سئویعنی عبارت بهینه سازی موتور جستجو و کار سئو دست کاری یا فریب موتور های جستجو با روش های اخلاقی یا غیر اخلاقی و کار سئو برای رتبه دادن به سایت ها است.
اوایل شروع سئو در سال 1990 بود که موتور های جستجو گر زیاد شدن در این سال.

سئو چیست | انواع سئو سایت | نحوه بهینه سازی سایت

هدف سئو چیست و به چه درد ما میخورد؟هدف سئو این است که بتواند جایگاهی خوبی را سایت ها بدهد و سایت ها را در رتبه های بالا قرار میدهد سئو اهدافی همچون تاثیر بر بازدید سایت ها میگذارد، باعث تولید یک برند خوب و عالی میشود، باعث پر بازدید و ترافیک بالا را برای سایت شما میاورد، باعث فروش محصولاتتان میشود و بهترین ابزار برای کار های تبلیغاتیه شما میتواند باشد.

در سئو اصطلاحات زیادی به گوشتان میرسد مثل درون صفحه یا بیرون از صفحه شنیده باشید.
سئو درون صفحه اینکه از اسمش پیداس یعنی کنترل داشتن متقیم کد ها به دست خودتان که میتواند از قبیل تصویر، متن یا پیوندی باشد که مرتب بارگذاری میشود یعنی هر چیزی که خودتان برای سایتتان بارگزاری میکنید اسمش سئو درون صفحه است شما به راحتی و مستقیم کنترل این کار را دارید.

سئو بیرون از صفحه که باز اسمش پیداس چیزهایی که در بیرون از سایت اتفاق میافتد نشان میدهد شما در بیرون از صفحه کنترلی نخواهید داشت فقط میتوانید ارتقا ها و رتبه هایی که گوگل به شما میدهد میتوانید مشاهده کنید.

سئو چیست | انواع سئو سایت | نحوه بهینه سازی سایت

سئوکار کلاه سفید به چه نوع افرادی میگویند؟

کلاه سفید به افرادی میگویند که به طور درستی و راه های قانونی کار را انجام میدهند و با کمک تجربه و استراتژی که دارند اینکار را به راحتی انجام میدهند.

سئو کار کلاه سیاه به چه نوع افرادی میگویند؟

کلاه سیاه به افرادی میگن که میخواهند گوگل را دور بزنن و به سرعت به رتبه های بالایی برسند که این کار، کار خوبی نیست و گوگل به راحتی بعد از دو یا سه روز قشنگ میفهمد که دورش زدید و شما را کلا محو میکند.
تجزیه و تحلیل تکنیک های بهینه سازی
اضافه کردن ابزار ها برای نقشه سایت و استفاده از ابزار های تجزیه و تحلیل

نقش مهم سئو در ارتقاء کیفیت چیست:

برای اینکه فروش محصولاتمون بالا بره نیاز به تبلیغات داریم که بهترین راه تبلیغات سئو کاری است و میتواند با سئو کاری به درآمد بالا برسیم با فروش محصولات یا تبلیغات .

چگونه یک سئوکار حرفه ای بشویم:

برای سئوکار شدن باید همیشه و مدام در حال تمرین باشید تا بتوانید نتیجه های قابل قبولی به دست بیاورید
هنر سئو برای تمام افراد مهم است چه کسانی که بازاری هستند چه کسانی که کارشان دولتی است با این هنر میتوانید کلی درآمد داشته باشید .

از کجا سئو کاری را یاد بگیرم:

بهترین روش برای یادگیری منابع و آموزشگاه رفتن است تا بتوانید خیلی کمتر خطا کنید و زودتر به نتیجه مطلوب برسید.
باید روزانه حداقل بین سه تا 6 ساعت وقت برای کار و تمرین بگذارید تا به یک شخصحرفه ای تبدیلبشوید نه اینکه یک روز به کوب کار و روز های دیگه شل بگیرید باید به طور منظم و دقیق شروع به کار بکنید تا بتوانید خیلی از کار ها را به جلو ببرید.

برای اینکه کار کنم باید ارگان دولتی استخدام بشم؟

برای کار سئو حتی میتوانید در خانه مشغول به کار شوید و به درآمد بالایی برسید به شرط اینکه بتوانید به متخصص خیلی خوبی تبدیل بشوید نیازی نیست در جایی استخدام بشوید پس تا میتوانید روی مهارت خودتان کار کنید تا بتوانید به یک متخصص تبدیل بشوید و متخصص شدن ماله یک سال یا دو سال نیست باید چندین سال به طور مداوم تمرین کنید روزی هر چی بیشتر وقت بگذارید به هدفتان بیشتر نزدیک میشوید پس تا میتونید تمرین کنید و تجربه کسب کنید تا به یک فرد متخصص تبدیل بشوید.

آیا با یاد گرفتن سئو میتوانم مهاجرت کنم؟

سئو یکی از بهترین هنرهایی است که در همه جای جهان بهش احتیاج دارن برای رفتن به خارج از کشور باید از متخصص هم متخصص تر بشوید تابتوانید در انجا کسب درآمد کنید چون تمام نیرو های سئو کار آنها از همان بچگی رشدشان میدهن و در سن خیلی پایینی به یک متخصص سئو تبدیل میشوند پس اگر رفتن خارج به سرتان زده است باید تجربه بی نهایت و خیلی بالایی در این امور داشته باشید تا در انجا به مشکل بر نخورید و به راحتی مشغول به کار بشوید.