دسته بندی نشده

استخدام سئوکار | سئوکار ماهر در کرج | ماهور وب سایت

حقوق سئوکار | سئوکار کیست | ماهور وب سایت

استخدام سئوکار: سئوکار وظیفه دارد که بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو را انجام دهد. به این صورت که سایت و خدمات بیزینس را به خوبی بتواند به گوگل بشناساند. سئو به این معنی است که به موتور های جستجو بگوییم ما از دیگران بیشتر به مخاطب مان علاقه مندیم. پس سایت ما را بالاتر از بقیه قرار بده.

استخدام سئوکار | سئوکار ماهر در کرج | ماهور وب سایت

سئوکار باید در زمینه های زیر آشنایی داشته باشد:

آشنایی با شبکه در حدی که به سئو مربوط شود.

  •  دانش مارکتینگ
  •  دانش بازیابی محتوا
  • هوش تجاری
  •  روان شناسی

سئوکار باید به طور مداوم اطلاعات خودش را به روز و آپدیت کند و به خوبی ترند های روز را بشناسد و از تغییرات الگوریتم ها اطلاع داشته باشد. به جز اینکه اطلاعات آکادمیک دارد، نیازمند دانش تجربی نیز هست است. می توان گفت که ۶۰ درصد بر بر محور تجربه پایدار است. کارِ سئوکار طراحی سایت نیست! نیروی تولید محتوا هم نیست!

چگونه سئوکار شویم؟

برای اینکه سئو را شروع کنید، باید از موسسات معتبر استفاده کنید و در کلاس تخصصی سئو ثبت نام کنید و در کنار آن یک سایت شخصی ورد پرس نیز بزنید و آموزش هایی که می بینید را روی آن پیاده و تمرین کنید و باید اصول دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوا و نیز مقداری دانش برنامه نویسی را داشته باشید که می توانید به صورت آنلاین آن ها را فرا بگیرد و یا از کلاس های آموزشی استفاده کنید.

استخدام سئوکار | سئوکار ماهر در کرج | ماهور وب سایت

حقوق سئوکار

حقوق سئوکار با توجه به اینکه شما مبتدی یا حرفه ای باشید متفاوت است. اگر حد متوسط داشته باشید نسبت به مبتدی حقوق بالا تری دارید. اگر حرفه ای باشید و نمونه کار های خوب و دو سال سابقه کاری داشته باشید حقوق شما بیشتر است.

استخدام سئوکار

برای استخدام شدن سئوکار و اینکه شما به عنوان نیروی سئوکار حرفه ای کار کنید.  باید سئو‌ تکنیکال، سئو داخلی و خارجی آشنایی داشته باشید و همچنین با ابزارهای گوگل مانند گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول نیز آشنایی داشته باشید. ابزار های معروف دنیا که برای کار سئو است را بشناسید و با چند تا از آن ها حداقل کار کرده باشد و دارای یک یا چند نمونه موفق باشید.

انواع استخدام سئوکار

استخدام سئوکار به صورت دورکاری، ساعتی و تمام وقت است.

استخدام سئوکار دورکاری

در استخدام سئو کار به صورت دورکاری شما فردی که تخصص به علم بهینه سازی سایت را دارد بدون اینکه حضوری به دفتر شما بیاید استخدام می کنید و می خواهید که مواردی که به سئو سایت شما می تواند کمک کند را در وب سایت شما قرار دهد. در این استخدام فرد متخصص با توجه به میل خود در روز بخشی از زمان خود را روی وب سایت قرار می دهد و تلاش می کند که از جنبه های گوناگونی وب سایت را بهینه سازی کند. در این نوع استخدام شخص در هر دوره زمانی مثل هر روز، هر هفته یا هر ماه گزارشی از کار خود را برای شرکت متقاضی ارسال می کند.

استخدام سئوکار ساعتی

در این نوع استخدام طبق قرارداد، فرد در هر روز یا هر هفته یا هر ماه در دفتر حاضر می شود و اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت را انجام می دهد. ممکن است مدیر شرکت بخواهد که در روز ۲ ساعت در دفتر حاضر باشید در هفته ۳۰ ساعت به دفتر بروید.

سئوکار حرفه ای در کرج

استخدام سئوکار تمام وقت

این استخدام مانند استخدام یک کارمند شرکت است که در ساعات اداری واجب است در دفتر حاضر باشد و کارهای مورد احتیاج شرکت را انجام دهد. افراد سئوکار مبتدی تا متوسط در این نوع از استخدامی می توانند جذب شرکت ها شوند.

موفقیت در جلسه مصاحبه کارشناس سئو

شما در مصاحبه می توانید ارتباط موثر ایجاد کنید تا با این مجموعه ها در آینده همکاری کنید و کسی که به عنوان ارشد متخصص مجموعه با شما مصاحبه می کند را بشناسید چون مهمترین عامل انتخاب یک شرکت افراد ارشدی هستند که به صورت حرفه ای در آن جا کار می کنند.

در مصاحبه از شما می خواهند که نحوه کیبورد ریسرچ را توضیح دهید. تکنیکال، on page و off page را به صورت چک لیست وار نام ببرید. سایت خودشان را به شما نشان می‌ دهند و می‌ گویند که تحلیل کنید

از شما نمونه کار می خواهند. شما باید با کلمه بگویید و آن ها سرچ کنند سایتی که شما می‌گویید را ببینند. توصیه می شود که هر سئوکار حداقل یک سایت شخصی برای خودش داشته باشد که روی چند کلمه کلیدی سئو کرده باشد. از شما می خواهند که بر گوگل آنالیتیکس و گوگل سرچ کنسول تسلط داشته باشید.

بعضی از شرکت‌ ها هستند که مصاحبه می گیرند، اما هدف شان این است که از اطلاعات شما استفاده کنند تا وضعیت سایت خودشان را بهبود ببخشند. در هنگام مصاحبه برای استخدام سئوکار به این نکته توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *