سئوکار, طراحی سایت

بهترین سئوکار کرج | طراحی سایت ارزان | ماهور مارکتینگ

سئوکار وب سایت | سئو سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

بهترین سئوکار کرج: یک سئوکار حرفه ای تضمین می کند که صفحات وب از طریق نتایج جستجوی ارگانیک بازدیدکنندگان مرتبط را جذب می کنند. هدف این است که یک صفحه وب پس از انجام جستجو تا حد امکان در نتایج یک موتور جستجو ظاهر شود. بنابراین “SEO” مخفف “Search Engine Optimization” است که به “بهینه سازی موتور جستجو” ترجمه می شود.  اگر برای بهینه سازی سایت خود نیاز به یک سئوکار حرفه ای در تهران دارید، با آژانس ما تماس بگیرید.

بهترین سئوکار کرج | طراحی سایت ارزان | ماهور مارکتینگ

به عنوان یک سئوکار حرفه ای در تهران یا هر کجای جهان  مهم است که موتورهای جستجو را درک کنید. موتورهای جستجو از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کنند که تعیین می‌کنند کدام نتایج در کدام موقعیت برای یک جستجوی خاص ظاهر می‌شوند.

به اصطلاح “نتایج جستجوی ارگانیک” توسط یک موتور جستجو بر اساس ارتباط رتبه بندی می شوند. البته هر کسب و کاری دوست دارد که صفحه آنها در لیست نتایج جستجو در ابتدا ظاهر شود. موقعیت بالا به معنای «کلیک» بیشتر است (افرادی که واقعاً از صفحه شرکت بازدید می کنند). ارگانیک در این زمینه به این معنی است که برای رتبه بالا در نتایج جستجو هزینه ای پرداخت نشده است.

سئوکار کرج

گوگل البته شناخته شده ترین و پرکاربردترین موتور جستجوی آنلاین است، به این معنی که متخصصان سئو عمدتا بر روی این پلتفرم تمرکز می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که صفحات وب تا حد امکان بهینه طراحی می شوند، به طوری که این صفحات می توانند به راحتی توسط موتور جستجو پیدا شوند و از این طریق نتایج بالاتری کسب کنند.

 نحوه بهینه سازی سایت توسط سئوکار

برای بهینه سازی یک صفحه وب به طوری که در نتایج بالا به نظر برسد، باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. الگوریتم گوگل نیز از فاکتورهای مختلفی استفاده می کند که هر کدام دارای ارزش خاصی هستند. این تعیین می کند که کدام عوامل بیشتر از سایرین است. یک سئوکار سعی می کند بینشی در مورد اینکه چگونه یک صفحه وب می تواند شرایطی را که گوگل برای صفحات کیفی تعیین می کند را بهتر برآورده کند، به دست آورد. اگر قصد دارید برای بهینه سازی سایت خود از یک سئوکار حرفه ای در تهران کمک بگیرید ،به دیجیتال مارکتینگ ما مراجعه کنید.

سئوکار

یک سئوکار چه کاری انجام می دهد؟

یک  سئوکار به روش های مختلف سعی می کند اطمینان حاصل کند که یک صفحه وب تا حد امکان در نتایج یک جستجوی خاص نمایش داده می شود. راه هایی که یک متخصص سئو می تواند به رتبه بالایی دست یابد، بهینه سازی فناوری پشت صفحه وب، اصلاح محتوای صفحه و افزایش اعتبار صفحه است. به  سئوکار، متخصص سئو نیز گفته می شود.

بهترین سئوکار کرج | طراحی سایت ارزان | ماهور مارکتینگ

سئوکار ازجنبه های گوناگونی سایت را ارتقا می بخشد. در زیر به برخی ازاین جنبه ها اشاره می کنیم :

جنبه فنی

جنبه فنی سئو به این معناست که  سرعت بارگذاری وب سایت تا حد امکان کوتاه باشد، استفاده از html و css خطا نداشته باشد، میزبانی وب سایت خوب باشد و صفحات وب سایت   با اندازه صفحه نمایش کاربر تطبیق پیدا کنند.

طراحی سایت کرج

محتوا

در زمینه محتوا، یک  سئوکار حرفه ای  از نزدیک با کپی رایترها یا کارشناسان محتوا همکاری می کند. برای بالا بردن نتایج جستجوی ارگانیک، لازم است که تمام متن در وب سایت یا صفحه با کیفیت و مرتبط باشد. باید از عناوین و توضیحات خوب صفحات استفاده شود، ساختار لینک داخلی باید مرتب باشد، متن واقعی باید به خوبی نوشته شده و مرتبط باشد، آدرس URL، ناوبری و ساختار سایت باید صحیح باشد و تصاویر موجود در صفحه باید بهینه باشند. ارتباط محتوا، از جمله، با کلمات کلیدی (کلمات کلیدی) که در متن، عناوین و توضیحات یافت می شود تعیین می شود. اگر اینها مرتبط با موضوع هستند، الگوریتم گوگل احتمالاً صفحه را به عنوان مرتبط طبقه بندی می کند. با این حال، الگوریتم به طور منظم تغییر می کند، بنابراین موفقیت هرگز تضمین نمی شود.

قدرت

وقتی صحبت از اعتبار یک وب سایت یا صفحه می شود، یک متخصص سئو می تواند با به دست آوردن پیوندهای خارجی به وب سایت کمک کند. اگر یک صفحه معتبر به وب سایت شما لینک دهد، صفحه شما تقویت می شود. بنابراین کیفیت این پیوندهای خارجی از تعداد آنها مهمتر است.

یک سئوکار کجا کار می کند؟

یک  سئوکار می تواند برای هر سازمانی که به صورت آنلاین فعال است کار کند. همه شرکت هایی که حضور آنلاین دارند از یافتن وب سایت آنها هنگام جستجوی محصولات یا خدماتشان سود می برند. هرچه در نتایج جستجو بالاتر ظاهر شوید، بازدیدکنندگان بیشتری را می توانید در وب سایت خود انتظار داشته باشید. به همین دلیل است که یک  سئوکار می تواند مکمل خوبی برای مثلاً یک تیم بازاریابی آنلاین داخلی باشد.

علاوه بر این، به عنوان یک سئوکار می توانید به عنوان یک فریلنسر نیز کار کنید یا به آژانسی بپیوندید که منحصراً بر بهینه سازی موتورهای جستجو برای مشتریان مختلف تمرکز دارد. به این ترتیب در شغل خود تنوع پیدا خواهید کرد و باید با چالش های فنی مختلف سئو دست و پنجه نرم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *