دسته بندی نشده

سئو سایت در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

سئو وردپرس | نحوه سئو وردپرس | ماهور وب سایت

سئو سایت در وردپرس:روش های مختلفی برای بالا بردن سئو  سایت وجود دارد ما دراینجا برای شما توضیحاتی را شرح می دهیم. یکی از روش های مهم در بهینه سازی سایت استفاده از پلاگین وردپرسی است. باید برای فعالی سازی سئو دانش مورد نیاز و تجربه لازم را داشته باشید.

سئو سایت در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

اگر به شکل درست و مطلوبی از سئو استفاده بشئود سایت شما رشد چشمگیری داشته و با ارتقای رتبه در گوگل کس ب و کار خود را رونق بدهید.

برای رسیدن به این هدف باید راه کار های زیادی را در نظر بگیرید و هر آنچه باعث افزایش بهینه سازی سایت شما می شود را در نظر بگیرید.

در این جا ما قصد داریم تا برای شما شرح بدهیم که چگونه از سئو در پست های ورپرسی خود استفاده کنید تا با این روش بتوانید به نتایج مطلوبی برسید و این نتایج باعث بازدید زیاد در سایت شما بشود.

برای دریافت نتیجه بهتر برای بهینه سازی سایت  ما از افزونه SEO by Yoast استفاده می کنیم . مواردی را که لازم می باشد رعایت کنید تا یک سئو خوب داشته باشید را برای شما شرح می دهیم .

استفاده از کلمات کلیدی مناسب در پست ها

در اینکه کلمات  کلیدی نقش بسیار مهمی را در بهود سئو ایفا می کنند شکی نیست. این کلمات کلیدی یعنی اینکه شما کلمات مهم اصلی را در متن موجود در پست ها جا بدهید و درباره این کلمات بتوانید مقاله نوشته و آنها را بار گذاری بکنید.

کلمات کلیدی را باید بشناسیم تا بتوانیم در مورد محصولاتی که داریم از این کلمات شناخت داشته باشیم.  شما می توانید با این روش که خود را به جای کاربر قرار داده که اگر جای او باشیم چه کلمات کلیدی را برای جستجومی کنم.  با این روش می توانید نتایج خوبی در مورد انتخاب کلمات کلیدی بدست بیاورید.

یکی از نکاتی که بسیار مهم است استفاده از کلمات کلیدی درست می تواند شما را به صدر نتایج جستجو رسانده و اگر در چنین وضعیتی قرار بگیرید با بازدید بیشتری رو برو می شوید.

برای درک بیشتر بدانید در هنگام جستجو کار بر شما می تواند یک فرد عادی باشد و نه یک موتور جستجو گر پس در انتخاب کلمات کلیدی هر چه  ساده تری انتخاب کنید نتایج بهتری را به دست می آورید. در واقع یواست کلمات کلیدی را به موتور های جستجو می دهد و آنها نیز کلمات مشابه و یا خود کلمه را در جستجو نتایج پیدا می کنند.

سئو سایت در وردپرس | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

استفاده از عنواین جذاب

برای جذب کار بر زیاد باید از عنواینی استفاده کنید تا بتوانید کاربران زیادی رار به سایت خود جذب کنید شاید باورش برای شما سخت باشد ولی بهتر است بدانید که انتخاب عنوانی جذاب از خود مطالب نیز مهمتر می باشد. پس در انتخاب عنواین خود با دقت بیشتر و بهتری عمل کنید. می توان گفت که یک عنوان مناسب عنوانی می باشد که خوانا باشد دارای کلمه کلیدی متمرکز باشد تا توسط بازدید کنندگان به راحتی خوانده و قابل فهم باشد. این عناوین نباید بیشتر از هفتاد کلمه را داشته باشد.

سئو سایت

متا چیست؟

باید گفت که متا همان مطالبی می باشد در زیر عناوین جستجو ما می آید این باعث می شود کار بر ببیند آیا مطلبی که جستجو کرده همان می باشد یا نه. بعضی از سئو کاران این توضیحات را بی ربط می دانند و برخی نیز آن را رد نمی کنند و بسیار مهم می دانند. پیشنهاد ما به شا این می باشد که برای توضیحات متا توضیحات لازمی را بدهید تا بدین ترتیب خلاصه ای از متن شما به نمایش در بیایید. در توضیحات متا نبایئد بیشتر از 155 کلمه بیشتر استفاده کنید.

مزایای استفاده از لینک های داخلی

استفاده از لینک های داخلی باعث این می شود تا سئو پست های شما افزایش پیدا بکند. باید در هنگام نوشتن محتواهای جدید پست های مرتبط را به پست های قدیمی خود لینک کنید. مزیت این کار این می باشد یک راه ارتباطی بن پست ههای جدید و قدیم شما می شود.

وردپرس داری یک ویژگی بارز می باشد که می توان در داخل ویرایشگر پست های قدیمی خود را در داخل جستجو گر جستجو کنید. می توانید با این کار مطالب مورد نظر را پیدا کنید و آنها را به هم لینک کنید.

این نکته را بدانید که هر مطلبی که در وب سایت شما منتشر می شود این توان را دارد که د رموتور های جستجو گر پیدا شده و باعث بازدید در سایت شما بود. باد ضافه کردن داده های متا به پست های خود و اضافه کردن لینک های قدیمی به پست های خود کاربران بیشتری را به سایت خود بکشانید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *