دسته بندی نشده

افزایش سئو سایت | آموزش سئو سایت | ماهور وب سایت

افزایش سئو سایت | آموزش سئو سایت | ماهور وب سایت

افزایش سئو سایت: سئو کار برای افزایش سئو سایت در موتورهای جستجو یک فرایند دارد. مراحل مختلف فرآیند بالا بردن سئو سایت به وسیله سئو‌کار توضیح داده می شود.

افزایش سئو سایت | آموزش سئو سایت | ماهور وب سایت

  1. چگونه متوجه شویم مشتری های مان به دنبال چه چیزی هستند؟
  2. چگونه صفحات وب خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود سئو کنیم؟
  3. چگونه مطمئن شویم که وب سایتمان هم برای موتور های جستجو و هم برای انسان قابل دسترسی است؟
  4. چگونه وب سایت های دیگر را می توان به سایت خود پیوند داد؟
  5. و در آخر چگونه می توان موفقیت سایت خود را اندازه گیری کرد؟

سئو‌ چیست؟

پس از این که سایت طراحی شد، سئو سایت انجام می‌ شود. بیشتر کاربران موتور های جستجو مانند گوگل و یاهو فقط از صفحات اولیه که در نتایج موتورهای جستجو بالا آمده است بازدید می‌ کنند؛ پس بهبود رتبه بندی سایت برابر با افزایش بازدید کنندگان آن وب سایت است.

آموزش سئو | سئو چیست | ماهور وب سایت

سئو سایت مخفف عبارت ، Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. در حقیقت سئو راهی برای کمک به موتور های جستجو به دلیل بهبود روند بازدید وب سایت ها است. پیاده سازی سئو تقریباً سخت است که به علم و دانش تخصصی احتیاج دارد. بالا بردن سئو سایت به فرد متخصص نیاز دارد که با اندازه های آن کاملا آشنایی داشته باشد.

راه های افزایش سئو سایت

برای افزایش سئو سایت دو راه وجود دارد:

راه اول که موتور های جستجو آن ها را تأیید نمی کند معروف به سئوی کلاه سیاه است. اگر برای بالا بردن سئو سایت از این راه استفاده کنید موتور های جستجو سایت مجرم را جریمه می کنند و از لیست نتایج خود حذف می کنند. مثلا اگر از کلمات کلیدی بیش از اندازه استفاده شود موجب کاهش سئو سایت می شود.

راه دوم که راه و روش مورد تایید موتور های جستجو است معروف به سئوی کلاه سفید است. این رها به صبر و حوصله احتیاج دارد چون که زمان‌بر است. برای افزایش سئو کلاه سفید نیز روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از همه یا تعدادی از آن ها به افزایش رنکینگ سایت خود کمک کنید.

راه های اصولی افزایش سئو سایت

تلاش کنید که حتماً در متن خود از کلمات کلیدی بهره بگیرید و به این نکته نیز توجه کنید که این کلمات کلیدی باید به مطلب نوشته شده ربط داشته باشند. از کلمات معادل انگلیسی هم استفاده کنید خوب است.

در عرصه افزایش سئو بعد از تگ متا، مهمترین تگ، تگ Title است. برای این بخش کلماتی کوتاه مرتبط و با معنی را باید انتخاب کنید‌.

متاتگ برای بالا بردن سئو سایت از اهمیت خاصی متنعم است. در این بخش راجع به سایت تان باید توضیح مختصر و مفیدی را بنویسید که تعداد کاراکتر آن سرانجام باید ۱۶۰ کاراکتر باشد.

سئو سایت

برای بالا بردن سئو سایت خود تلاش کنید که از لینک ها بهره بگیرید و اینکه تمام محتوای صفحات خود را در یک صفحه نگذارید. ارتباط آن ها را با لینک انجام دهید. این را بدانید که هر چه صفحه اصلی وب سایت شما سبک تر باشد برای افزایش سئو سایت مفید تر می باشد.

از شبکه های اجتماعی استفاده کنید زیرا صفحات شبکه اجتماعی مثل صفحات وب سایت های عادی آیندکس می شود و رنک می گیرند. برای استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی وب سایت خود را می‌ توانید ارتقا دهید. مقالات شما که در شبکه‌ های اجتماعی ارسال می‌شود ایندکس می‌شوند.

کاربر با یک جستجوی ساده می تواند وب سایت شما را پیدا کند‌. همچنین مطالبی که در شبکه‌ های اجتماعی درج می شوند نسبت به سایتی مثل توییتر در موتور های جستجو مدت زمان بیشتری می مانند.

اگر کاربری با رنک بالا مطلب شما را به اشتراک گذاشت، رنک سایت شما نیز افزایش پیدا می کند و این یکی دیگر از مزیت های استفاده از شبکه های اجتماعی، برای بالا بردن سئو سایت است.

یک عکس را همراه با توضیحات قرار بدهید. موتور جستجوی گوگل در صفحات وب سایت تصاویر را به عنوان یک عامل مهم و مثبت برای افزایش رتبه بندی سایت می داند.

به هیچ عنوان و تحت هیچ گونه شرایطی متن و مطلبی را از سایت دیگر کپی نکنید و در سایت خودتان پیست نکنید؛ زیرا موجب می شود گوگل به سایت شما بی توجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *