دسته بندی نشده

سئو‌ سازی وب سایت | سئو چیست | ماهور مارکتینگ

سئو‌ سازی وب سایت | سئو چیست | ماهور مارکتینگ

سئو‌ سازی وب سایت: سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. هدف آن این است که رضایت کاربران را جلب کند زیرا گوگل به سایت‌ هایی رتبه بالاتری می‌ دهد و آن ها را در صفحه اول قرار می‌ دهد که محتوای آن ها باعث رضایت کاربران شود.

سئو‌ سازی وب سایت | سئو چیست | ماهور مارکتینگ

سئو سازی وب سایت چگونه است و چه مزایایی دارد؟

شما با سئو سازی می توانید محصولات خود را به فروش برسانید و بازدید سایتتان را بیشتر کنید. رتبه سایت شما بیشتر می شود و رابط کاربری بهبود پیدا می‌ کند.

کلمات کلیدی

سئو سازی سایت باعث می شود وقتی که کلمات کلیدی شما که در سایت تان است جستجو می شود، وب سایت شما در صفحه اول موتور های جستجو نشان داده شود. اگر می خواهید سئو سازی انجام دهید و رتبه شما در گوگل بیشتر شود روش های بسیاری وجود دارد. متخصصان سئو برای سئو سازی وب سایت تلاش های زیادی می کنند.

آن ها می خواهند که رتبه سئو سایت خود، در گوگل بالا برود. جستجوی گوگل برای مشخص کردن اینکه کدام سایت را در صفحه اول نشان دهد شیوه‌ های گوناگونی را استفاده می کند و فرمول اصلی آن یک رازی است که کسی از این راز مطلع نیست. اگر روش هایی که برای سئو سازی وب سایت وجود دارد را انجام دهید می توانید سایت خود را در صفحه اول ببینید.

سئو حرفه ای در کرج | بهینه سازی سایت | ماهور وب سایت

سئو سازی وب سایت

برای سئو سازی وب سایت روش های گوناگونی وجود دارد. شما باید محتوای ارگانیک و مرتبط را تولید کنید. اگر عنوان سایت شما مثلاً در مورد بشکه ترافیکی باشد اما مطلب سایت در مورد وکیل باشد کاربر به سایت شما بی علاقه می شود و سریع از آن خارج می شود و این باعث می شود که رتبه شما در سایت پایین بیاید و دیگر در صفحه اول قرار نگیرد.

بنابراین محتوای مرتبط با موضوع تولید کنید و همچنین نباید از محتوایی که کپی از سایت های دیگر است استفاده کنید؛ زیرا گوگل متوجه می شود و وب سایت شما را جریمه می کند.

اگر افراد به سایت شما مشتاق باشند آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند و این کوئن مثبتی برای سایت شما است. بنابراین در پایان مطلب خود دکمه اشتراک گذاری انواع شبکه ها را بگذارید.

سئو سازی سایت

برای سئو سایت عکس‌های خود را بهینه کنید. اگر اندازه عکس ها زیاد باشد. عکس ها با کاهش سرعت بارگذاری‌ همراه می شوند و فرمت استفاده شده نیز مهم است. اگر فرمت ها به خوبی پشتیبانی نشود کیفیت عکس ها پایین می آید.

اگر می خواهید که سئو سازی سایت انجام دهید حتما از سئوی کلاه سفید استفاده کنید. سئوی کلاه سفید مورد تایید موتور های جستجو است اما به صبر و حوصله نیاز دارد. بنابراین باید صبور باشید.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به روش های موتور جستجو  وفاداری دارد. چون در آن تقلبی به کار نمی رود زمان بیشتری را باید برای آن صرف کرد و این سئو ماندگاری زیادی دارد. اما استفاده از سئوی کلاه سیاه باعث می شود که سایت به وسیله موتور های جستجو به عنوان مجرم شناخته شود و گوگل سایت را از نتایج جستجوی خود حذف کند.

سئوی کلاه سیاه می خواهد با فریب ربات های گوگل به جایگاه بالاتر برسد. فعالیت های آن در راستای قوانین گوگل نیست و گاهی خلاقیتی در این سئو به کار برده نمی شود.

اصول سئو‌ سازی وب سایت

برای سئو سازی وب سایت باید بدانید که احتیاج مخاطب چیست. در واقع هدف مخاطب را بشناسید و بدانید برای چه کسانی می خواهید محتوا تولید کنید.

باید محتوای ارزشمند تولید کنید. به طوری که قابل درک باشد و برای مخاطب جذابیت داشته باشد و محتوا باید طوری باشد که کاربر زمان بیشتری در سایت بماند.

افراد معمولاً بعد از هشت ثانیه تصمیم می گیرند که داخل سایت بمانند و یا خارج شوند. شما باید عنوان، طول پاراگراف و مطالب سایت تان به شکلی باشد که برای کاربر دارای جذابیت باشد و بیشتر در سایت بماند.

شما باید راهی پیدا کنید تا محتوای مورد نظر را به راحتی در اختیار کاربر قرار دهید؛ زیرا کاربر به صورت شانسی نمی تواند به محتوای با ارزش برسد. شما باید از راه های آموزش سئو استفاده کنید. سرعت بارگذاری تصاویر در سایت شما بالا باشد اگر سرعت بالا نباشد کاربر خسته می شود و تصمیم به خروج از سایت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *