سئو سایت وردپرس در کرج | طراحی سایت | ماهور

استخدام سئوکار در کرج: آیا به دنبال  استخدام سئوکار در کرج برای ارتقا وب سایت شرکت خود هستید؟ ما به شما خواهیم گفت که باید به چه مواردی توجه کنید و چه الزاماتی باید داشته باشد.

وب سایت شرکت شما ممکن است فوق العاده به نظر برسد. اما اگر دائماً مشتریان بالقوه را جذب نکند و در حالت ایده آل، آنها را به مشتریان واقعی تبدیل نکند، هدف خود را برآورده نخواهد کرد. و این به نوبه خود می تواند تأثیر منفی بر درآمد کسب و کار داشته باشد.

استخدام سئوکار در کرج | سئو سایت ارزان | ماهور مارکتینگ

بنابراین، اگر وب سایت شما فقط موفقیت متوسطی دارد، ممکن است وقت آن باشد که به دنبال استخدام یک سئوکار در کرج

چه به عنوان کارمند دائم، چه به عنوان مشاور فردی و چه از طریق یک شرکت مشاور خاص باشید . یک  سئوکار واجد شرایط

وب سایت شما را ارزیابی می کند، از شما در مورد اهداف کسب و کار و مخاطبان هدف شما سوال می کند

و استراتژی هایی را برای بهبود موقعیت شما در لیست بازدید موتورهای جستجوی اینترنتی و تعداد بازدید از صفحه طراحی می کند.

سئو سایت کرچ

وظیفه اصلی سئوکار  بهینه سازی سئو است. یک سئوکار به چیزی متوسل می‌شود تا  همه شما را در وب پیدا  کنند می تواند ماهیت

بسیار ساده ای داشته باشد. به عنوان مثال، برچسب‌های عنوان HTML را بازنویسی کنید تا از ایندکس کردن محتوای وب سایت که از نظر SEO نامطلوب است توسط ربات‌های موتور جستجو جلوگیری کنید. یا برجسته کردن پیوندهای خود در مقایسه با پیوندهای وب سایت های  خارجی یکی دیگر از اصول بهینه سازی سایت است.

استخدام سئوکار در کرج | سئو سایت ارزان | ماهور مارکتینگ

نکات استخدام سئوکار در کرج

هنگام استخدام یک سئوکار به چه نکاتی توجه کنیم؟ در این بخش  چند ویژگی مهم را برای شما گردآوری کرده ایم.

سئوکار کرج

مسلماً هر کسی می تواند یک شبه یک آژانس SEO راه اندازی کند و سپس خود را به عنوان سئوکار معرفی کند. اما این بدان معنا نیست که همه واقعاً می دانند که باید چه کاری انجام دهند. صدها عامل کوچک وجود دارند که در تصویر کلی بهینه سازی سئو نقش دارند. و سالها تجربه لازم است تا بدانیم کدام عامل در کجا کار می کند و واقعاً منطقی است.

هر وب سایتی برای موفقیت به استراتژی های سئوی متفاوتی نیاز دارد. یک متخصص سئو با سالها تجربه قادر خواهد بود، تنها با یک نگاه به یک صفحه وب، دقیقاً بداند که برای ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو چه کاری باید انجام شود. از طرف دیگر، یک مبتدی سئو به احتمال زیاد همه چیز ممکن را در همه وب سایت ها به صورت آزمون و خطا امتحان می کند تا ببیند چه چیزی جواب می دهد. اگر اصلاً چیزی کار کند.

سئوکار

سئوکار باید  هر سه سطح سئو را درک کند.   به طور کلی سه سطح بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد: سطح فنی، که ساختار صفحه وب را تجزیه و تحلیل می کند و سپس تعیین می کند که درک محتوای صفحه شما برای موتورهای جستجو چقدر آسان یا دشوار است. بهینه سازی روی صفحه، که برای مثال بررسی می کند که چگونه کلمات کلیدی و برچسب های HTML به شدت مورد استفاده قرار می گیرند. و بهینه سازی خارج از صفحه، که شامل تنظیم پیوندها، از جمله موارد دیگر است.

در واقع هیچ کس یک متخصص سئوی تک بعدی نمی خواهد. شما به کسی نیاز دارید که به استراتژی شما در هر سه سطح نزدیک شود تا موفقیت را به حداکثر برسانید. اگر موتورهای جستجو نتوانند به تمام محتوای وب سایت دسترسی پیدا کنند، یا محتوای خاصی خیلی عمیق در کد صفحه دفن شده باشد، پس هر دستکاری سئو دیگری فعلا بی فایده است. این بدان معناست که برای هر سئوکاری ضروری است که تمام محدودیت ها و مشکلات فنی موتورهای جستجو را بداند و درک کند و بتواند این مشکلات را برای توسعه دهندگان وب سایت توضیح دهد تا مشکل را برطرف کند.

پست‌ها و مقالات وبلاگ زیادی در وب وجود دارد که تاکتیک‌های مختلف سئو را آموزش می‌دهند. این موضوع کاملاً متفاوت است که مشتریان خود را از آن راضی و خوشحال کنید. هر کسی که به دنبال استخدام یک سئوکار  خوب در کرج  است، باید حداقل سه مورد از مشتریان نسبتاً اخیر را بررسی کند تا بفهمد که چگونه سئوکار به آنها کمک کرد تا موفق شوند ،  اگر واقعاً این کار را کرده باشند.

سئوکار باید مشکلات فنی را درک کند. زمانی که می توانید متوجه شوید که چه مشکلات فنی در یک وب سایت وجود دارد، بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار شبیه بازاریابی سنتی است. محتوا باید به گونه ای بازنویسی شود که بر مزایای مشتری تأکید کند و در عین حال آنها را وادار به خرید یا بستن معامله کند. با این حال، در عین حال، محتوا نیز باید به گونه ای ارائه شود که افراد پشت موتور جستجو بتوانند به وضوح محتوای وب سایت شما را تشخیص داده و اختصاص دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *