دسته بندی نشده

تولید محتوا در وردپرس | تولید محتوا چیست | ماهور وبسایت

نحوه سئو وردپرس | سئو کردن وردپرس | سئو سایت

تولید محتوا در وردپرس: در ورد پرس تجزیه و تحلیل محتوا و طول متن پست شما را Yoast SEO بررسی می کند. برای پست ها یا صفحات منظم ، توصیه ما به شما بیش از 300 کلمه باید باشد چرا؟ باید بذانید که هرچقدر تعداد کلمات بالاتر برود شما  به Google کمک می کنید تا متن شما را بهتر بفهمد.به طور کلی ، گوگل دوست دارد که مقالات طولانی را به بالاترین رتبه برساند. ما توصیه نمی کنیم فقط به خاطر این موضوع محتوای بی کیفیت تولید کنید.

تولید محتوا در وردپرس | تولید محتوا چیست | ماهور وبسایت

هیچ کس نمی خواهد مقالات طولانی بد نوشته شده را بخواند شما باید محتوای با کیفیت و کاربرپسندی را تولید کنید که این موضوع هنوز حرف اول را می زند!

تعداد کلماتی که در پست ها به کار می رود چرا اینقدر مهم است؟

تعریف کردن اینکه طول متن چیست خوب  کاملاً واضح است. اما طول متن چرا اینقدر مهم است؟ خوب ، اگر پست های طولانی و با کیفیت را در  وب سایت خود با 1000 کلمه یا بیشتر بنویسید این باعث می شود که  شانس بالاتری برای رتبه بندی در Google داشته باشید.

تولید محتوا در وردپرس

تولید محتوا در وردپرس | تولید محتوا چیست | ماهور وبسایت

 مقالات چقدر به SEO کمک می کنند:

وقتی متن شما طولانی تر است ، Google راحت تر می تواند موضوع شما را بفهمد و آن را در سدر نتایج جستجو قرار بگیرد. هر چه متن شما بهینه شده باشد و طولانی تر، عبارت کلیدی شما بیشتر نشان داده می شود. به هر حال این بدان معنی نیست که محتوای بی کیفیت تولید کنیم و فقط به فکر طولانی تر بودن آن باشیم.

در ضمن اگرGoogle کپی های که از سایت های دیگر می شود را با ابزاری که در اختیار دارد تشخیص می دهد. وقتی که متن شاخص و طولانی تر می شود خوب کلمات کلیدی بیشتری و مترادف بیشتری را در دل خود جای می دهد.

محتوا طولانی

در یک پستی که طولانی تر می باشد ما می توانید عنوان ها ، پیوندها و تصاویر بیشتری را اضافه کنید که در آن عبارت کلیدی را نیز ذکر کنید.

بنابراین محتوای طولانی تر در اینجا به معنی اطلاعات با کیفیت بیشتر در موضوع است. همچنین متن طولانی تر ممکن است به شما کمک کند تا برای متن شاخصی که در قدیم به اشتراک گذاشته اید و این پست ها عبارات کلیدی دارندد آنها را در خود لینک کنید.

دلیل این موضوع  این است که در یک متن طولانی ، شما احتمالاً به موضوعات مختلف پرداخته اید. مقاله شما ، یا سایر پست های شما که در زیرمجموعه فرو می روند ، این فرصت را دارند که در نتایج جستجو برای انواع مختلف عبارت کلیدی  که نوشته اید  نمرات خوبی را در جستجوها  بگیرند.

اگر پیوندهای داخلی هوشمندانه ای انجام بدهید ، حتی می توانید میزان مراجعه به پست زیادی که در گذشته  نوشته اید افزایش دهید. این به شما کمک می کند ترافیک  بیشتری به سایت خود هدایت کنید.

اگر صفحه ای از چند کلمه تشکیل شده باشد ، گوگل آن را به عنوان محتوای نازک تشخیص می دهد. همه موتورهای جستجو می خواهند بهترین نتیجه  را به سوالات کاربران ارائه دهند.

محتوای نازک  پاسخ کامل و درستی را به نیازهای کاربران ارائه نمی دهد. در نتیجه ، رتبه خیلی بالایی را در جستجو ها نخواهد داشت.

Yoast SEO چه مواردی از متن را بررسی می کند؟

بررسی کردن طول متن با استفاده از  Yoast SEO این اجازه را به ما می دهد که با بررسی طولانی بودن متن و یا کوتاه بودن آن  تشخیص دهیم که کدام شاخص و کدام متن معمولی می باشد.

این بررسی بخشی از تجزیه و تحلیل سئو سایت است و شما می توانید آن را در برگه SEO در جعبه متا Yoast SEO پیدا کنید. این محاسبه تعداد کلماتی را که در یک صفحه اضافه کرده اید و آیا کلمات کافی برای اینکه در صدر نتایج قرار بگیرد را دارد.

هر صفحه در سایت باید تعداد مشخصی از کلمات کلیدی را داشته باشد تا بتواند رتبه بندی خوبی را داشته باشد. طول متن شما به نوع صفحه بستگی دارد این یعنی اینکه صفحات با طبقه بندی کم به محتوای کمتری نسبت به پست های شاخص نیاز دارند ، در حالی که محتوای شاخص باید جامع باشد و بنابراین باید تعداد قابل توجهی از کلمات را شامل شود.

پس محتواهای داخلی که قصد دارید آنها را لینک کنید به پست ها و یا محتواهای جدید در سایت  باید محتوای شاخص باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *