دسته بندی نشده

رتبه سئو سایت | انواع سئو سایت | ماهور مارکتینگ

رتبه سئو سایت | انواع سئو سایت | ماهور مارکتینگ

رتبه سئو سایت: به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک هایی که برای افزایش تعداد بازدید کنندگان و برای به دست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است سئو سایت می گویند. بهینه سازی سایت موجب نمایان شدن وب سایت، در موتور های جستجو می شود که به پیشرفت و اعتبار کسب و کار کمک شایانی می کند.

رتبه سئو سایت | انواع سئو سایت | ماهور مارکتینگ

بهینه سازی سایت موجب می شود زمانی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتور های جستجو نمایان شود.

در حقیقت خدمات سئو فعالیت هایی است که به دو دسته تقسیم می شود: ۱)سئو سایت داخلی،۲) سئو سایت خارجی.‌

پشرکت سئوکار به صورت تخصصی با بهره گیری از کادری مجرب در زمینه سئو بهینه سازی سایت تجربه های زیادی دارد و به پیشرفت سایت شما کمک می کند.

هدف از قرار دادن کلمات کلیدی رسیدن به رتبه های بالای موتور های جستجو است.

افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت در گوگل روش های زیادی دارد. متخصص سئو تلاش می‌ کند که این روش ها را به کار بگیرد تا رتبه سئو سایت خود را در گوگل بالا ببرد. جستجوی گوگل، در حقیقت برای تعیین اینکه کدام سایت در صفحه اول نشان داده شود از شیوه های مختلفی بهره می گیرد.

اصول سئو

فرمول اصلی آن رازی است که کسی از آن اطلاع ندارد؛ اما روش هایی برای افزایش رتبه سئو سایت وجود دارد که اگر آن ها را رعایت کنید می توانید سایت خود را در صفحه اول قرار دهید. این تکنیک ها زیر مجموعه ای از اصول سئو هستند.

کسانی هستند که می گویند در سریع ترین زمان می توانند سایت شما را در صفحه اول گوگل بگذارند. این ادعای کذب آن ها در اوایل موجب قرار گرفتن سایت شما در رتبه های برتر ممکن است بشود، اما چون از روش های اسپم استفاده کرده است گوگل سایت شما را جریمه سختی می کند.

تکنیک های افزایش رتبه سئو سایت

تولید محتوای ارگانیک و مرتبط: در بهینه سازی سایت امروزه تولید محتوای ارگانیک نقش بسیار بسزایی دارد.

گوگل به سایت هایی که دارای محتوای خالص و غیر کپی می باشد امتیاز و بهای بیشتری می دهد و آن هایی که محتوای سایت های دیگر را کپی کرده اند علاوه بر اینکه جریمه می کند ممکن است از نتایج گوگل نیز حذف کند.

همچنین باید محتوای با کیفیت و مرتبط با موضوع اصلی گذاشته شود. مثلاً اگر سایت شما در مورد وکیل است قرار دادن محتوایی در خصوص سئو، علاوه بر این که موجب خدشه دار شدن هویت اصلی سایت شما می شود، کاربران وب سایت شما به دلیل تولید محتوایی که با سایت مرتبط نیست سایت شما را ترک می‌کنند و چون ترک کردن سایت سریع انجام شده است در افزایش رتبه سئو سایت تاثیر منفی می گذارد.

شبکه های اجتماعی و فعالیت آن ها

ارتباط بین افراد را  شبکه‌های اجتماعی، امروزه به خوبی برقرار می کنند. کاربر اگر محتوای صفحه ای را مناسب ببینند و از آن خوشش بیاید، آن را در شبکه های اجتماعی برای دوستان خود ارسال می‌ کند و این ارسال باعث می‌ شود که افرادی که به سایت شما می‌ آیند بیشتر شود.

عاملی که باعث می شود کاربران سایت شما در شبکه های اجتماعی خودشان به اشتراک بگذارند مطالب ارگانیک است. بنابراین سعی کنید در پایان هر مطلب دکمه اشتراک گذاری انواع شبکه ها را قرار بدهید.

آموزش سئو | سئو چیست | ماهور وب سایت

تگ Alt عکس

تک alt عکس شاید تأثیر مستقیمی در بهبود رتبه سئو سایت نداشته باشد اما گاهی عکس ها به خوبی آپلود نمی شوند. هنگامی که عکس ها در بارگذاری سایت نشان داده نمی شود جمله داخل این تگ نمایش داده می شود.

هر عکسی باید تگ alt ویژه به خود را داشته باشد و نیز بهتر است که از کلمه کلیدی اصلی سایت نیز در این تگ بهره برده شود. البته در جستجوی عکس گوگل، مقیاس جستجو و نمایش دادن عکس ها، تگ alt است.

بهینه سازی عکس ها

در افزایش یا کاهش سرعت بارگذاری، اندازه عکس ها مرتبط است و فرمتی که برای آن ها استفاده می‌ شود نیز حائز اهمیت است. چون ممکن است گاهی تعدادی از فرمت ها به خوبی پشتیبانی نشوند و بر روی کیفیت عکس تاثیر منفی بگذارد.

اندازه عکس اگر کمتر باشد و فرمت آن ها مناسب‌ تر باشد افزایش رتبه سئو سایت با سرعت بیشتری انجام می شود.

استفاده از نقشه سایت

برای پیمایش راحت تر و سریع تر در سایت، استفاده از نقشه اهمیت دارد. هر صفحه ای که ایجاد می کنید آن را در نقشه سایت قرار دهید.

با این کار گوگل به سرعت متوجه این موضوع می شود و آیندکس می کند.‌از عوامل مهم در افزایش رتبه سئو سایت نقشه سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *