طراحی سایت

طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج | المنتور | ماهور

طراحی سایت ایده ال | راه اندازی سایت کرج | ماهور

طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج: تیم دیجیتال مارکتینگ ماهور درکرج  به سبکی جدید و مدرن سایت کسب و کار شما را طراحی می کند. ما وب سایت هایی با طراحی وب با زیبایی شناسی بالا، کاملاً کاربردی و سازگار با موتورهای جستجو طراحی می کنیم. به این ترتیب وب سایت شما به راحتی قابل تشخیص است و به صورت پویا به صفحات اول موتورهای جستجو حرکت می کند. ما مطمئن می شویم که حتی مقرون به صرفه ترین وب سایت نیز چیزی منحصر به فرد در طراحی خود داشته باشد تا در صنعت خود منحصر به فرد باشد.

طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج | المنتور | ماهور

برای انجام این کار، ما وب سایت هایی با سبک ، مدرن و در عین حال جاودانه طراحی می کنیم که به راحتی با نیازهای آینده تجارت با تغییرات ظاهری سازگار است. ما آن را طوری طراحی می کنیم که همیشه با روح بازار مطابقت داشته باشد. ما برای هزینه شما ارزش قائل هستیم، بدون اینکه مجبور باشیم هر بار یک وب سایت از نو راه اندازی کنیم.

طراحی سایت کرج

سادگی و انسجام

کاربران از پیچیدگی اجتناب می کنند. وب سایت شما باید ساده، معمولی و از قوانین منطقی پیروی کند. طراحی کلی وب سایت شما و همچنین پیمایش در آن باید از قوانین کلی طراحی پیروی کند که کاربران با آن آشنا هستند.

یکپارچگی و ثبات

یک وب سایت قدیمی یا مشکل دار قطعا باعث کاهش اعتماد کاربران به وب سایت شما می شود.

بازدیدکنندگان خود را غافلگیر نکنید! هر صفحه وب سایت شما باید از یک الگو پیروی کند.

از پاپ آپ ها اجتناب کنید. کاربران می خواهند هنگام جستجو در وب سایت شما کنترل کاملی بر رویدادها داشته باشند. حرکت کاربر و زمان مورد نیاز برای بستن پنجره پاپ آپ، می تواند بر او تأثیر منفی بگذارد. یک پنجره پاپ آپ، زمانی که کاربر تصمیم می گیرد برگه وب سایت شما را ببندد، می تواند کمی ماندگاری آن را افزایش دهد، اما می تواند او را نیز آزار دهد.

به لینک ها توجه ویژه ای داشته باشید، زیرا ممکن است به صفحاتی منجر شوند که وجود ندارند (خطای 404). همچنین مراقب آیتم های فلش پلیر و Google Maps باشید ، زیرا ممکن است به درستی در وب سایت شما بارگیری نشوند.

نظر سایر کاربران

کاربران دوست دارند دیدگاه کاربران دیگر را ببینند. فیس بوک SDK را در صفحه خود جاسازی کنید.

حتی بهتر از آن، یک سیستم رتبه بندی و/یا یک سیستم بررسی در وب سایت خود (!) ایجاد کنید و مشتریان خود را تشویق کنید که به شما امتیاز دهند.

طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج | المنتور | ماهور

جامعه پذیری

کاربران می خواهند ببینند که شما اجتماعی هستید. پیوندهای رسانه های اجتماعی را برجسته کنید، اما مطمئن شوید که محتوا را در تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی که تصمیم به شبکه سازی دارید، به روز کنید.

شرایط استفاده – داده های شخصی

ممکن است کسی آنها را نخواند، اما به دلایل مختلف باید وجود داشته باشند.

در صورت تمایل می توانید ببینید که طراحی یک وب سایت مدرن یا یک فروشگاه اینترنتی طراحی چقدر می تواند هزینه داشته باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

One thought on “طراحی سایت با قیمت مناسب در کرج | المنتور | ماهور

  1. Bottines femme گفت:

    I know this web site gives quality dependent articles and additional stuff, is there any other site which offers these kinds of
    stuff in quality?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *