سئو سایت, سئوکار, طراحی سایت

بهترین طراح سایت در کرج | سئوکار خانم | ماهور مارکتینگ

کاربرد طراحی سایت | قیمت سئو وردپرس | ماهور مارکتینگ

بهترین طراح سایت در کرج: تأثیر طراحی سایت بر سئو بسیار بیشتر از آن چیزی است که بسیاری از وب مسترها و سئونیک ها فکر می کنند. این ارتباط نزدیکی با قابلیت استفاده از یک منبع آنلاین دارد، با این حال، با وجود این،سئو سایت و طراحی سایت  نباید برابر باشند، تفاوت بین آنها کمتر از شباهت ها نیست.

بهترین طراح سایت در کرج | سئوکار خانم | ماهور مارکتینگ

در رابطه با سئو سایت، عوامل رفتاری بیشترین تأثیر را بر ظاهر سایت دارند. فروشگاه های آنلاین، پورتال ها و وبلاگ ها با طیف هماهنگ رنگ، فونت های انتخاب شده به درستی و عناصر گرافیکی توسط بازدیدکنندگان قابل اعتماد تلقی می شوند و سپس خواهید آموخت که در وهله اول چه اقداماتی انجام می شود تا تأثیر طراحی سایت در تبلیغات مثبت باشد.

چگونه طراحي سایت را برای بازدیدکنندگان بهینه کنیم

طرح ناخوشایندی که چشم ها را خسته و باعث ایجاد احساسات منفی می شود را اصلاح کنید. در غیر این صورت، بازدیدکنندگان بلافاصله پس از ورود به فروشگاه آنلاین، انجمن یا وبلاگ شما را ترک خواهند کرد. بهینه سازی طراحی وب سایت وظیفه یک طراح با تجربه یا آژانس خلاق همانند آژانس طراحی سایت ما در کرج است.

بررسی سازگاری سایت کاری است که توصیه می کنیم اولویت بالایی به آن بدهید. از این گذشته، اگر کد و گرافیک برای دستگاه های تلفن همراه بهینه نشده باشند، حتی منابع آنلاین کاملاً فکر شده که در مانیتورهای با فرمت بزرگ عالی به نظر می رسند، می توانند به اشتباه در نمایشگرهای تلفن هوشمند نمایش داده شوند.

طراحی و ارتقای سایت نیز به فونت ها مربوط می شود، برای انتخاب این فونت، اندازه و رنگ مناسب آنها باید تلاش و زمان زیادی صرف کنید. متون مهمترین بخش وبلاگ ها، پورتال ها، انجمن ها و یک عنصر به همان اندازه مهم فروشگاه های آنلاین هستند. اما تعداد کمی از مردم می توانند مقالات جالبی را بخوانند اگر با خاکستری روشن 9px Comic Sans روی پس زمینه سفید نوشته شده باشند.

طراحی سایت در کرج

به ناوبری تا کوچکترین جزئیات فکر کنید. این یک عنصر طراحی است که بسیار تأثیر می گذارد که بازدیدکننده دوباره به سایت شما بازگردد یا به سمت رقیب برود.

بهترین طراح سایت در کرج | سئوکار خانم | ماهور مارکتینگ

نحوه بهینه سازی طراحی سایت برای موتورهای جستجو

صفحات وب را با شیوه نامه ها یا فایل های اسکریپت بیش از حد بارگذاری نکنید تا زیباتر به نظر برسند. با هر خط کد جدید و هر عنصر گرافیکی جدید اضافه شده، وزن صفحات افزایش می یابد و  بارگذاری انها کندتر می شود.  بازدیدکنندگان و خزنده های وب سایت های کند را دوست ندارند و سریع آن را پیش از بالا آمدن ترک می‌کنند.

 

با استفاده از جاوا اسکریپت یا فلش ناوبری ایجاد نکنید ، موتورهای جستجو به خوبی از این فناوری ها استقبال نمی کنند و تأثیر منفی بر قابلیت استفاده سایت دارد ، در مرورگرهایی که از فلش و جاوا اسکریپت پشتیبانی نمی کنند یا در آنها غیرفعال هستند، استفاده کامل از سایت غیرممکن خواهد بود.

بهترین سئوکار کرج

محتوای متنی مهم را در بالای صفحه وب قرار دهید، این ترفند به افزایش سرعت ترافیک سایت شما به TOP 1 کمک می کند.

یک جستجوی داخلی به سایت اضافه کنید. برخی از موتورهای جستجو آن را عنصری می دانند که استفاده از سایت را راحت می کند و پورتال ها و فروشگاه های آنلاین را با جستجوی داخلی با موقعیت های بالا در خروجی تشویق می کند.

شما یاد گرفتید که طراحی سایت چگونه بر ارتقاء آن تأثیر می گذارد و چه اقداماتی را ابتدا برای بهینه سازی آن انجام دهید. با عملی کردن این دانش، یک منبع آنلاین زیبا ایجاد می کنید که بازدیدکنندگان زمان زیادی را صرف آن می کنند و موتورهای جستجو در حرکت به سمت بالای نتایج جستجو در اولویت قرار می گیرند.

به جهت مطالعه مقاله سئو سایت کرج کلیک کنید.

ایجاد طراحی منحصر به فرد

علاوه بر عوامل بابا یک طراحی منحصر به فرد را ایجاد کنید، دلیل طراحی منحصر به فرد در مسائل زیر نهفته است:

طراحی منحصر به فرد به شکل گیری سبک شرکتی و ایجاد تصویر شرکت کمک می کند. طراحی خوب، شناخت برند را افزایش می دهد.

افزایش اعتماد کاربران، مورد مهم دیگر طراحی منحصر به فرد است. در طول روز ممکن است کاربر با ده ها سایت با طراحی مشابه مواجه شود. گزینه ای که با گزینه های قبلی متفاوت است، نشان می دهد که شرکت زمان زیادی را برای توسعه تجارت آنلاین سرمایه گذاری می کند، به این معنی که خدمات با کیفیت ارائه می دهد.

در پایان

اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هستید، طراحی سایت خود را برای ایجاد طرحی منحصر به فرد، اصولی،  پر سرعت و… به شرکت طراحی سایت ما در کرج بسپارید. اگر هر گونه سوال فنی در مورد طراحي سایت،  هزینه آن، مدت زمان تحویل و … دارید با تیم پشتیبانی شرکت سئو سایت کرج تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *