دسته بندی نشده

آموزش سئو اینستاگرام | سئو اینستاگرام چیست | ماهور وب سایت

آموزش سئو اینستاگرام | سئو اینستاگرام چیست | ماهور وب سایت

آموزش سئو اینستاگرام: اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که برعکس و یک بستر بازاریابی اجتماعی بر تلفن همراه نهاده شده است و نمی‌ توان به هیچ عنوان آن را مشابه یک موتور جستجوگر مثل گوگل دانست و بحث سئو را به آن پیوند داد. شما در آموزش سئو اینستاگرام بهینه سازی پیج اینستاگرام را با توانایی بر تولید محتوای بهینه، کپشن نویسی خوشایند، عکس های خلاقانه و هشتگ گذاری مناسب یاد می گیرید‌.

آموزش سئو اینستاگرام | سئو اینستاگرام چیست | ماهور وب سایت

سئو اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام یکی از چندین شبکه اجتماعی مورد توجه دنیا با تعداد کاربران فعال است مانند گوگل دارای تعداد الگوریتم اما به صورت خیلی محدود است. اما به این دلیل که مانند گوگل برای کاربر و تجربه کاربری با بهره گیری از اطلاعات هوش مصنوعی و تعاملات قبلی کاربر، اهمیت قائل است بحث سئو را به آن داخل کرده‌ اند‌.

آموزش سئو اینستاگرام

بعد از این که افزارهای تولید تصویر و فیلم را آماده کردید باید حساب اینستاگرام خود را به حالت حرفه ای یا بیزینسی در بیاورید. بعد از این که تبدیل اکانت به حالت عمومی و تجاری را انجام دادید گام های زیر را  مرحله به مرحله پیش بروید.

۱- بهینه سازی نام کاربری

کسی که در اینستاگرام به دنبال شما می گردد؛ شما را با نام کاربری تان پیدا می‌کند پس باید در رابطه با نام کاربری توجه کافی داشته باشید. نام کاربری که برای پیج خود انتخاب می کنید ساده و راحت و قابل خواندن باشد. نامی را انتخاب کنید که با آن هویت اطلاعات خود را در شبکه‌ های اجتماعی مختلف به طور آشکار گفته باشید‌.

این نکته که نام تجاری پیج اینستاگرام شما با نام شرکت، کسب و کار، کلمات کلیدی مهم یا برند شما تناسب داشته باشد حائز اهمیت است.

سئو سایت در کرج | seo site | ماهور وب سایت

۲- بهینه سازی مشخصات

در قسمت بیو پیج اینستاگرام خود برای اینکه پیج اینستاگرام شما بهبود یابد از کلمات کلیدی مهم که به برند یا تجارت خود مربوط می شود استفاده کنید. از خودتان بگویید و اینکه چگونه می توانید برای دنبال کنندگان خود فایده داشته باشید در قسمت توضیحات اینستاگرام شرح دهید.

۳- بهینه کردن عکس ها

نشان دادن محتوای دیداری با کیفیت، بزرگترین ماموریت اینستاگرام است. عکس هایی که در اینستاگرام نشان داده می شود باید آنقدر زیبا واضح و دارای مفهوم باشند که هر کسی آن را می بیند بدون درنگ چیزی را که می بیند برای او قابل درک باشد. اینستاگرام از تجهیزات و روش های علمی تشخیص تصویر استفاده می کند.

به این معنی که عکس‌ها را با توجه به محتوا طبقه بندی می کند. شما باید عکسی را نشر دهید که مرتبط و بهینه باشد. اینستاگرام مانند گوگل به کاربران خود توجه می کند و اهمیت می دهد به همین دلیل قابلیت اضافه کردن متن جایگزین را عملیاتی کرده است.

به این صورت که برای سئو عکس های اینستاگرام مثل سئو عکس های سایت از متن جانشین Alt استفاده کنید. بیشترین بهره را از متن  جانشین Alt افراد کم بینا می برند.

۴-بهینه سازی برچسب جغرافیایی

اینستاگرام قابلیتی دارد که شما می توانید اطلاعات موقعیت مکانی خود را ثبت کنید. ثبت اطلاعات موقعیت مکانی برای جستجو فروشگاه های محلی یا تاسیسات بسیار عالی است. شما می توانید آدرسی را ثبت کنید که کاربرانتان علاقه مند هستند این محصول به آنجا متصل باشد یعنی از ترفند قدرت تخیل در اینستاگرام بهره بگیرید.

۵- بهینه سازی متن های ارسالی یا کپشن ها

زمانی که شما متن مورد نظر خود را در پست یا کپشن بر اساس کلمات مهم حوزه کاری خود بنویسید به موفقیت های خوبی دست پیدا می کنید. با اینکه این کلمات کلیدی با توجه به امکانات فعلی اینستاگرام محدود است اما اثر خیلی خوبی دارد.

متنی را بنویسید که با ارائه حداقل اطلاعات مورد نیاز برای کاربر خوانا و مثمر ثمر باشد. باید برای کپش نویسی اهمیت قائل شوید همانطور که به محتوای پست ها اهمیت می دهید.

۶. بهینه سازی هشتگ

اگر می خواهید دیده شوید جهت بهبود سئو پیج اینستاگرام از هشتگ ها حتماً استفاده کنید. برای جذب مخاطبین از هشتگ های محبوب و مرتبط با کلمات کلیدی کسب و کار خود بهره بگیرید.

۷-خارج از پیج اینستاگرامی خود یک کاربر فعال باشید

باید در روز ۳۰ دقیقه زمان بگذارید و پست های دیگران را ببینید و با آنها تعامل داشته باشید نظرات دقیق و خوبی بدهید. با دادن نظرات خود اعتماد آن ها را جلب می کنید تا طرف مقابل به پیج شما هم سر بزند. با این کار بازدید پیج شما بالا می رود و موجب بهبود سئو اینستاگرام می شود.

۸- ارسال مداوم

باید مرتب اطلاعات پیج خود را به روز رسانی کنید. اگر زمان طولانی به پیج خود سر نزنید و آن را آپدیت نکنید افراد تصمیم به ترک اکانت شما می گیرند.

۹-برگزاری ویژه با مسابقه

زمانی که شما در پیج خود مسابقه می گذارید کاربران به پیج شما جذب می شوند و سئو پیج اینستاگرام شما هم بالا می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *