دسته بندی نشده

سئو وردپرس در شیراز | انواع سئو | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس در شیراز | انواع سئو | ماهور مارکتینگ

سئو وردپرس در شیراز: سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو عملکردی است که کیفیت و کمیت میزان ترافیک وب سایت را افزایش می دهد که با افزایش دیده شدن سایت یا صفحه برای کاربران یک موتور جستجو همراه است. سئو ترافیک مستقیم و تبلیغات را شامل نمی شود و سئو به بهبود نتایج ارگانیگ اشاره می کند. وب سایت های که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه اول نتایج جستجو داشته باشند به وسیله موتور های جستجو بازدید کننده بیشتری را به دست می‌ آورند که این بازدید کنندگان به مشتری می توانند تبدیل شوند.

سئو وردپرس در شیراز | انواع سئو | ماهور مارکتینگ

سئو به چهار دسته تقسیم می شود.

سئو کلاه سفید

تکنیک های سئو کلاه سفید طبق دستورالعمل موتور جستجو است. در این سئو از قوانینی که وجود دارد پیروی می‌ شود. به همین دلیل به احتمال زیاد از تغییرات الگوریتم‌ های آینده تاثیر منفی نمی گیرند.

در این سئو به دست آوردن نتیجه بیشتر کمی به طول می انجامد چون از تقلب و مسیر میانبر خودداری می شود. سئو کلاه سفید دارای ریسک کمتری می باشد و در طول زمان ارزش، ماندگانی و پایداری دارد.

از تکنیک های سئو کلاه سفید می توان به نوشتن مطالب مرتبط و مفید برای مخاطب، پیشرفت و تبلیغ کردن محتوا در شبکه‌ های اجتماعی، استراتژی سئو، تحقیقات کلمه کلیدی، سئو داخلی و خارجی و سئو تکنیکال، بک لینک طبیعی اشاره کرد.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه از راه هایی است که بر خلاف قوانین موتور جستجو عمل می کند؛ پس استفاده از این سئو با ریسک همراه است.

ممکن است وب سایت و یا محتوای شما از نتایج جستجو حذف گردد.‌ در این سئو به جایگاهی که می‌ خواهید سریعتر می رسید و این کار معمولاً ارزان‌تر است چون شما در مسیری حرکت می‌ کنید که برخلاف قوانین گوگل وبمستر می باشد.

خیلی از تکنیک های سئو کلاه سیاه به طور ویژه در دستورالعمل ها به عنوان کار هایی آمده است که باید از آن ها استفاده نکرد. سئو کلاه سیاه به‌ سرعت ارزش را به وجود می آورد اما خطرناک است. این ارزش نمی‌ تواند خیلی پایدار بماند.

از تکنیک های سئو کلاه سیاه می توان به پر کردن صفحه با کلمات کلیدی یا پنهان کردن آن ها، سرقت ادبی، خرید بک لینک، محتوای کپی شده، پنهان کردن متن، تکنیک PBN یا شبکه بلاگ شخصی اشاره کرد.

سئو‌ کلاه خاکستری

بین تکنیک های کلاه سفید و کلاه سیاه سئو کلاه خاکستری وجود دارد. تکنیک های آن عموماً در دستورالعمل گوگل نمی باشد.

شما باید در مورد به کار گرفتن این روش نیز احتیاط لازم را داشته باشید. گوگل می‌گوید: وبمستر هایی که انرژی خود را صرف پایبندی به اصول اساسی می کنند و تجربه کاربری بسیار بهتری را فراهم می کنند نسبت به افرادی که وقت خود را صرف سو استفاده از نقص ها می کنند رتبه بهتری را به دست می‌ آورند.

از تکنیک های سئو کلاه خاکستری می توان به تکنیک طعمه کلیک، محتوای کمی تغییر داده شده، تبادل لینک، تبلیغات پولی و بی ارزش برای کاربر، پرداخت پول برای کامنت گرفتن اشاره کرد.

سئوکار در شیراز | سئوکار خوب | ماهور وبسایت

 

سئو منفی

سئو منفی اجرای راه‌ های سئو کلاه سیاه و یا خاکستری در وب سایت شخصی دیگر است با هدف این که به آن آسیب برساند. در این سئو رقبای شما آسیب می بینند و موجب می شود که شما در نتایج جستجو بالا بیایید. از تکنیک های سئو منفی می توان به ایجاد لینک های غیر طبیعی و اسپم به وب سایت رقیب، سرقت مطالب آن ها، ارسال نظرات منفی، هک کردن سایت و تغییر محتوای آن اشاره کرد.

سئو در شیراز

فرض کنید که شما فروشنده بشکه ترافیکی در پربازدیدترین خیابان شیراز می باشید. اگر بهترین حالت ممکن وجود داشته باشد و محدودیتی نباشد مثلا کرونا وجود نداشته باشد ممکن است روزانه تعداد افرادی به فروشگاه شما بیایند و از بین آن ها تعدادی نیز خرید انجام دهند.

اجاره این مغازه در شیراز طبیعتاً بسیار بالاست. اگر نصف مبلغی که بابت اجاره می‌ دهید را ماهانه بابت خدمات سئو سایت خود پرداخت کنید می توانید در عبارات مهمی مانند خرید بشکه ترافیکی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و روزانه چند هزار بازدید کننده داشته باشید و با یک استراتژی صحیح تعداد فروش بالایی را داشته باشید.

شما با سئو در شیراز ( سئو کردن سایت) می توانید رتبه خوبی را گوگل به دست بیاورید که از فروشگاه فیزیکی هزینه کمتری را دارد. شیراز از شهرهای گردشگری، تفریحی و صنعتی و پزشکی است خدمات و محصولاتی که در این شهر موجود هستند مورد توجه افراد در نقاط کشور قرار می‌ گیرد.

پس بهترین راه برای اینکه دیگران با خدمات و محصولات شما آشنا شوند این است که خود را در صفحه اول گوگل برسانید و سئو سایت را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *