سئو سایت, سئوکار

سئو حرفه ای وردپرس | طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

سئو حرفه ای وردپرس : سئو سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو همان چیزی است که باعث می شود کاربران صفحه شما را از یک موتور جستجو در میان هزاران سایت پیدا کنند، چگونه؟ تیم سئو سایت کرج جادوی سیاه پشت همه این ها را آشکار می کنیم.

سئو حرفه ای وردپرس | طراحی سایت کرج | ماهور مارکتینگ

کاربر همیشه اول است
اگر باید بین کاربر و گوگل یکی را انتخاب کنید ، به آن فکر نکنید، همیشه کاربر را انتخاب کنید . فقط برای اینکه گوگل محتوای شما را بهتر هضم کند مانند یک ربات شروع به نوشتن نکنید، مردم در اولویت هستند.

کلمات کلیدی را پیدا کنید

کلمات کلیدی ما آنهایی هستند که کاربر در ارتباط با محتوای وب سایت ما در گوگل جستجو می کند.

سئوکار کرج

ما سه راه رایگان برای پیدا کردن آنها به شما ارائه می دهیم :

پیشنهادات گوگل

شروع به تایپ یک کلمه کلیدی کنید و پیشنهاداتی را که موتور جستجو به شما ارائه می دهد ببینید.

در پایین صفحه جستجو، “جستجوهای مرتبط” را دارید که می توانند برای شما کلمات کلیدی نیز باشند.

کیبورد تولز را بررسی کنید

در این سایت جستجو گر گوگل و زبان را انتخاب کنید کلمه مورد نظر را در قسمت جستجو نوشته سپس با یک لیست از کلمات کلیدی روی و می شوید.

Semrush:

این نسخه هفت روزه رایگان دارد پس از آن بهره ببرید. در بخش تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی آن، ما می‌توانیم تمام موارد مرتبط با یک کلمه کلیدی را جستجو کنیم و حتی به شما می‌گوید چند بار در ماه جستجو می‌شود و چقدر هزینه دارد که آن را در Adwords داشته باشید. حتی به شما پیشنهادات را سرفصل می کند.
Semrush همچنین این گزینه را دارد که صفحه شما را با صفحه رقیب شما مقایسه کند و این به شما کمک می کند تا ببینید چه محتوایی بهتر از ما قرار می گیرد.

سئوکار

با افزونه SEO Minion ، می‌توانیم سئوی صفحات مورد نظر را تجزیه و تحلیل کنیم.

هدف کاربر را بدانید

محتوای مورد نظر کاربر را بسازید. برای اینکه بدانید به دنبال چه هستید، فقط باید به Google SERP نگاه کنید .
SERP صفحه نتایج گوگل است . جستجویی را انجام دهید تا به صفحه خود برسید و ببینید در اولین نتایج چه چیزی را به شما نشان می دهد. عکس زیاد هست؟ آیا ویدیوها وجود دارد؟ آیا عکس ها تقریباً همه از پینترست هستند؟ محتوایی را انجام دهید که گوگل به شما می گوید بهترین محتوا برای آن جستجو است.

عناوین را بهینه کنید

تگ عنوان (عنوان) صفحه و h1 (عنوان پست) باید شامل کلمات کلیدی باشد. h2 و به بعد را می توانیم متناسب با محتوای خود مدیریت کنیم.
برچسب “عنوان” (در اینجا باید کمی HTML را اصلاح کنید) در هر صفحه از وب سایت شما باید یک عنوان منحصر به فرد داشته باشد که موضوع آن صفحه خاص را به گوگل و کاربران بگوید.

سئو سایت کرج

تصاویر را بهینه کنید

آنچه در اینجا دستور می دهد “alt” (متن جایگزین) است ، اما ما در سئوسایت کرج نمی توانیم “عنوان” و نام آن را فراموش کنیم (نامی که با آن ذخیره کرده اید تا آن را در وب سایت خود آپلود کنید). هر سه باید حاوی کلمات کلیدی شما باشند.
لینک های خود را بهینه کنید
متن لنگر (آنچه روی آن کلیک می شود) نیز باید مرتبط باشد . کلمات کلیدی خود را به عنوان متن پیوند قرار دهید.

کسل کننده نباشید

پس از خواندن این مطلب، می خواهید کلمات کلیدی را در همه جا قرار دهید، اما بهتر است زیاده روی نکنید و با تکرار زیاد کلمات خواننده را خسته نکنید . پیشنهاد تیم سئو سایت کرج این است که از مترادف ها و تغییرات کلمات کلیدی خود استفاده کنید تا گوگل به شما برچسب سنگین نزند .
ما از آنچه که Google در مورد محتوای شما تشخیص می دهد ، نتیجه می گیریم :
مطالب را کپی نکنید.
آن را جذاب کنید (تصاویر اضافه کنید).
غلط املایی نداشته نداشته باشید.
به‌روزرسانی‌های منظم انجام دهید.
به کاربران اجازه نظر دادن بدهید.
هر سال راهنمای کیفیت Google منتشر می شود ، به آنها نگاهی بیندازید زیرا همه چیز در اینجا به طور کامل بیان نشده است.
همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، تیم سئو سایت کرج عاشق آموزش است. این تیم 8 نکته برای تقلب در الگوریتم اینستاگرام به شما ارائه داد و چند نکته را بیان کرد تا بتوانید الگوریتم اینستاگرام را دور بزنید و اکنون وارد دنیای تاریک سئو شده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *