوید که در این مناطق بصری برجسته چه کاری انجام دهد، بازدیدکننده احتمالاً گیج یا حتی ناامید خواهد شد.

در اینجا اهمیت رعایت استانداردهای خاص مربوط به ویژگی‌ها و طراحی‌های وب‌سایت، نه کد یا محتوا، اهمیت پیدا می‌کند. استانداردهای طراحی وب، استانداردها و مدل هایی برای طرح بندی صفحات وب و ویژگی های تجربه کاربر هستند که بازاریابان و طراحان سایت در ارزیابی ها از آنها استفاده می کنند.

به طور خلاصه، آنها دستورالعمل هایی برای سهولت استفاده هستند. جایی که این معیارها عناصری را که باید در وب سایت گنجانده شوند، به همراه تعیین مناسب ترین مکان برای گنجاندن آنها برای شما تعریف می کند و از چه عناصری باید اجتناب شود.

طراحی سایت وردپرس کرج | قیمت سئو سایت | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت وردپرس کرج

همچنین استانداردهای طراحی سایت نوعی پایه و اساس هستند که کاربر دقیقاً از آنها استفاده می کند و دقیقاً می داند در کجای سایت قرار دارند، مانند شرایط، قوانین استفاده و توصیه هایی برای یافتن چیزی در سایت.

طراحی سایت کرج

این چیزی است که بازدیدکنندگان سایت بدون توجه به اینکه در چه وب سایتی هستند، پس از بازدید به راحتی می توانند آن را تشخیص دهند. برای مثال، بسیاری از وب‌سایت‌ها را پیدا نمی‌کنید که لوگوی شرکت را به‌طور برجسته در قسمت پایین پاورقی نمایش می‌دهند، بلکه بیشتر در هدر (یعنی بالا) نشان می‌دهند.

چرا استانداردهای طراحی سایت مهم هستند؟

  1. استانداردهای طراحی وب به کاربران کمک می کند تا فوراً عناصر لازم را در سایت بیابند، بدون اینکه فکر کنند عنصر در کجا و چگونه قرار دارد.
  2. استانداردها به طراحان کمک می کند تا وب سایت را برای کاربران خود بصری، آشنا و قابل درک کنند.
  3. استانداردها به حفظ تمام عناصر مهم سایت کمک می کنند و آنها را به طور روان پیگیری می کنند، بنابراین هیچ چیز مهمی را در آن از دست ندهید!

دو عنصر اصلی طراحی سایت:

الف) طراحی سازگار با موبایل

طراحی وب ریسپانسیو و سازگار با موبایل دیگر اختیاری نیست. سایت شما باید ابتدا با موبایل طراحی شود.

جستجوهای موبایلی از سال 2015 از جستجوهای دسکتاپ پیشی گرفته اند. از ابتدای سال 2017، ترافیک تلفن همراه تقریباً نیمی از کل ترافیک وب در سراسر جهان را تشکیل می دهد.

این همان چیزی است که گوگل را از سال 2018 به رتبه بندی بهتر سایت های موبایل سوق داده است. بله! طراحی سازگار با موبایل یکی از نکات مهم مجموعه سئو است.

سئو سایت کرج

ب) گواهی SSL

گواهینامه های SSL (Secure Sockets Layer) کمتر رایج هستند و بیشتر یک معیار امنیتی استاندارد برای وب سایت ها هستند. جایی که گواهی بر روی وب سرور شما نصب شده است. آنها دو هدف را دنبال می کنند:

احراز هویت وب سایت، که به بازدیدکنندگان اطمینان می دهد که در یک وب سایت جعلی نیستند.

رمزگذاری داده های در حال انتقال

این یک تجربه خصوصی بین وب سایت شما و بازدیدکنندگان شما را تضمین می کند. اگر سایت شما گواهینامه SSL ندارد ، دریافت آن باید یکی از اولویت های سال 2022 باشد، به خصوص اگر صاحب یک سایت تجارت الکترونیک هستید!

سئوکار کرج

طراحی سایت در کرج

اگر به تازگی صاحب کسب و کار آنلاین شده اید، برای بالا بردن بازدید سایت و ماندگاری مشتری در آن باید یک سایت استاندارد وایده آل طراحی کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ ما در کرج به شما کمک خواهد کرد که سایت خود را طبق اصول جهانی طراحی سایت راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *