سئو وردپرس در کرج | سئوکار در کرج | ماهور مارکتینگ

سئو در کرج: زمانی که می خواهید مثلاً به کیش سفر کنید اولین گزینه ای که به ذهن ما می آید در مورد این که اطلاعات سفر در مورد کیش را به دست بیاوریم گوگل است. در گوگل کلمه تور کیش را سرچ می کنیم تا بتوانیم تور مناسبی را پیدا کنیم. شاید تا حالا با خودتان فکر کرده باشید که اطلاعاتی که شما بدست می آورید چگونه در گزینه های اول به شما نشان داده می شود؟ آیا شما فکر می کنید که گوگل خودش تصمیم می‌گیرد که کدام سایت را در نتایج بالاتر نشان دهند و یا اینکه شانسی می باشد؟ قطعاً اینگونه نیست.

سئو در کرج | سئو چیست | ماهور وب سایت

گوگل به سایت هایی که اثبات کنند لیاقت جایگاه اول را دارند رتبه بهتری می دهد و آن را در نتایج بالای جستجو نشان می دهد. سوال دیگری که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که این لیاقت چگونه به دست می آید؟ عملیاتی که روی سایت انجام می شود تا به گوگل اثبات کنند من لیاقت رتبه اول را دارم سئو نام دارد. سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است.

واژه سئو

این کلمه انگلیسی هنگامی ساخته شد که عملکرد رسیدن یک سایت به رتبه های اول گوگل به عملیاتی تبدیل شد که با اجرای آن رتبه های خوبی در گوگل را می توان به دست آورد. سئو راهی برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل می باشد که اگر دستورالعمل ها و تکنیک های آن رعایت شود موجب افزایش آمار بازدید سایت و در نهایت فروش سایت می شود.

سئو در کرج | سئو چیست | ماهور وب سایت

عملیات سئو به سه بخش

سئو کلاه سیاه که عملیات خلافکارانه است، سئو کلاه خاکستری که عملیات سالم با مقداری تخلف است و سئو کلا سفید که عملیات قانونی است تقسیم می شود. مسلم است که سئو کلاه سیاه عملیات غیر قانونی می باشد. شاید بتوان به صفحه اول گوگل رسید اما در بسیاری از موارد گوگل این را شناسایی می‌ کند و شما را جریمه می‌ کند. روش کلاه خاکستری و سفید عملیات قانونی می‌ باشد اما در روش خاکستری تخلفات کوچکی برای فریب گوگل گاهی انجام می شود.

اهداف سئو در کرج

هدف سئو این است که به وب سایت ها برای به دست آوردن جایگاه بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده به وسیله کاربران کمک کند. زمانی که بیشترین صفحات با کلمه ای که جستجو شده است نشان داده می شود مزیت های زیادی هم برای کاربر و هم موتور جستجو دارد. کاربر می تواند بیشترین نتایج مرتبط با جستجو را پیدا کند و موتور جستجو نیز قابل اعتماد می شود زیرا الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نمایش می دهد.

بعد از اینکه برای بهبود رتبه بندی سایت در نتایج جستجو سئو کار خود را آغاز کرد، این فرآیند به دانش و زمان نیاز دارد تا روش ها پیاده شوند. با توجه به اینکه کلمات کلیدی رقابتی در بهینه سازی چگونه استفاده شود سئو ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد تا به نتیجه برسد.

به طور کلی اهداف سئو شامل موارد زیر است:

در بازدید وبسایت تاثیر بسزایی دارد. باعث ایجاد برند می شود. موجب افزایش ترافیک سایت می‌ شود. موجب می شود وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار باشد. باعث افزایش فروش محصولات می شود و بهترین ابزار برای تبلیغات است.

قیمت سئو در کرج

قیمت سئو در کرج بستگی به کلمات و واژه هایی دارد که می خواهید انتخاب شوند، یا این که در چه منطقه می خواهید کلمات سئو شوند. هر چه میزان رقابت در کلمات و محل انتخابی بیشتر باشند به همان میزان قیمت سئو بیشتر می شود، چون زمان و تلاشی که برای آن می شود خیلی زیاد است. در زمینه سئو سایت استفاده از لینک سازی و بازاریابی وکلیک مشتری می توانند استفاده شوند.

بروز رسانی سایت

سایتی که فعال باشد خود به خود همیشه بالا نمی ماند. اگر شما مدت کوتاهی مثلاً چند ماه روی سایت خود فعالیت نداشته باشید کسانی که دوست دارند به رتبه و امتیاز شما برسند، پیوسته در حال تلاش هستند. بنابراین شما باید از این رقبا غفلت نکنید و تلاش کنید که سایت را بالا نگه دارید. پس طبق اصول سایتتان را به روز کنید. شما می توانید چند سایت طراحی کنید. به این صورت هم رقیب خود هستید و هم پشتوانه ای داربد. اگر در یکی از سایت ها اختلالی به وجود آمد کار شما لنگ نمی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *