سئو سایت, طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی ارزان | آمورش سئو در کرج | ماهور

آموزش طراحی سایت | سئو سایت الکسا | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت فروشگاهی ارزان: همانطور که صفحات وب و منابع مختلف آنلاین به تدریج در زندگی ما ادغام شده اند، داشتن توانایی طراحی صفحات وب سایت اهمیت فزاینده ای دارد .  اما “طراحی سایت” به چه معناست؟ تیم طراحی سایت ما در کرج شما را با این حرفه بیشتر آشنا می کند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان | آمورش سئو در کرج | ماهور

به زبان ساده، طراحی سایت به طراحی و ساخت وب سایت اشاره دارد. مهارت های مختلف طراحی سایت مانند معماری اطلاعات، رابط کاربری، معماری سایت، ناوبری، طرح بندی، رنگ ها، فونت ها و ارائه کلی را پوشش می دهد. این تکنیک ها با اصول طراحی در هم تنیده شده اند تا وب سایتی متناسب با نیاز شرکت یا فرد ایجاد کنند.

آیا اغلب از دوستان و نزدیکان خود کلمه طراحی سایت را می شنوید؟طراحی سایت در واقع از دو کلمه صفحه وب و طراحی تشکیل شده است.

صفحه وب چیست؟

اجازه دهید با اینترنت شروع کنیم دسترسی به اینترنت نرم افزار مرورگر رایانه ما است.در حال حاضر مرورگرهای رایج اینترنت عبارتند از IE، Chrome، Firefox، Baidu و غیره. وقتی از ابزارهای اینترنتی برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنیم، صفحه ای که باز می شود یک «صفحه وب» است، یک صفحه وب فقط یک صفحه است و بسیاری از صفحات وب با محتوای متفاوت می توانند یک وب سایت را تشکیل دهند.

طراحی سایت کرج

طراحی  سایت چیست؟

بدیهی است که طراحی کلید «طراحی سایت» است. این جمله چه معنایی دارد؟ طراحی نه تنها اصول طراحی – هماهنگی، کنتراست، تاکید، ریتم و نظم – بلکه عناصر طراحی – خط، شکل، بافت، رنگ و جهت را در بر می گیرد.

طراحی سایت  در اینجا فقط یک صفت برای محوطه سازی عمومی نیست. تعبیر طراحی مانند طراحی داخلی، طراحی معماری و طراحی محصول است. شامل ادغام بسیاری از فناوری های تولید وب سایت مانند دید تصویر شرکتی، برنامه های HTML، برنامه های CSS و برنامه های جی کوئری، برنامه های پویا (PHP، ASP، JSP، و غیره)، داده های تجربه کاربر و سایر فناوری ها است.

طراحی سایت

یک طراح سایت ماهر علاوه بر درک محدودیت های یک وب سایت، باید توانایی و دانش حرفه ای برای ساخت یک وب سایت داشته باشد.

با ترکیب همه موارد فوق، یک طراح سایت می تواند یک وب سایت بسازد. با این حال، به عنوان یک طراح وب خوب، نه تنها باید بر اصول طراحی تسلط داشته باشد، بلکه بتواند محدودیت های تولید وب سایت را نیز درک کند. به عنوان مثال، یک طراح سایت موفق که چالش های طراحی وب را درک می کند و در عین حال به اصول طراحی چاپی پایبند است، می تواند تفاوت این وب سایت را با سایرین بیشتر نشان دهد. اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین را دارید، برای طراحی سایت خود در کرج به شرکت ما مراجعه کنید.

آمورش سئو در کرج

طراحی سایت فروشگاهی ارزان | آمورش سئو در کرج | ماهور

عناصر طراحی وب سایت

بسیاری از عناصر طراحی مهم در طراحی سایت وجود دارد، مانند:

Layout

طرح از تصاویر، تبلیغات و متن تشکیل شده است.در دنیای آنلاین مهمترین چیز این است که به کاربران اجازه دهیم اطلاعات مورد نیاز خود را در نگاه اول پیدا کنند. این امر مستلزم حفظ انسجام، سازگاری و یکپارچگی طراحی است.

رنگ

انتخاب رنگ بر اساس هدف وب سایت و مشتری انجام می شود که می تواند از یک طرح سیاه و سفید بسیار ساده تا یک طرح چند رنگ متغیر باشد، رنگ های رایج در صفحات وب می تواند ویژگی های شخصیت ها و برندها را نشان دهد.

تصاویر

تصاویر شامل آرم ها، عکس ها، تصاویر یا نمادها هستند که می توانند طراحی وب را بهبود بخشند. برای راحتی کاربر، اینها باید به درستی با رنگ و محتوای صفحه طراحی شوند، بدون اینکه بیش از حد به هم ریخته یا سرعت صفحه را کاهش دهند.

آمورش سئو

فونت ها

استفاده از فونت های مختلف می تواند طراحی وب را بیش از پیش بهبود بخشد. اکثر مرورگرها فقط تعداد کمی از فونت ها را پشتیبانی می کنند که به آنها فونت های ایمن وب می گویند، یعنی طراحان وب تمایل دارند از فونت هایی استفاده کنند که عموماً در دسترس هستند و توسط مرورگرها پشتیبانی می شوند.

محتوا

محتوا و طراحی می تواند پیام وب سایت را از طریق متن و تصاویر بصری افزایش دهد. متن موجود در وب سایت باید مرتبط و مفید باشد تا از گمراه کردن کاربران با اطلاعات نادرست جلوگیری شود. محتوا باید مناسب موتور جستجو، با طول متن مناسب و کلمات کلیدی مرتبط باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ماهور در کرج با تیم حرفه ای خود ، اماده پذیرش پروژه های شما و طراحی سایت برای کسب و کار آنلاین شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *