دسته بندی نشده

سئو وردپرس در کرج | سئوکار در کرج | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس در کرج | سئوکار در کرج | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس در کرج: سیستم مدیریت محتوایی دوست داشتنی است که بیشتر از ۴۰ درصد از وب سایت های روی اینترنت از این سیستم مدیریت محتوا بهره می گیرند. سایت های معروف مانند نیویورکر، مجله تایم، بی بی سی آمریکا، ادوبی بلاگ، والت‌ دیزنی و مرسدس بنز از این سیستم بهره گیری می کنند.

سئو وردپرس در کرج | سئوکار در کرج | ماهور مارکتینگ

وب سایت های معروف ایرانی مانند تجارت نیوز، سایت چطور، مجله دیجی کالا، سایت متمم نیز از این سیستم استفاده می کنند. این نوع سیستم مدیریت محتوا سال ۲۰۰۳ انتشار یافت و در مدت زمان کمی توانست توجه کاربران و توسعه دهندگان وب را به خود جلب کند.

پمحبوبیت وردپرس به این دلیل است که کاربری آسان دارد و بدون علم و دانش می توان یک سایت وردپرسی را ساخت. می توان طبق نیاز های خود شخصی سازی کرد.

نرم افزار متن باز است و هزاران سایت و تالار گفتگو دارد و می توان با آن با سایر کاربران در ارتباط قرار گرفت و دانش خود را به اشتراک گذاشت.

امروزه وردپرس سهم ۶۰ درصدی از بازار سیستم‌های مدیریت محتوا را در اختیار دارد. از وردپرس نیز به عنوان یک راهکار برای فروش اینترنتی نیز بهره می گیرند

سئو ‌وردپرس‌ چیست؟

سیستم مدیریت محتوایی که توسط شما انتخاب می شود موفقیت شما در صفحات جستجو را مشخص نمی کند. وردپرس به تنهایی کاری انجام نمی دهد و نمی تواند جایگزین یک استراتژی سئوی موثر باشد.

باید برای بهبود سئو وردپرس تلاش کنید. سادگی این سیستم مدیریت محتوای وردپرس این کمک را به شما می کند که در تولید و انتشار محتوا زمان زیادی صرفه جویی کنید. بسیاری از چیزهایی که برای سئو نیاز است در وردپرس به طور پیش فرض رعایت شده است.

سئو سایت در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

قسمت اعظمی از سئو به مبحث تکنیکال مربوط می شود ولی زیبایی وردپرس در امکان بهبود جنبه های گوناگون سئو تکنیکال حتی برای کاربران با دانش فنی کم است.

زمانی که برای سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی تصمیم می گیرید به ۵۰ افزونه گوناگون بر می خورید که هر کدام از این ها با توجه به فعالیتی که دارند به وسیله متخصص های گوناگونی معرفی می شوند. ما می خواهیم بدانیم بهترین افزونه سئو وردپرس کدام است و چگونه می توان سایت وردپرسی را سئو کرد.

بهترین افزونه سئو وردپرس کدام است؟ Yoast یاAll in One Seo Pack؟

این دو افزونه در دو نسخه رایگان و پریمیوم نمایش داده می‌ شوند. نسخه پریمیوم نسخه پولی است که امکانات بیشتری دارد. در این نسخه هزینه بیشتری را صرف می‌ کنید و امکانات و قابلیت‌ های بیشتری در دسترس شما قرار دارد.

افزونه هایی که کار سئوی سایت را انجام می‌ دهند در نسخه های گوناگون با امکانات مختلف و پشتیبانی و زمانی که شخص برنامه نویس برای شما قرار می دهد ۲ توزیع دارد: یکی توزیع رایگان و نسخه رایگان و یکی نسخه پولی.

پاین افزونه ها که به وسیله سایت اصلی طراحی تهیه می شود افزونه های سئو کار شما نیستند و کار خاصی را انجام نمی‌ دهند. این افزونه ها طبق قوانین و عملکردی که برای آن ها تعریف شده است در سایت شما مثل یک دستیار سئو عمل می کند.

مثلاً زمان تولید محتوا مواردی که به بررسی و بهبود سئو‌ نیاز دارند را به شما می گویند اما هیچ کدام از این افزونه ها مثل گوگل قدرت تجزیه و تحلیل متن را ندارند. بنابراین باید انتظارات زیادی از این ها نداشته باشد یا انتظار این را نداشته باشید که با نصب کردن یک افزونه دیگر همه کارهای سایت شما انجام شود.

مقایسه نسخه رایگان و پریمیوم افزونه ها

هر دوی این افزونه ها در مخزن وردپرس به صورت رایگان قرار دارند و برای نصب کردن آن ها از منوی سمت راست پیشخوان وردپرس است «افزونه ها» افزودن را انتخاب می کنید و در کادر جستجو هرکدام از افزونه ها را وارد کنید و سپس دکمه نصب و فعالسازی را بزنید.

نسخه پولی آن توسط سایت طراحی خود افزونه ارائه می شود.  جریان آن در ایران متفاوت است. سایت های بسیاری می باشند که این افزونه ها را به صورت نال شده بدون کد لایسنس و دریافت مستقیم به روز رسانی افزونه ارائه می‌ دهند.

به شما پیشنهاد می شود که از نسخه پریمیوم این افزونه ها حتماً بهره بگیرید؛, زیرا امکانات و قابلیت‌های بیشتری را به شما می دهند و در نظر داشته باشید که این نسخه از یک شرکت معتبر و با سابقه تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *