دسته بندی نشده

سئو وبسایت در کرج | اصول سئو | ماهور وب سایت

سئو وبسایت در کرج | اصول سئو | ماهور وب سایت

سئو وبسایت در کرج: شالوده و بنیان یک کسب و کار موفق  سئو‌ سایت پایه است. و درک اصول سئو برای شروع کار در این عرصه لازم است. ۵۱ درصد از ترافیک سایت معمولاً به نحو طبیعی جذب می شود.  بالا بودن رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، تأثیر زیادی بر موفقیت و افزایش ترافیک می‌ گذارد.

سئو وبسایت در کرج | اصول سئو | ماهور وب سایت

اگر در زمینه بهینه سازی تازه‌ کار هستید از قبل باید مفهوم پایه و اصلی سئو را یاد بگیرید تا بتوانید عملکرد مناسبی داشته باشید. هر چه که اصول سئو را بهتر درک کنید روش مناسبی برای شروع موفقیت در این عرصه است. سئو می تواند فریب دهنده باشد مثلاً مالک وب سایت صفحه مورد نظر خود را به خوبی بهینه کرده است

اما از سوی موتور های جستجو ترافیک مناسب دریافت نکرده است. در این مواقع بیشتر مالکان وب سایت ها، سئو سایت خود  و اصول سئو را رها می کنند‌ و از استراتژی های سئو دیگر بهره نمی گیرند. بهینه سازی وب سایت امکان دارد چند ماه یا حتی یک سال به طول بینجامد تا به نتیجه مطلوب برسد و صفحات سایت شما به عملکرد خوبی برسند.

اکثر کسانی که به اداره کردن وب‌ سایت ها مشغول هستند از سئو درک محدودی دارند. پس شما برای موفقیت فقط باید به اصول اولیه دسترسی داشته باشید.

سئو وبسایت در کرج

شما باید بدانید مشتریان به دنبال چه چیزی هستند. اگر این را ندانید وب سایت خود را نمی‌ توانید بهینه سازی کنید و برای فهمیدن این نقطه بهترین راه استفاده از عقل سلیم است.

مثلاً شخصی می خواهد از شیراز به استانبول برود و در استانبول به دنبال محل اقامت است. اولین چیز هایی که جستجو می‌ کند، هتل های استانبول و محل های اقامت در استانبول است. یا اگر هتلی را می شناسد اسم هتل را جستجو می‌ کند. شما اگر این نکات را بدانید می توانید با توجه به نوع و احتیاجی که کاربر جستجو کرده است مقاله تولید کنید.

ایجاد صفحات بهینه شده برای جستجو

اولین گام برای اینکه ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتر را جذب کنید تحقیقات کلمات کلیدی است .باید این اطمینان را داشته باشید که صفحات خود را به خوبی تولید کرده اید و فردی که در پشت جستجو قرار دارد و مقاله شما را مطالعه می‌ کند رضایت داشته باشد؛ زیرا صفحات سایت شما بر پایه رضایتی که کاربرد دارد رتبه بندی می شود.

زمانی که فردی به سایت شما وارد می‌ شود، سایت باید به گونه ای باشد که شخص را مسرور کندو دچار خستگی نشود. از تبلیغات بیش از اندازه و گزینه های اضافی اجتناب کنید؛ زیرا موجب آزار خوانندگان سایت‌ شما می شود.

انواع سئو | بهینه سازی موتور جستجو | ماهور وب سایت

اصول سئو

اصل اول: شما باید بدانید برای چه کسی محتوا تولید می کنید و برای چه افرادی متن می نویسید. دسته بندی کردن کمک می کند که شما مشکلات پایه ای و احتیاج مخاطبین خود را بدانید و مطالبی که با نیاز کاربران مرتبط است را تولید کنید و در واقع هدف مخاطب و کاربر خود را بشناسید؛ یعنی باید بدانید که کاربر در سایت شما و در کسب و کارتان به دنبال چه موضوعی است.

اصل دوم

بعد از این که این را دانستید که برای چه کسانی باید محتوا تولید کنید در قدم بعدی که اصل دوم سئو است باید بدانید کاربران سایت شما می خواهند چه مطالبی را مطالعه کنند. باید برای این کار تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید که یکی از مهمترین سرفصل های آموزش تولید محتوا است.

اصل سوم

باید محتوای ارزشمند و قابل درک را تولید کنید که منحصر به فرد باشد و مطالب برای کاربر مناسب و دارای جذابیت باشد. در زمان تولید محتوا علاوه بر متن مقاله به قالب نیز توجه لازم را داشته باشید. طبق آمار افراد بعد از ۸ ثانیه تصمیم می گیرند در داخل سایت بمانند یا خارج شوند؛ بنابراین باید شما عواملی مثل عنوان، طول پاراگراف و مطالب به شکل لیست و غیره را انجام بدهید تا محتوا و محیط سایت، برای کاربر دارای جذابیت باشد و بتواند درک کند.

اصل چهارم

یکی دیگر از اصول سئو این است که باید شما به دنبال پیدا کردن راهی باشید تا محتوای مورد نظر به راحتی به دسترس کاربران هدف شما برسد. کاربر به صورت شانسی به محتوای با ارزش دست پیدا نمی‌ کند بنابراین شما باید از راه های آموزش سوء استفاده کنید.

سئو حرفه ای سایت در کرج

اصول پنجم

یک تجربه کاربری فوق العاده را ایجاد کنید. برای این کار باید سرعت بارگذاری تصاویر در سایت شما بالا باشد زیرا اگر سرعت بالا نباشد طبق آمار کاربر خسته می شود و از سایت خارج می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *