دسته بندی نشده

طراحی سایت حرفه ای کرج | سئو سایت وردپرس | ماهور

طراحی سایت با وردپرس | سئوکار تهران | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت حرفه ای کرج: رشته های مختلف تحت عنوان ” طراحی وب ” قرار می گیرند. البته توسعه فنی وب سایت نیز در هسته اصلی آن قرار دارد. برای ایجاد وب سایت های حرفه ای، دانش خوب HTML و CSS در اولین قدم ضروری است. اسکریپت های HTML و CSS در واقع به عنوان طرح اولیه وب سایت شما عمل می کنند. کمی ساده شده می توان گفت که HTML مسئول ساختار و محتوای وب سایت است،

طراحی سایت حرفه ای کرج | سئو سایت وردپرس | ماهور

در حالی که در CSS”Stylesheets” تمام جنبه های طراحی تعریف شده است. در زیر باید تعریف رنگ ها، اندازه فونت ها و غیره را تصور کنید. جداسازی محتوا و طراحی نه تنها کد شما را واضح‌تر می‌کند، بلکه سفارشی‌سازی وب‌سایت شما را نیز آسان‌تر می‌کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید رنگ بندی یا فونت را تغییر دهید، فقط باید این را در فایل CSS تنظیم کنید و تغییرات در تمام صفحات اعمال می شود.

یک برنامه مفید برای ایجاد وب سایت Adobe Dreamweaver است. در اینجا می توانید به صورت بلادرنگ ببینید که چگونه تغییرات کد روی وب سایت شما تأثیر می گذارد.

طراحی سایت حرفه ای کرج | سئو سایت وردپرس | ماهور

Dreamweaver همچنین تعداد زیادی اسکریپت از پیش ساخته شده را برای عملکردهای مختلف ارائه می دهد تا فرآیند را آسان تر کند. اگر می خواهید خودتان کمترین کد ممکن را بنویسید ، وردپرس جایگزین خوبی است. این سیستم مدیریت محتوا کارهای زیادی را برای شما انجام می دهد و قالب های متعددی را ارائه می دهد که می توانید برای سایت خود از آنها استفاده کنید. اما نقطه ضعف اینجا این است که برای سفارشی کردن این قالب ها باید PHP را بدانید .

بلوک های اصلی هر وب سایت

ماژول HTML و CSS نیز در ابتدای دوره طراحی وب حرفه ای ما است . این دو عنصر هنوز هم بلوک‌های اصلی تقریباً هر وب‌سایت را تشکیل می‌دهند. HTML مخفف “Hyper Text Markup Language” است و عمدتاً شامل محتوا و تا حدودی ساختار وب سایت است. طرح بندی در “Cascading Style Sheets” (CSS) تعریف شده است.

به فونت ها، فاصله بین عناصر مختلف، رنگ آمیزی و غیره فکر کنید. می توانید کد HTML و CSS هر صفحه را با فشار دادن F12 در مرورگر خود مشاهده کنید. سپس هر دو کد در پایین صفحه نمایش داده می شوند. شما حتی می توانید آنها را آزادانه سفارشی کنید و مرورگر شما مستقیماً به شما نشان می دهد که چگونه این وب سایت را تحت تأثیر قرار می دهد. البته این فقط در کامپیوتر شما شبیه سازی شده و کد منبع خود صفحه دست نخورده باقی می ماند.

طراحی سایت  حرفه ای را با HTML و CSS شروع کنید

شما همچنین می توانید خودتان شروع کنید و کد HTML و CSS خود را بنویسید . یک ویرایشگر کاربر پسند و رایگان برای این JSFiddle است. کد HTML از “برچسب” های مختلف تشکیل شده است.

هر تابع برچسب مخصوص به خود را دارد. یک مثال ساده تگ برای تعریف پاراگراف ها است. متن پاراگراف را بین تگ های < p > … قرار دهید. </p>. به عنوان مثال، برای تغییر فونت متن، در داخل پرانتز در قسمت بدنه {….}، می‌توانید دستور فونت: یا font-family: و به دنبال آن نام فونت مناسب را قرار دهید. لطفاً توجه داشته باشید که فقط فونت های استاندارد مرورگر وب پشتیبانی می شوند.

طراحی سایت کرج

مثال دیگر تگ لینک HTML است. برای این کار از تگ <a href=”…”> … استفاده کنید. </a>. URL پیوند شده از جمله http را بین علامت نقل قول قرار دهید. توضیحات را بین < > وارد کنید، یعنی متنی که پیوند با آن نمایش داده می شود.

سئو سایت کرج

ترکیب HTML و CSS امکانات متعددی را ارائه می دهد. در طول دوره حرفه ای طراحی وب ما، شما یاد خواهید گرفت که از این امکانات بهره برداری و به کار ببرید.

سفارش و دوره طراحی وب سایت حرفه ای در کرج

آیا دوست دارید در مورد طراحی وب بیشتر بدانید و به همه جنبه ها مسلط شوید؟ به طیف گسترده دوره های ما نگاهی بیندازید یا مستقیماً برای آموزش حرفه ای طراحی سایت ما در کرج ثبت نام کنید .

شما نه تنها نحوه استفاده از HTML و CSS، بلکه نحوه استفاده از سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) وردپرس، بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی موتورهای جستجو را نیز یاد خواهید گرفت.

همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه وب‌سایت‌های خود را «رسپانسیو» کنید، یعنی برای استفاده در گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌ها آماده شوند. شما برای کار به عنوان یک طراح وب آینده مناسب خواهید بود.

اگر قصد راه اندازه یک سایت را دارید و به دنبال یک طراح سایت حرفه ای در کرج هستید،با تیم پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ ما در کرج تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *