دسته بندی نشده

طراحی سایت در کرج | قیمت طراحی سایت کرج | ماهور

طراح سایت در کرج | طراح سایت کیست | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت در کرج: برای آنکه با طراحی سایت در کرج آشنا شویم. ابتدا باید در پی معنای سایت باشیم که سایت به چه معناست و اصلا به چه کار می آید؟ قطعا همه ما هر روز اخباری را حالا با هر موضوعی از قبیل بازار نرخ ارز و دلار و یا خبرهای ورزشی سیاسی و حتی فرهنگی را دنبال می کنیم.

طراحی سایت در کرج | قیمت طراحی سایت کرج | ماهور

تا حالا فکر کرده ایم که این اخبار و یا اطلاعت در چه بستر  جایگاهی برای ما قابل انتقال و خواندن هستند؟ اگر بخواهیم به زبانی ساده سایت را تعریف کنیم.

طراحی سایت در کرج

سایت مجموعه ای ست از صفحات به هم پیوسته که از طریق یک آدرس قابل دسترسی هستن. این صفحات شامل متن، تصویر و قالب های متفاوت و متنوع هستند.

تاریخچه سایت

جالب است بدانیم تیم برنرز لی در سال 1989 اینترنت را در قالب یک پروپوزال ارائه داد و رویکردی شگرف و جدید را در روابط اجتماعی انسان ها خلق کرد. شاید در آن موقع تیم برنرز لی نمی دانست دنیای اینترنت چه رشد سریع  و شگرفی خواهد داشت. سایت یکی از کاربردهای اینترنت است که با تاریخچه اینترنت ارتباط تنگاتنگ دارد.

عصر تاریک طراحی سایت بر می گردد به زمانی که یک صفحه نمایش کاملا سیاه که چند مونو پیکسل در آن وجود داشت را سایت می نامیدند. کم کم و به تدریج سایت و طراحی سایت به سمت تغییرات و رشد رفت و در واقع آغاز طراحی سایت در سال 1995 شکل گرفت.

طراحی سایت در کرج | قیمت طراحی سایت کرج | ماهور

طراحی جدول محوری که مرورگرها قادر بودند عکس و تصویر را به نمایش بگذارند. و در واقع اولین گام به سمت طراحی سایت برداشته شد. بعد به این نتیجه رسیدند که کار با جدول سخت است و از سختی جدول ها باید کاسته شود. به چه شکل؟ در واقع جدول ها ساختار شکننده ای داشتند پس آن ها جدول ها را به قسمت های کوچک تری تقسیم کردند سپس کنار هم می چیدند.

و این مراحل ادامه پیدا کرد تا به مرحله عصر طلایی طراحی سایت رسیدیم. استفاده از سایت کاری انعطاف پذیر، لذت بخش و مفرح است.

که می توان ادعا نمود که مهم ترین دستاورد تاریخی بشر در زمینه ی فضای مجازی است. همه ما از گوگل به طور مکرر استفاده نموده ایم بدون اینکه به زیر بنای آن که یک طراحی سایت پشت آن است توجه کرده باشیم. حال دنیای قبل از گوگل را تصور کنید که چقدر تبادل اطلاعات سخت و زمان بر و در بعضی از موارد غیر ممکن بود.

سایت را از نظر فنی می توان دسته بندی کرد:

سایت های استاتیک یا ایستا: سایتی که قابلیت تغییر یا آپدیت شدن را ندارد

سایت های داینامیک یا پویا: سایت هایی که برخلاف سایت های استاتیک قابلیت تغییر و آپدیت را دارنددر واقع انعطاف پذیر هستند و قابلیت ویرایش توسط مدیران سایت را دارند.

امروزه دغدغه اصلی در مورد طراحی سایت این نیست که یک سایت چقدر زیبا است بلکه همه ی ما دنبال سایت هایی هستیم که به راحتی بر روی موبایل ما قابل استفاده باشند و این استفاده هر چه راحت تر و بدون محدودیت و مانع باشد مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

یکی از انواع طراحی سایت، بدین گونه است که نیازهای خود را از سایت مورد نظر به طراح سایت گفته و او این کار را انجام می دهد. و می توان با شرکت های طراحی سایت در محل زندگی خود مشورت و صحبت نمود.

طراحی سایت در کرج

امروزه دنیای جذاب اینترنت باعث شده که افراد بیشتری به صورت روزافزون جذب شوند و این امر موجب رقابت تنگاتنگی بین فعالان این عرصه شده است تا در کنار یک طراحی سایت مناسب، یک فضای جذب و بازاریابی باشد برای جذب بیشتر مشتری و همچنین حفظ مشتری های قدیم.

در این بین می توان به شهر کرج اشاره نمود. قطعا افرادی که در کرج هستند برای رفع نیازهای مربوط به سایت و طراحی سایت نیازمند طراحی سایت در کرج هستند.

طراحی سایت در کرج و کلا طراحی سایت متشکل از مهارت ها، تکنولوژی ها و حوزه های دانش است بر پایه ساخت و نگهداری وب سایت.که نیازمند گرافیک، قالب بندی، مدیریت محتوا و یا بهینه سازی موتورهای جستجوگر است که ساکنان کرج می توانند به شرکت های طراحی سایت در کرج مراجعه کنند و یا اینکه علاقمندان به طرای سایت، شرکت طراحی سایت درکرج ثبت کنند. و در واقع عرصه ی تکنولوژی در رابطه با طراحی سایت در کرج را به یک زمینه ی رقابتی، جذاب و کاربردی بیش از پیش تبدیل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *