سئو سایت, طراحی سایت

انتخاب کلمات کلیدی مناسب | طراحی سایت حرفه ای | ماهور

سئو وب سایت در کرج | طراحی سایت فروشگاهی | ماهور

انتخاب کلمات کلیدی مناسب: آیا وب سایت یا وبلاگ خود را از طریق وردپرس ایجاد کرده اید و اکنون به این فکر می کنید که چگونه آن را از نظر سئو به درستی راه اندازی کنید؟ یا مدت زیادی است که سایت را در اختیار دارید و تازه شروع به کار روی بهینه سازی موتور جستجوی گوگل کرده اید؟

انتخاب کلمات کلیدی مناسب | طراحی سایت حرفه ای | ماهور

اول از همه، شما باید گوگل و الگوریتم آن را بدانید که از آن برای ارزیابی ارتباط مقاله/صفحه شما با عبارات جستجو استفاده می کند. می توانید آن را به عنوان معیارهایی در نظر بگیرید که برای تصمیم گیری های مهم استفاده می کنید. هر چه یک جایگزین معیارهای بیشتری را برآورده کند، احتمال انتخاب آن بیشتر است.

سئو سایت کرج

گوگل بررسی می‌کند که سایت‌ها/مقالات شما و رقیب با چه عواملی مطابقت دارند، سپس سئوی آن عوامل را در نظر می‌گیرد و تعیین می‌کند که سایت‌ها چگونه در نتایج جستجو رتبه‌بندی می‌شوند.

اگر این عوامل سئو را بشناسید و آنها را به درستی در سایت وردپرس خود گنجانده باشید، شانس بیشتری برای رتبه اول خواهید داشت. این امر در افزایش ترافیک سایت شما نیز منعکس خواهد شد.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب | طراحی سایت حرفه ای | ماهور

با این حال، بهینه سازی برای موتورهای جستجو موضوع بسیار گسترده ای است و شامل  فاکتورهای داخل سایت، خارج سایت و سئو فنی می شود. بنابراین، ما با جزئیات بیشتری بر روی عوامل صفحه و نحوه بهینه سازی آنها از طریق وردپرس تمرکز خواهیم کرد.

طراحی سایت کرج

 انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای مقاله

همه چیز با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و یافتن چگونگی جستجوی افراد برای محصولات یا موضوعات شما شروع می شود.

اگر از طریق Keyword planner ، Ubersuggest یا Twinword به جستجوی کلمات کلیدی نگاه کنید ، تغییرات کوچک در ترتیب کلمات یا تغییرات می تواند باعث نوسانات زیادی در جستجو شود. همچنین ممکن است متوجه شوید که مردم به دنبال چیزی کاملا متفاوت از آنچه شما فکر می‌کردید می‌گردند.

جستجوهای فراوانی برای طراحی وب در موتورهای جستجوگر مختلف انجام می گیرد.

وقتی آنها را در گوگل جستجو می کنید، نتایج مختلف شرکت های سازنده سایت را به شما نشان می دهد. و اینکه به طور متوسط 2400 یا 110 نفر در ماه شما را در اولین مکان‌ها می‌بینند یا خیر، همین تفاوت است.

هشدار: همیشه نباید فقط کلماتی که بیشترین جستجو را دارند انتخاب کنید. اینها می توانند بسیار رقابتی باشند و می توانند برای اولین بار تلاش زیادی برای شما داشته باشند. نکته این است که بر روی کلماتی که به دنبال آن هستید تمرکز کنید و فقط آنها را خودسرانه انتخاب نکنید بدون اینکه ابتدا متوجه شوید که آیا مردم اصلاً به دنبال آنها هستند یا نیستند.

به وسیله فاکتورهای اصلی در صفحه آن را بهینه کنید که عبارتند از:

عنوان

این یکی از قوی ترین فاکتورهای سئو است که به شما کمک می کند تا در صدر جستجو قرار بگیرید. در موتور جستجو با متن آبی ظاهر می شود.

در صورت امکان کلمه کلیدی را در ابتدای عنوان قرار دهید.

توضیحات متا

در جستجو به عنوان یک توضیح کوتاه تحت عنوان عنوان و آدرس url ظاهر می شود. برچسب باید حداکثر 150-160 کاراکتر باشد.

وجود یک کلمه کلیدی در توضیحات دیگر مانند گذشته عاملی نیست، اما می توانید از آن برای افزایش CTR موتور جستجوی خود استفاده کنید. اگر کسی روی نتایج شما کلیک نکند، گوگل آنها را بی ربط ارزیابی می کند و سپس آنها را در نتایج جستجو پایین تر می برد.

علاوه بر این، گوگل همیشه کلمات کلیدی شما را برجسته می کند، بنابراین قطعا بهتر است آنها را در توضیحات متا خود داشته باشید. تنها سوالی که باقی می ماند این است که چگونه آن را به گونه ای بنویسیم که علاقه را برانگیزد.

ساده ترین راه این است که یک توضیح را از طریق یک مشکل و راه حل تنظیم کنید.

URL

مانند توضیحات متا، URL دیگر بار قبلی را ندارد، اما کلمات کلیدی موجود در آن همچنان می توانند به افزایش موقعیت کمک کنند.

اگر از وردپرس استفاده می کنید، URL به طور خودکار از عنوان صفحه فرعی یا مقاله گرفته می شود، اما می توانید به راحتی آن را مستقیماً در تنظیمات تغییر دهید.

عنوان مقاله H1

عنوان مقالات شما باید دارای برچسب h1 باشد. اگر از وردپرس استفاده می کنید، این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. مهم است که شامل کلمه کلیدی باشد که در مرحله اول انتخاب کرده اید.

بدون آن، تسلط بر مکان های اول کمی دشوارتر خواهد بود. در حالی که گوگل به اندازه کافی عاقل است که زمینه و مترادف ها را تشخیص دهد، و هر نتیجه جستجو به آن نیاز ندارد، با این حال بهتر است یک کلمه کلیدی در عنوان h1 خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *