دسته بندی نشده

برچسب وردپرس | تاثیر برچسب بر سئو |ماهور وبسایت

تولید محتوا در وردپرس2 | سئو وردپرس | ماهور وب سایت

برچسب وردپرس: برچسب های ورد پرس چیست؟ و چرا باید از آنها برای سایت استفاده کرد؟ برای چه باید برچسب اضافه کرد و در کدام قسمت ورد پرس می باشد. در ورد پرس اگر به سمت چپ نگاهی بیندازید می بینید که در سمت چب باکس های وجود دارد و با دقت بیشتر گزینه ای به اسم برچسب ها را می بینید.

برچسب وردپرس | تاثیر برچسب بر سئو |ماهور وبسایت

روش استفاده از برچسب ها به این گونه می باشد که شما کلمات کلیدی و یا کلماتی را در نظر دارید در آن اضافه کرده و با زدن کلمه اینتر (Enter) این برچسب ها در سایت شما ثبت می شود. برای دانستن اینکه این برچسب ها چه کارهایی را انجام می دهند این مقاله را دنبال کنید. برچسب یا تک یا کلمات کلیدی که در قسمت برچسب ها اضافه میشود به این معنا می باشد که شما با ساخت یک آرشیو برای بازدیدکنندگان و کاربران خود این امکان را به وجود می آورید که سریعتر مطالب خود را پیدا کند.

چرا باید از برچسب ها به روش صحیح استفاده کرد؟

اینکه قبلاً به چه شکلی از برچسب ها استفاده می شد کاری نداریم ولی خوب گوگل قوانین جدیدی برای استفاده از برچسب ها وضع کرده است که در اینجا انها را برای شما شرح می دهیم. مثلاض در قبل به شکل رگباری برچسب به پست ها اضافه می کردند. اگر بخواهیم مثالی بزنیم به این شکل  برچسب ها برای ماشین لباس شویی اضافه می شد:ماشین لباس شوئی خوب ، بهترین ماشین لباس شوئی ، بهترین مدل لباس شوئی ، بهترین برند ماشین لباس شوئی و … بعه این شکل که گفتم برچسب ها اضافه می شد. ولی باید این را بدانید که الگو ریتم پاندای گوگل اعلام کرد نباید برچسب های زیادی را در پست ها اضافه کنیم. این بخاط این بود که در خیلی از موارد دیده می شد که موضوعات بی ربطی را در برچسب ها اضافه می کردند .

طبق الگوریتم پاندای گوگل چرا باید از برچسب ها استفاده کرد؟

در کمی بالاتر برای شما گفتیم که در خیلی از موارد برچسب های بی ربط و بی اساسی را به پست ها و سایت ها اضلفه می کردند.  این باعث شد که الگوریتم پاندای گوگل قوانینی را برای برچسب ها در نظر بکگیرد و چرا باید از آن ستفاده کرد. در این قوانین گفته شده است که از ۱۰ برچسب بیشتر استفاده نکنید و با این شرط که  برچسب ها حتماً باید ربطی به موضوع و پست داشته باشد.

برچسب وردپرس | تاثیر برچسب بر سئو |ماهور وبسایت

آیا برچسب ها تأثیری در سئو دارد؟

مدتی قبل گوگل اعلام کرد که کلمات کلیدی در برچسب ها هیچ تاثیری بر روی سئو ندارد و نباید از آنها برای بالابردن سئو استفاده کرد.  با طرح این قوانین جدید گوگل  سوالاتی برای ما پیش می آید آیا از برچسب های استفاده کنیم یا اینکه آنها هیچ تاثیری در سئو سایت ندارند و نباید از آنها استفاده کنیم؟ خب برای جواب بعضی از این پرسش ها باید برای شما بگویم که در بخش برچسب ها باید حتماً کلمات کلیدی را اضافه کنید این به این معنی نمی باشد که سئو شم بالا برود و یا کاربر با سرچ کلمات کلیدی پست شما را از طریق برچسب ها پیدا کنند نه به هیپچ وجه به این شکل نمی باشد.  ولی خوب شما با این کار می توانید سرعت پیدا شدن پست را در سایت خودتان بالا ببرید.

نقش اصلی برچسب ها در سایت چه می باشد

شاید اگر چند سال قبل ، از ما سوال می شد که نقش برچسب ها چیست و  به چه کاری می آید؟ و یا در مورد آنها برای کسی توضیحاتی را ارائه می دادیم. جواب ما به این پرسش شما  این بود  که باید کلمات کلیدی را در قسمت برچسب ها اضافه کنید تا سئو شما بالا برود. ولی خوب با طرح قوانین جدید از سمت گوگل همانطور که قبلا اشاره کردیم برچسب ها دیگر تاثیری در سئو و پیدا شدن کلمات کلیدی ما توسط کاربران از طریق موتورهای جستجو امکان ندارد.

برچسب ها بیشتر برای این کار استفاده می‌شود که یک معماری به سایت خودتان بدهید و سایت را به شکل خوب و قابل قبولی سازماندهی کنید. برچب ها برای این نمی باشد که شما سئو و یا بازدید سایتتان را بالا ببرید بلکه با اضافه کردن کلمات کلیدی در قسمت برچسب ها شما یک آرشیو از کلمات کلیدی خود ساخته  و یا بهتر بگویم یک آرشیو وردپرسی ساخته می شود برای پیدا کردن پست های مرتبط. با این حرف یعنی شما می توانید با ساخت یک پست چند برچسسب ساخته و در پستهای مرتبط از آنها ستفاده می کنید.  مثلاً شما پستی در مورد آشپزی می گذارید باید این پست ها با هم مرتبط باشند یعنی کلمات کلیدی را به کار ببرید یا اضافه کنید که در همه این پست ها از آن استفاده شده است مثل آموزش اشپزی ، آشپزی و از این دست قبیل کلمات کلیدی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *