دسته بندی نشده

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

طراح سایت در کرج | طراح سایت کیست | ماهور مارکتینگ

طراحی سایت ارزان: امروزه خیلی از کسب و کارهای سنتی به سوی کسب و کارهای اینترنتی رفته اند‌ به همین علت بازار فعالیت های مانند طراحی سایت رواج پیدا کرده است.

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع‌ رسانی، معرفی شرکت و عرضه محصولات، طراحی سایت یا وبلاگ دیزاین می گویند. طراحی وب سایت یک فرآیند است که از لایه سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

تاریخچه طراحی سایت

نخستین سازنده وب تیم برنرزلی بود که اولین وبسایت را در سال ۱۹۹۱ راه‌اندازی کرد و در تاریخ ثبت نمود. در اولین وب سایت از ابر متن و ارتباط برای ارسال ایمیل بهره گرفتند. هیچ گرافیک و تصویر و حتی رنگبندی در این سایت به کار نرفته بود و هنوز هم در دسترس است.

مراحل طراحی سایت

همان گونه که گفته شد طراحی سایت به معنی طراحی، ساخت و راه اندازی یک وب سایت یا بهینه سازی سایت قدیمی در لایه اینترنت است. طراحی سایت چهار مرحله اصلی دارد:

طراحی وایرفریم

در ابتدا با توجه به نوع سایت و نیازی که مشتری دارد از سایت یک نمای کلی طراحی می کنند. این نما یک نقشه کلی از صفحات سایت و مشخص کردن جایگاه و چیدمان المان ها و عناصر گوناگون را شامل می شود که به این مرحله طراحی وایرفریم می گویند.

برای اطلاع از روند بهینه سازی سایت و پیشرفت آن و همچنین قیمت طراحی و سئوی سایت با شماره های 09126942637 و 09910299717 مهسا معدلی تماس حاصل نمایید.

 طراحی گرافیک سایت

بعد از اینکه محل قرارگیری عناصر سایت مشخص شد باید سایت طراحی شود. با توجه به نوع کسب و کار اینترنتی و با استفاده از نرم افزار های ویژه رنگ بندی و گرافیک سایت طراحی و انجام می شود.

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

کد نویسی و برنامه نویسی

در این مرحله با توجه به سایت طراحی شده و نیاز مشتری از روش های گوناگونی برای مدیریت سایت استفاده می کنند. سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس و یا طراحی یک فریم ورک اختصاصی برنامه نویسی. در این قسمت بر اساس هزینه و نیاز مشتری تصمیم‌ گیری می‌شود.

راه اندازی سایت

بعد از اینکه سه مرحله قبل انجام شد در بستر جهانی اینترنت بعد از تهیه {هاست} و {نام دامنه مناسب} سایت را پیکربندی می‌ کنند و در دسترس عموم قرار می‌ دهند.

وظایف طراح سایت

وظایف طراح سایت به این بستگی دارد که مسئولیت طراحی و ساخت کدام قسمت سایت را بر عهده دارد. به دو تیم یا دو شخص برای راه اندازی یک سایت حرفه ای احتیاج است. برای طراحی شکل و ظاهر ساعت یک تیم و برای طراحی کد های سرور و کد های که برای کاربران دیده نمی شوند یک تیم نیاز است.

انواع طراحی سایت

سایت ها را به دو دسته کلی ایستاتیک و دینامیک تقسیم می کنند:

در سایت های ایستاتیک مطالب و محتویات سایت فقط یک بار جمع آوری می شوند و به صورت جداگانه هر کدام از سایر صفحات سایت طراحی و بارگذاری می شود.

در این سایت ها به وسیله طراح و کارشناس سایت هرگونه تغییری باید انجام شود. برای طراحی وب سایت های معرفی که تا مدت ها محتوای آن تغییر نمی کند از این مدل معمولاً استفاده می شود. در سایت دینامیک یا پویا به تغییر مداوم محتو احتیاج است و با توجه به کاربرد سایت، طراحی شده و توسعه پیدا می‌ کند. در این سایت ها برنامه نویس بک‌ اند، وظیفه پویا سازی وب سایت را دارد و باید اسکریپتی را طراحی کند که به طور کامل سایت پویا باشد.

برای هر هدفی در دنیای امروز یک سایت را طراحی می‌ کنند تا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی فروش از آن استفاده کنند. سایت هایی موفق هستند که اصول طراحی و بهینه سازی سایت را به درستی انجام می دهند و به مخاطبان محتوا را نشان می دهند.

ماهور مارکتینگ

صفر تا صد سایت خود را به ما بسپارید. گروه ماهور مارکتینگ در بر گیرنده ی نیروهایی خلاق و حرفه ای در زمینه های طراحی و سئوی سایت می باشند.

ماهور با خدماتی عالی و قیمتی مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای اطلاع از روند بهینه سازی سایت و پیشرفت آن و همچنین قیمت طراحی و سئوی سایت با شماره های 09126942637 و 09910299717 مهسا معدلی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *