دسته بندی نشده

بهبود سئو‌ وبسایت | سئو‌ سایت چیست | ماهور مارکتینگ

بهبود سئو‌ وبسایت | سئو‌ سایت چیست | ماهور مارکتینگ

بهبود سئو‌ وبسایت: وقتی که یک وبسایت را برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید تشویش و دلواپسی هایی به سراغ شما می آید. اینکه ساختار سایت به چه صورتی باشد و چطور در لیست نتایج در صفحه اول دیده شود. چگونه سایت را بهینه کنید و از این نمونه موارد.

بهبود سئو‌ وبسایت | سئو‌ سایت چیست | ماهور مارکتینگ

بسیاری از این دلواپسی ها با بحث بهبود سئو سایت مستقیماً مرتبط است. یعنی هر روش و راهی که به بالا بردن امتیاز شما در گوگل منتهی شود.

بهبود سئو‌ وبسایت

چند روش برای بهبود سئو‌ سایت

باید در طراحی صفحات وب سایت استاندارد های طراحی رعایت شود. سایتی که شما طراحی می کنید باید زیر ساخت و کدهای  HTML آن بدون مشکل باشد.

بهبود سئو‌ وبسایت

اگر ارور و مشکل از سوی گوگل شناخته شود برای سایت شما امتیاز منفی دارد. شما با یک  URL مناسب برای وب سایت تان انتخاب کنید تا به بهبود سئو سایت کمک کنید. URL همان دامنه است. در حقیقت آدرسی است که کاربران تایپ می‌ کنند تا به سایت شما ورود پیدا کنند. این آدرس باید پیچیده و گنگ نباشند و به راحتی در ذهن کاربران باقی بماند.

انتخاب عنوان مناسب و متا تگ برای صفحات

هر صفحه از ساید یک موضوع، عنوان و آدرس بی همتایی دارد. یکی از مهم‌ ترین موارد بهبود رتبه سایت همین عنوان صفحات است. گوگل عنوان را تحت متا تگ تایتل می‌ شناسد. همان تگ بالای مرورگرتان است، زمانی که ماوس را روی آن می گذارید به شما نوشته را نشان می دهد.

بهبود سئو‌ وبسایت

از کلمه‌ی کلیدی در این عنوان حتماً استفاده کنید. برای گوگل توضیحات نیز حائز اهمیت است. این متن همان توضیح است که وقتی شما یک کلمه کلیدی را در گوگل سرچ می کنید در لیست نتایج به عنوان خلاصه مطلب به شما نشان داده می شود.

کیفیت محتوا

کیفیت محتوا در فرآیند تولید محتوا بسیار مهم است و در بهبود سئو سایت نیز بسیار حائز اهمیت است و تاثیر می گذارد. اگر شما برای کاربر تان محتوای با کیفیت و همچنین مفید تولید کنید او به مطالعه محتوای شما اشتیاق پیدا می‌ کند و مدت بیشتری در سایت شما می ماند. هر چه کاربر مدت زمان بیشتری در سایت بماند سیگنال مثبتی برای گوگل محسوب می‌ شود. وقتی شما محتوای با کیفیتی را در سایت قرار م

قیمت مقاله برای سایت | تولید محتوا | ماهور وب سایت

ی دهید کاربر آن را در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک می‌ گذارد و بنابراین محتوای شما بهتر دیده می شود.

خوانایی محتوا

نکته مهمی که وجود دارد و ممکن است افراد به آن بی‌توجه باشد خوانایی مطالبی است که در سایت موجود است.

بهبود سئو‌ وبسایت

بعد از اینکه کار تولید و بهینه‌ سازی محتوا را انجام دادید حتماً آن را مطالعه کنید و آن را در حدی ویرایش کنید که به طور کامل روان شود و مخاطب نسبت به مطلب درک راحت و آسانی داشته باشد. امیر قمصری می گوید: «خود را جای مخاطب قرار دهید و از دید او به مسائل نگاه کنید»

بهبود سئو سایت با رپورتاژ

راهی مدرن در بازاریابی دیجیتال رپورتاژ است. رپورتاژ مقاله ای است که در طی آن یکی از خدمات وب سایت شناسایی می شود و به عنوان تبلیغ در سایت دیگری گذاشته می شود.

این مطالب به طور دائمی معمولاً در وب سایت مقصد باقی می ماند. بنابراین برای بهبود سئو‌ سایت یکی از موثرترین راه ها است. رپورتاژ آگهی باعث می شود که اعتبار سایت شما بالا رود و فرایند لینک سازی به شیوه طبیعی ایجاد شود. این موضوع برای موتور های جستجو بسیار مورد توجه است و موجب دیده شدن بیشتر سایت شما می شود.

بهبود سئو‌ وبسایت

به روز رسانی محتوا

شما می تواید محتوای سایت خود را به روز رسانی کنید این کار باعث می‌ شود که محتوای شما همیشه سبز بماند و یک سیگنال مثبت است که برای گوگل ارسال می شود و این را نشان می دهد که شما مدام نسبت به تغییر و تحولات صنعت خود دارای حساسیت هستید و اهمیت می دهید. به روز رسانی و بهبود محتوا می تواند با اضافه کردن یک پاراگراف یا تغییر تصاویر و ویرایش محتوا اتفاق بیفتد.

بهبود سئو‌ وبسایت

لینک فالو و نوفالو

لینک فالو لینک هایی می باشند که موتور های جستجو در حال دنبال کردن آن ها است و وارد صفحه مقصد می شوند. زمانی که بخواهیم از یک صفحه به صفحه دیگری لینک بدهیم از ساختار کد<a href=”http://www.example.com”>Example</a> استفاده می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *