دسته بندی نشده, سئو سایت, طراحی سایت

بهترین سئوکار کرج با قیمت مناسب | طراحی سایت | ماهور

سئو | قیمت طراحی سایت در کرج | ماهور مارکتینگ

بهترین سئوکار کرج با قیمت مناسب: اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال بسیار زیاد این سوال برای شما پیش آمده که یک seoکار کیست و چه می کند. دلایل ایجاد این سوال می تواند متفاوت باشد: کنجکاوی ساده، یا شاید در عوض به دنبال حرفه ای هستید که بتواند به کسب و کار شما کمک کند یا اینکه شما به دنبال شغلی هستید و می خواهید در این بخش تخصص داشته باشید.

بهترین سئوکار کرج با قیمت مناسب | طراحی سایت | ماهور

اول از همه بیایید توضیح دهیم که سئو چیست 

سئو  ( بهینه سازی برای موتورهای جستجو) شاخه ای از بازاریابی وب است که به مطالعه استراتژی ها و بهینه سازی هایی می پردازد

که باید در یک کسب و کار آنلاین به کار گرفته شود تا دید آن را در صفحات نتایج ارگانیک “جستجوی موتورها” افزایش دهد .

سئوکار کیست؟

بنابراین ، سئوکار ، متخصص در بهینه سازی موتورهای جستجو است. به طور خلاصه، هدف آن این است که یک وب سایت را با  قرار دادن صفحات آن در بالای نتایج جستجو، تضمین و احتمالاً افزایش ترافیک کاربران واجد شرایط ، تا حد امکان برای افراد زیادی قابل مشاهده کند.

قرار گرفتن در میان اولین نتایج برای انواع خاصی از جستجوهای وب برای هر شرکتی ضروری است،

زیرا به معنای مشاهده تعداد زیادی از کاربران و در نتیجه سرنخ های بالقوه است.

سئو سایت کرج

سئوکار باید بداند که یک موتور جستجو چگونه کار می کند، اما مهمتر از آن، باید بداند که چگونه جستجوهای کاربر را تفسیر می کنند ،

او باید وب سایت را با مداخله در عوامل سئوی شناخته شده و شاید حتی آنهایی که کمی کمتر شناخته شده هستند، بهینه کند.

بهترین سئوکار کرج با قیمت مناسب | طراحی سایت | ماهور

یک سئوکار چه کاری انجام می دهد؟

اکنون که فهمیدیم یک سئوکار کیست، بیایید وظایف عملیاتی او را مشخص کنیم.

کاری که سئو امروز انجام می دهد تا دید و در نتیجه فرصت های تجاری مشتری را افزایش دهد.

چرا « امروز » را مشخص می کنیم؟ زیرا در طول سال ها وظایف و به تبع آن مهارت های یک سئوکار تا حدودی تغییر کرده است.

اجازه دهید جنبه ای را روشن کنیم، که ممکن است برای بسیاری بی اهمیت به نظر برسد،

اما به نظر ما به روشن شدن مرزهایی که یک سئوکار باید بداند چگونه حرکت کند، کمک می کند.

موتورهای جستجو، به خصوص گوگل، اینترنت نیستند. گوگل یک شرکت خصوصی است

و به همین دلیل، هدف آن ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریانش است.

بنابراین علاقه موتور جستجو این است که بهترین نتایج را در موقعیت های اول قرار دهد

تا بتواند افرادی را که از آن برای جستجوی اطلاعات سؤال کرده اند راضی کند.

مهمتر از همه، همه ما باید بپذیریم که گوگل در این زمینه بسیار قدرتمند است. تصادفی نیست که پرکاربردترین ابزار است.

برای دستیابی به این نتایج، الگوریتم‌ها در طول سال‌ها بهبود یافته‌اند و این کار را بیشتر از آنچه تصور می‌کنیم ادامه خواهند داد.

این به این معنی است که سئوکار مجبور شده است در نتیجه تکامل یابد و به یک چهره به طور فزاینده عرضی هم از نظر مهارت و هم از نظر حساسیت تبدیل شود.

به همین دلیل، فعالیت‌های سئوکاران امروزی از فعالیت‌های فنی‌تر تا مواردی که شامل دیجیتال مارکتینگ و تحلیل وب است را در برمی‌گیرد.

وظایف سئوکار

ممیزی SEO

یک  سئوکار باید بداند که چگونه یک وب سایت را تا حدی تجزیه و تحلیل کند که بتواند یک بررسی سئو (نوعی بررسی) انجام دهد، یک سند پیچیده که در آن تمام مسائل مهم، چه در سطح فنی و چه در سطح محتوایی، جمع آوری شده است.  در عین حال باید بهترین راه حل ها و استراتژی ها را برای حل مشکلات شناسایی شده از نظر سئو ارائه دهد.

تحلیل زمینه رقابتی

او باید بداند که چگونه زمینه رقابتی را که در آن یک مشتری در آن فعالیت می کند یا می خواهد فعالیت کند، تجزیه و تحلیل و درک کند تا برای مشتریان بالقوه اش قابل مشاهده باشد. باید با شناسایی نقاط قوت و ضعف، اطلاعات مفیدی را از سایت‌های رقیب جمع‌آوری کند تا بفهمد که موتورهای جستجو چه پاداشی را با دیده شدن به آنها می‌دهند.

طراحی سایت کرج

تحقیق کلمات کلیدی

این یکی از قدیمی ترین وظایف، اما هنوز هم اساسی، برای موفقیت یک پروژه سئو است.  بنابراین سئوکار باید بداند که چگونه آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. تحقیق و نقشه برداری کلمات کلیدی برای هر نوع کسب و کار آنلاین ضروری است. دانستن دقیق آنچه مردم در گوگل به دنبال آن هستند، درک هدف آنها، در تمام مراحل یک پروژه سئو مفید است.

بهینه سازی سئو در سایت

یک  سئوکار از ساختار یا معماری یک سایت  نیز بر اساس اطلاعات به دست آمده از تجزیه و تحلیل زمینه رقابتی و از تحقیقات کلمات کلیدی که قبلاً انجام شده است مراقبت می کند. سایت باید به روشی کارآمد و شهودی هم برای افرادی که از آن بازدید می کنند و هم برای تسهیل تفسیر و ارزیابی صحیح آن توسط گوگل و خزنده های آن قابل پیمایش باشد. در واقع، ارائه یک تجربه کاربری خوب برای افراد بسیار مهم است، زیرا این امر از نظر دیده شدن نیز توسط Google پاداش خواهد گرفت.

یک سئوی خوب باید از جنبه های فنی بیشتر مربوط به عملکرد یک سایت از نظر سرعت بارگذاری مراقبت کند که در سال های اخیر به یک عامل بسیار مهم سئو تبدیل شده است.

بهینه سازی سئو در صفحه

یک  سئوکار باید بتواند محتویات صفحات یک سایت را هم در سطح کد HTML و CSS و هم در سطح معنایی بهینه کند . در این مرحله به عنوان مثال باید عناوین با تگ های Html نسبی (H1، H2 و …) انتخاب شوند، تصاویر به روش صحیح بهینه سازی و فشرده شوند. یک سئوکار همچنین باید بتواند مشکلات فنی را شناسایی و حل کند .

بهینه سازی سئو خارج از صفحه

در برخی موارد، از سئوکار خواسته می شود تا فعالیت های خارج از سایتی را که در حال بهینه سازی است، مدیریت کند. هدف از همه اینها این است که سایت مشتری  از نظر گوگل اعتبار بیشتری کسب کند که به عنوان محبوبیت پیوند نیز شناخته می شود و در نتیجه شانس دریافت پاداش با دید ارگانیک بیشتر را به دست آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *