دسته بندی نشده

بهبود سئو سایت | نحوه سئو سایت |ماهور وب سایت

بهبود سئو سایت | نحوه سئو سایت |ماهور وب سایت

بهبود سئو سایت: بهبود سئو سایت یعنی هر کار و فعالیتی که باعث شود امتیاز شما در گوگل بالا برود و به رتبه‌ های بالاتر برسید. این مسئله در موفقیت کسب و کار تاثیر بسیاری دارد. بنابراین اگر رتبه وب سایت های دیگر نسبت به شما در گوگل بالاتر بود به خاطر این است که آن ها برای بهبود سئو سایت خود تلاش های آگاهانه ای انجام می دهند.

بهبود سئو سایت | نحوه سئو سایت |ماهور وب سایت

سرعت لود صفحات خود را بهبود ببخشید.زمان بارگذاری صفحه شما بسیار مهم است. اگر سرعت بارگذاری پایین باشد گوگل متوجه می شود و این باعث می شود که رتبه سایت شما آسیب ببیند. اگر سرعت وب سایت کند باشد بازدید کنندگان کمتری به صفحات شما وارد می شوند در نتیجه رتبه شما پایین می آید. معمولاً ۴۰ درصد از بازدید کنندگان در صورتی که بیش از ۴ ثانیه لود شدن طول بکشد وب سایت را رها می کنند و ۸۰ درصد آن ها هیچ وقت دیگر به آن سایت بر نمی گردند.

تولید محتوای باکیفیت

تولید محتوای مناسب تاثیر بسیار زیادی در بهبود سئو سایت دارد و در رساندن شما به رتبه اول کمک شایانی می‌کند. باید برای تولید محتوای سایت خود برنامه منظمی داشته باشید. به طور مرتب مطالب سایت خود را جدید و به روز کنید. تولید محتوا هایی که حاوی خبرهای ارزشمند و مطالب هیجان آور و جذاب باشد موجب می شود که کاربران مدت بیشتری در صفحه شما باشند.

استفاده از تصاویر

یکی از روش های پرکاربرد برای ارتقا سئو در جستجوهای گوگل استفاده از تصاویر است اما باید تصاویر خود را بهینه کنید. اگر زمان بارگذاری تصویر زیاد باشد، به رتبه بندی سایت شما آسیب می‌زند پس تا جایی که امکان دارد حجم تصاویر را کم کنید.

استفاده از عنوان ( تگ های هدر)

اگر وب سایت شما فقط دارای متن باشد بدون اینکه هیچ عنوانی داشته باشد انتظار نداشته باشید که کاربران مدت طولانی در صفحه شما باقی بمانند. استفاده از عنوان باعث می شود که مطالب تفکیک شوند و خواندن آن ها راحت تر باشد. این موضوع تاثیر بسیاری روی سئو سایت می گذارد.

استفاده از لینک های خارجی

اگر شما در نوشته های خود به سایت های معتبر و مرتبط لینک خارجی بدهید باعث بهبود سئو سایت می شود.

اضافه کردن بیش از متن

علاوه بر استفاده کردن از متن و عکس می توانید از فیلم ها، نمایش اسلاید ها یا صدا در سایت خود استفاده کنید که همه این موارد باعث بهبود سئو سایت شما می شود. معمولاً تماشا کردن از خواندن مطلب راحت تر است و بیشتر مردم این را می پسندند.

بهینه سازی سایت در گوگل | سئو وردپرس | سئو سایت

قابل خواندن بودن سایت

مردم محتواها و مطالبی را می پسندند که بتوانند آن ها را درک کنند؛ پس به خاطر اینکه افراد بیشتری به سایت شما مراجعه کنند واضح و قابل درک صحبت کنید.

بهینه کردن سایت برای دستگاه های تلفن همراه

استفاده از تلفن همراه بسیار بیشتر از رایانه ها و لپ تاپ هاست. بیش از ۶۰ درصد از جستجو های گوگل به وسیله تلفن همراه انجام می‌ شود و گوگل این را متوجه می شود. بنابراین شما باید سایت خود را به نحوی طراحی کنید که برای کاربران موبایل بهینه باشد.

قالب بندی درست صفحه

طرح بندی سایت باید منظم و زیبا و … باشد. به اندازه فونت و تایپوگرافی دقت کنید. از متن های رنگی فونت بولد و ایتالیک استفاده کنید. قالب خوب و طراحی تمیز و زیبا باعث بهبود سئو سایت شما می شود.

اطلاعات تماس مناسب

اطلاعاتی که شما درباره خودتان در سایت قرار می دهید باید  واضح و قابل دیدن باشد تا افراد راحت بتوانند آن را پیدا کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اگر افراد مطالب شما را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهند باعث بهبود سئو سایت شما می شود پس در پایان محتواها آیکون های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را قرار دهید.

استفاده از کلمات کلیدی

باید از کلمات کلیدی استفاده شود که کاربران آن را جستجو می کنند اما نباید در این مورد زیاده روی کنید زیرا باعث تاثیر منفی روی سئو سایت شما می شود و ممکن است گوگل شما را جریمه کند. کلمات کلیدی باید به صورت طبیعی در نوشته های شما قرار بگیرند. استفاده از کلمات سه یا چهار قسمتی برای دیده شدن شما بهتر است.

ایجاد کردن URL های واضح و متمرکز

استفاده از کلمات کلیدی در URL های نوشته های شما به بهبود سئو سایت شما کمک خوبی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *