دسته بندی نشده

تولید محتوا در وردپرس2 | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

تولید محتوا در وردپرس2 | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

تولید محتوا در وردپرس2: بدانید که  نوشتن مقالات گسترده و طولانی باید برای کاربران  نوشته شود و نه برای موتورهای جستجو! اما وقتی  در حال نوشتن پست هایی با تعداد کلمات بالا هستید،  رعایت این نکته که حفظ کیفیت متن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تولید محتوا در وردپرس2 | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

اما این نکته به چه معناست؟ معنی آن این می باشد که متن های با کیفیت خوب قابل خواندن ، ساختار مناسب و حاوی محتوای های خوبی هستند. همه ما می دانیم که نوشتن محتوای با کیفیت بالا سخت است. به خصوص وقتی  که هدف شما نوشتن مقالاتی با تعداد کلمات بالا برای رشد ترافیک در سایت شما می باشد.

اگر نویسنده ماهر و توانایی هستید ، می توانید پست های بسیار طولانی با بیش از 1000 کلمه بنویسید. اما اگر تجربه کمتری دارید ، پیشنهاد ما به شما این است که در حدود 700-800 کلمه را بنویسید.

برای نوشتن متن های خود این نکات را در نظر داشته باشید. اما هر چه متن شما طولانی تر و با کیفیتت تر باشد شما رتبه بالاتری را کسب می کنید. اما این نکته را نباید فراموش کنید که کیفیت متن بر تعداد کلمات آن ارجعیت دارد.

تولید محتوا در وردپرس2

متن های خواندنی بنویسید

مهمترین چیزی که در هنگام نوشتن پست های طولانی یا هر چیز دیگری دارید این است که برای مخاطبان و کاربران خود بنویسید.

این مسئله واضح است که ، باید متنهای ساده و بدور از مطالبی که ذهن خواننده را پرت کند باید بنویسید  و یا شروع به اضافه کردن اطلاعات بی ربط  به متن کنیم.

بنابراین با کمی فکر کردن در مورد این مسئله  که خواننده چه سوالاتی می تواند در مورد موضوعی که پوشش می دهید داشته باشد و بعد شروع  به نوشتن کنید.

باید این را د ننظر داشته باشید که هر چه مطالب جذاب تری بنویسید کاربران بیشتری را به درون وب سایت خود می کشانید و در صدر نتایج جستجو قرار می گیرید.

سئو وردپرس

برای بالا بردن خوانایی متن  چه باید کرد؟

متن که شما ارائه می دهید باید از یک خط فکری منطقی پیروی کند. برای رسیدن به این خط فکری به شما توصیه می کنیم که هر پاراگراف را با یک جمله موضوعی شروع کنید ، یعنی جمله ای که ایده اصلی آن پاراگراف را ارائه می دهد.

بعد  برای توضیح بیشتر در مورد جمله موضوع ، از بقیه پاراگراف ها استفاده کنید. حتماً جملات و پاراگراف های خود را کوتاه و خلاصه نگه دارید.

اگر کلمات و جملات  و کلمات غیرضروری را در دل متن  پیدا کردید  آنها را حذف کنید. این نکته را بدانید که شما باید ایده هایی را که در پاراگراف ارائه می دهید و بین پاراگراف ها آنها را با هم مرتبط کنید.

از عناوین بیشتری استفاده کنید

یکی از روش های ساختاری متن شما استفاده از عناوین بیشتر است. عناوین درون متن دو هدف های خاصی را دنبال می کنند.

آنها یک سلسله مراتب از بالا به پایین را نشان می دهند. بعد می بینید که یک موضوع  به عنوان مثال دارای سه عنوان فرعی است که در آن بیشتر توضیحات بیشتری  داده شده است.

عملکرد دیگر عناوین این می باشد که به مانند یک  اسکن عمل می کند و کار بر با یک نگاه به عناوین تشخیص می دهد که سرفصل ها و عناوین این متن چه چیزی را دارد توضیح می دهد.

سئو حرفه ای سایت

مطالب اورجینال بنویسید

نوتن مطالب غیر کپی و اورجینال یکی از سخت ترین کارهای است که باید برای بخش تولی محتوا انجام بدهید. اورجینال بودن متن و یا محتوای کار ساده و آسانی نیست.

سئو سایت seo site | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

اما این کار باعث می شود که مطالب شما را در صدر نتایج جستجو قرار بدهد پس کمی در مورد آن دقت کنید. به این فکر کنید که آنچه شما ارائه می دهید متفاوت و بهتر از پیشنهاد رقبا یگر است.

بعد در مورد کلمات کلیدی تحقیقات و مطالعه کنید  ببینید که مخاطبان شما چه چیزی را جستجو می کنند و رقبا در چه شرایطی هستند.

تحقیق کردن در مورد این مواردی که گفته شد می تواند ایده های زیادی در مورد اینکه در مورد چه چیزهایی باید بنویسید و چگونه خود را در میان کاربران متمایز کنید و ارائه دهید.

با استفاده از کلمات کلیدی مناسب می توانید در صدر جستجو قرار گرفته و با این کار از رقبا پیشی گرفته و بتوانید رونقی را به کسب  و کار خود بدهبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *